КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Корпоративне громадянство в компанії «Хенкель» – це наш спосіб зробити суспільство пристосованим до майбутнього: своєю діяльністю ми розширюємо можливості людей через освіту, яка формує їхні навички та компетенції, що необхідні для реалізації інноваційних ідей, сталої поведінки та нових цифрових рішень. Ми працюємо разом із нашими нинішніми співробітниками і тими, які вже вийшли на пенсію, клієнтами, споживачами та неурядовими організаціями, аби активно сприяти соціальному прогресу та допомагати нашим громадам, роблячи свій внесок, що веде до розвитку нашого суспільства та відповідає нашим цілям і корпоративним цінностям.

Корпоративне громадянство глибоко вкоренилося у нашій корпоративній культурі: ми прагнемо вийти за межі нашої основної повсякденної діяльності та беремо на себе добровільні соціальні зобов'язання. Завдяки цим зусиллям ми не лише на словах, але й на ділі даємо зрозуміти нашим громадам, що ми – Pioneers at Heart for the Good of Generations.

Зобов'язання компанії «Хенкель» ґрунтуються на трьох основних принципах: волонтерська діяльність наших співробітників, партнерство з благодійними організаціями та допомога в надзвичайних ситуаціях, зокрема під час стихійних лих і пандемій. Пропонуємо ознайомитися з трьома напрямами, в яких ми організовуємо нашу діяльність.

Соціальне партнерство

Ми беремо на себе відповідальність за добробут поколінь. Спираючись на доброчесність, притаманну сімейному бізнесу, ми використовуємо унікальний дух компаній «Хенкель», вступаючи у соціальне партнерство у громадах, де ми живемо і де здійснює свою діяльність компанія «Хенкель», з метою підтримки соціальних ініціатив і громадських інститутів. Ми реалізуємо ідеї та програми, спрямовані на вирішення суспільних проблем і викликів. Ми робимо це в усьому світі – у наших функціях на корпоративному рівні, а також через наші бренди, бізнес-підрозділи та в наших регіонах.

girl holding sustainability teaching materials

Ми прагнемо забезпечити готовність суспільства до майбутнього через освіту, особливо в галузі інновацій, сталого розвитку та цифровізації. Ми вкладаємо у цю справу свій час, забезпечуючи фінансову підтримку, надаючи продукцію, пропонуючи навчання та ноу-хау.

Корпоративне волонтерство

Волонтерство – це життєва основа нашої соціальної активності. Коли ми проявляємо активність на особистому рівні, вплив може бути доленосним! Саме тому ми підтримуємо теперішніх співробітників і тих, котрі вже вийшли на пенсію, а також команди у їхній соціальній волонтерській діяльності, яка допомагає робити світ кращим.


The team teaches lessons on the basics of general hygiene – including how to brush your teeth properly.

Ініціатива MIT: Make an Impact on Tomorrow
У 1998 році було започатковано ініціативу MIT («Make an Impact on Tomorrow» – «Зміни завтрашній день»), завдяки якій «Хенкель» стала однією з перших німецьких компаній, що зробила добровільну соціальну взаємодію одним із ключових елементів своєї діяльності у сфері корпоративного громадянства.

Допомога у надзвичайних ситуаціях

Ми підтримуємо людей, які опинилися в надзвичайній ситуації через кризи, конфлікти чи стихійні лиха, швидко та без бюрократичних процедур і пропонуємо негайну допомогу в співпраці з Фондом Фріца Хенкеля. Таким чином, компанія «Хенкель» та її співробітники продемонстрували вражаючу співпрацю, підтримуючи наших українських колег і постраждале населення різноманітними заходами допомоги, а також фінансовими пожертвами. Для постраждалих від землетрусу в Туреччині та Сирії компанія «Хенкель» ухвалила рішення про надання спеціального пакета екстреної допомоги. Він включає в себе терміново необхідні пожертви в натуральній формі, пожертви продукцією та фінансову допомогу.

abstract-1867395