Меню
Пошук

Процес відбору заявок

Процедура подання заявок на вакансії та відбору кандидатів у компанії «Хенкель». У вас виникли запитання щодо процедури подання заявок на вакансії? Тут ви знайдете відповіді!

В ході процедури подання заявок та відбору кандидатів ми застосовуємо стандартизовані критерії, які є об’єктивними та чесними. Ми шукаємо працівників, які поділяють наше Бачення та наші Цінності. Зокрема, ми шукаємо тих, хто володіє наступними компетенціями:

 • Ініціативність та орієнтованість на результат
 • Рішучість та готовність ризикувати
 • Прагнення до змін та інновацій
 • Далекоглядність
 • Здатність переконувати та чинити вплив
 • Здатність до коучінгу та розвитку персоналу (для кандидатів на керівні посади)

Процедура подання заявки на вакансію

Ми прагнемо, щоб процес подання онлайн-заявки на вакансію та її розгляд був якомога комфортним для вас. Тому вам слід знати, на що ви можете розраховувати під час цієї процедури.

Наші працівники роблять внесок у спільний успіх компанії за рахунок індивідуальних результатів роботи. Тому ми цінуємо ваші індивідуальні знання, навички та ентузіазм. Ми шукаємо працівників, які мають талант та пристрасть до роботи. Ви відчуваєте себе такими? Тоді давайте познайомимось під час процедури подання заявки та відбору кандидатів. Для цього ви маєте можливість подати заявку лише в онлайн форматі. Дізнайтеся більше про ті кроки, які вам слід для цього зробити.

Подання заявки для випускників та професіоналів

Першим кроком є подання вами розгорнутої онлайн-заявки з використанням порталу вакансій компанії «Хенкель». Вам необхідно надати резюме (бажано у форматі PDF) та, за бажанням, мотиваційний (супровідний) лист. Ви також можете скористатися можливістю завантаження додаткових документів (наприклад, сертифікатів, дипломів, тощо). Якщо ви маєте профіль на LinkedIn, ви можете з легкістю завантажити ваші дані звідти лише одним натисканням кнопки.

З кандидатами, які пройшли відбір за онлайн-заявками, ми познайомимося шляхом проведення телефонної співбесіди. Ми поговоримо про ваш кар’єрний шлях та ваші цілі. Ви також отримаєте додаткову інформацію про компанію «Хенкель» та про вакантну посаду, на яку ведеться пошук кандидата.

Під час індивідуальної співбесіди з вашими майбутніми керівниками чи представниками Відділу персоналу ми намагатимемося більш детально з’ясувати все, що нас цікавить – від ваших професійних знань до ваших цілей. Ви зможете поставити запитання щодо відповідної посади, команди, у якій ви працюватимете, або щодо можливостей кар’єрного зростання у нашій компанії. Залежно від посади, на яку підшукується кандидат, можливо, знадобиться друга співбесіда.

В разі успішного проходження відбору на вакансію, ми зробимо вам пропозицію щодо роботи в нашій компанії. Звісно, ми будемо раді отримати від вас ствердну відповідь.

Поради щодо подання заявки

Поради щодо подання онлайн-заявки допоможуть вам дізнатися чого можна очікувати та яким чином забезпечити успішний розгляд вашої заявки.

 • Як слід писати резюме
 • Уникайте типових помилок

Викладіть основні етапи вашого кар’єрного шляху у формі окремих пунктів маркованого списку. Таким чином ви зможете виділити досвід роботи, сфери діяльності та зони відповідальності. Загальне правило: обсяг резюме не повинен становити більше двох сторінок. Зазначати у резюме відомості про стажування та сумісницьку діяльність слід лише у тому випадку, коли вони мають відношення до посади, на яку ви претендуєте.

Відсутність центральної теми
Ваше резюме повинне містити основну думку. Чітко викладіть етапи своєї професійної кар’єри без жодних пропусків. Поміркуйте, чи відповідають особливості сумісницької діяльності та додаткові кваліфікації посадовим вимогам.

Відсутність змістовності
Крім належної структури резюме має бути змістовним. Викладіть основні етапи вашої професійної кар’єри у формі окремих пунктів та поясніть ваші завдання та обов’язки. Часто назва посади не дозволяє скласти чітке уявлення про зону відповідальності.

Перебільшення або інформація, що не відповідає дійсності
Необхідність брати до уваги вимоги, зазначені в описі вакансії, не означає, що ви можете перебільшувати свої досягнення або навіть вказувати неправдиву інформацію.

Неналежне представлення інформації
Структура та представлення інформації у вашому резюме мають бути дуже чіткими. Обсяг резюме має бути не більшим двох сторінок, текст має бути набраний шрифтом, зручним для читання, з кеглем , що становить мінімум 11 пунктів.

5 порад щодо подання онлайн-заявки

Слідкуйте за грамотністю

Просимо уважно готувати документи та слідкувати, щоб вони не містили орфографічних помилок.

Викликайте довіру

Користуйтеся адресою електронної пошти, що має формат firstname.lastname@provider.com

Завжди заповнюєте рядок теми в електронному листі

Просимо завжди зазначати номер та назву посади, на яку ви претендуєте

Зверніть увагу на розмір файлу, який можна завантажити

На нашому порталі вакансій ви можете завантажувати файли розміром до 5 МВ.

Назва файлу має значення

Рекомендуємо назвати файл з вашим резюме у форматі «Lastname_Firstname_CV»

Старання виправдовують себе

Якщо ви вирішили додати мотиваційний лист до вашої заявки, зробіть його індивідуальним. Досвідчені співробітники HR розпізнають скопійовані стандартні фрази

Відповідь на телефонний дзвінок у будь-якій ситуації

Обирайте для розмови спокійну обстановку. Якщо ви, наприклад, в дорозі, просто перетелефонуйте пізніше.

Переривання співрозмовника під час розмови телефоном

Не переривайте особу, яка вам телефонує, завжди залишайтесь ввічливим.

Розмова поспіхом

Навіть якщо ви дуже нервуєте, не поспішайте, говоріть чітко та повільно.

Незнання власних документів

Очікується, що ви добре орієнтуєтесь у документах, які ви подали, та у зазначених у них фактах та твердженнях.

Відсутність запитань з вашого боку

Ставте запитання та проявляйте свою зацікавленість.

Контрольний список запитань щодо співбесіди

Будьте організованим

 • Чи отримали ви підтвердження призначеної зустрічі?
 • Чи ви обрали та підготували одяг?
 • Чи ви спланували маршрут і врахували запас часу на дорогу?
 • Чи ви запам’ятали ім’я контактної особи?

Підготуйте інформаційні матеріали

 • Чи орієнтуєтесь ви у власному резюме?
 • Чи зібрали ви інформацію щодо компанії?
 • Чи знаєте ви власні сильні та слабкі сторони?
 • Чи підготували ви свої запитання?

Справте позитивне враження під час співбесіди

 • Будьте люб’язним та впевненим у собі!
 • Говоріть голосно та чітко!
 • Уважно слухайте!
 • Уникайте монологу!
 • Не переривайте співрозмовника під час співбесіди!