КАР'ЄРА В КОМПАНІЇ «ХЕНКЕЛЬ»


У Компанії «Хенкель» ми відкриті до змін

У компанії, де технології та споживчі товари тісно пов'язані, ви дійсно можете вплинути на покращення життя людей, на розвиток провідних брендів та високоефективних бізнесів у всьому світі. Ваша кар'єра з нами - це внесок у майбутнє із сталим розвитком, це зростання у яскравій та різноманітній культурі довіри та причетності. Ми цінуємо небайдужих людей за сміливість та готовність втілювати нові ідеї.

Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Чому Компанія «Хенкель»?

Ви можете змінювати правила

Можливість змінювати правила у Компанії «Хенкель» – це означає довіру та відповідальність з першого дня роботи, сприяння розвитку нашої цифрової трансформації та втіленню сміливих ідей у життя.

Співробітник компанії Хенкель на різних фотографіях в процесі роботи. Він працює на своєму iPad, позує перед камерою та презентує біле взуття біля логотипу Persil.

Знайомтеся, це Тілак. 

У «Хенкель» я можу змінювати статус-кво та втілювати інновації.
Завдяки мобільному застосунку для вибору кольору Choicify я переосмислив спосіб, у який споживачі знаходять саме той продукт, який найкраще відповідає їхнім потребам. Ця інновація з'явилася завдяки колективному бажанню зробити революцію на ринку, запропонувавши щось вражаюче та проривне. Тож тепер я називаю себе винахідником.

Тілак, корпоративний директор з цифрової комерції

Ми – єдина команда

Бути єдиною командою в Компанії «Хенкель» означає мати унікальний дух співпраці, заснований на довірі, прозорості та культурному різноманітті.

Співробітниця Хенкель в своєму робочому середовищі. Вона переглядає стрічку на телефоні, працює на ноутбуці, розмовляє по телефону і позує перед камерою.

Знайомтесь з Оріанною

У нашій команді ми прислухаємось один до одного і відмовляємося від суворої ієрархії. Компанія дуже серйозно ставиться до різноманіття та інклюзивності. Великою перемогою для нас стала взаємодія з нашим суспільством, коли стрімко поширився рух Black Lives Matter. Вражає, наша можливість приділяти особливу увагу таким важливим питанням.

Orryana, International Community Manager

Ви самі будуєте свою кар'єру

Почніть будувати власну кар'єру в Компанії «Хенкель» – багатонаціональній компанії з портфелем успішних брендів, та отримайте безліч можливостей для професійного розвитку.

Співробітниця Хенкель перед своїм робочим місцем. Вона позує на камеру, сортує слогани з кампанії #Rethink Fashion для Persil і посміхається.

Знайомтесь з Норою

Не завжди легко збудувати успішну кар'єру. Цей процес може вимагати від вас розширення горизонтів своїх можливостей. Але якщо ви готові прийняти нові виклики, ніщо не зможе завадити вашому розвитку в Компанії «Хенкель». Я з самого початку навчилася брати на себе відповідальність і йти до успіху власним шляхом. Зараз я розробляю сміливі стратегії для брендів, що постійно розвиваються. І я разом із ними.

Nora, Director International Marketing

Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу

Знайти в «Хенкель» більше, ніж просто роботу означає можливість впливати на життя людей, на великий бізнес та робити свій внесок у сталий розвиток та майбутнє нашої планети.

Співробітник компанії Хенкель на своєму робочому місці. Зображено куб із пластику й він працює над упаковкою.

Знайомтесь з Едуардо

Для мене завжди було важливо не просто працювати, а знати, що я можу якимось чином зробити життя людей кращим. Компанія «Хенкель» – це те місце, яке дозволяє мені розвиватися у своїй галузі, отримувати задоволення від роботи та робити свій внесок у сталий розвиток. Моє завдання як менеджера з упаковки – скоротити споживання пластику. Особисто для мене це більше, ніж «просто робота».

Eduardo, International Packaging Manager

Чому Компанія «Хенкель»?

Різноманітність нашої глобальної команди – запорука успішного розвитку Компанії «Хенкель»

Як ми допомагаємо вам будувати свою кар'єру

Нагороди за високі стандарти

Дізнатися більше про перспективи розвитку в Компанії «Хенкель»

Обличчя різних співробітників Хенкель. Вони дивляться впевнено і посміхаються.

Давайте робити зміни разом

Кар'єра в Компанії «Хенкель» – це розвиток у яскравій культурі різноманіття, довіри та приналежності, і можливість втілювати ваші ідеї у життя.
Готовий наважитися на зміни? Ми готові це обговорити.