200917-hen-nhm-1051-srgb-1

ПРЕСЦЕНТР

Наша служба зв’язків зі ЗМІ пропонує журналістам найсвіжіші Пресрелізи та довідкову інформацію з різноманітних питань, а також зображення та відеоматеріали для завантаження.

Про «Хенкель» в Україні та вихід Henkel з Росії

У квітні 2023 року Henkel припинила діяльність на російському ринку, підписавши угоду про продаж свого бізнесу, яку було завершено незабаром після цього. Завдяки їй Henkel стала однією з перших міжнародних компаній у своєму конкурентному середовищі, котра повністю вийшла з російського ринку.

З початку війни «Хенкель» підтримувала людей в Україні пожертвуваннями в натуральній формі та грошима, а також активно допомагала на кордоні та в країні. Загальний обсяг пакета допомоги сягнув понад 6 мільйонів євро.

Через декілька тижнів після початку повномасштабного вторгнення компанія «Хенкель Україна» змогла відновити роботу на двох із чотирьох своїх виробничих майданчиків – у Львівській і Київській областях, щойно це стало можливим з огляду на безпекову ситуацію. У 2023-му повернувся до роботи та почав відновлення завод компанії на Харківщині, який зазнав ушкоджень внаслідок бойових дій і тимчасової окупації. Сьогодні всі три заводи динамічно розвиваються завдяки інвестиціям компанії, що спрямовані на розширення, модернізацію та впровадження нової продукції. Починаючи з 2022-го «Хенкель» інвестувала в український бізнес приблизно 1,5 млн євро. Таку саму суму заплановано спрямувати на інвестиційні проєкти протягом 2024 року. «Хенкель» продовжить інвестувати в розвиток українського бізнесу компанії, створювати робочі місця, виплачувати зарплати та сплачувати податки в Україні, а також продовжувати виконувати свої зобов’язання перед Україною.

Пресрелізи

2024-q1-quarterly-report-UA.pdfPreviewImage

8 трав. 2024 р.

Дюссельдорф / Німеччина

 Дуже хороший початок 2024 фінансового року

«Хенкель» демонструє значне органічне зростання продажів у першому кварталі

 • Продажі групи: близько 5,3 млрд євро, органічне зростання на 3,0 %
 • Органічне зростання продажів відбулося за рахунок обох бізнес-підрозділів:
  • «Клейові технології»: позитивне органічне зростання продажів на рівні 1,3 %
  • «Споживчі бренди»: дуже сильне органічне зростання продажів на рівні 5,2 %
 • Закриття угод із придбання Seal for Life Industries та Vidal Sassoon в Китаї відбулося раніше, ніж очікувалося
 • Подальший прогрес у реалізації стратегічної програми зростання
 • 3 травня було суттєво підвищено прогноз на 2024 фінансовий рік:
  • Зростання продажів в органічному вираженні: від 2,5 до 4,5 % (попередній прогноз: від 2,0 до 4,0 %)
  • Скоригована рентабельність продажів: від 13,0 до 14,0 % (попередній прогноз: від 12,0 до 13,5 %)
  • Скоригований прибуток на привілейовану акцію (EPS): зростання в діапазоні від +15,0 до +25,0 % при постійному обмінному курсі (попередній прогноз: від +5,0 до +20,0 %)
Більше Пресрелізів
OlenaAndroshchuk
Олена Андрощук Керівник відділу корпоративних комунікацій компанії «Хенкель» в Україні Київ, вул. Петра Сагайдачного, 1 +38-044-247-51-00 elena.androschuk@henkel.com Завантажити візитну картку Додати до Моя Колекція

«Хенкель» у ЗМІ