Меню
Пошук

Корпоративна соціальна відповідальність

Участь у житті суспільства є складовою частиною відповідальності нашої компанії та міцно закріплена у наших корпоративних цінностях.

Участь у житті суспільства (або корпоративне громадянство) завжди була невід’ємною у сфері відповідальності нашої компанії. Ця традиція була започаткована Фріцем Хенкелем, засновником нашої компанії, і міцно закріплена у наших корпоративних цінностях. Разом з працівниками компанії, її пенсіонерами, замовниками та споживачами її продукції, компанія «Хенкель» та фонд Фріца Хенкеля спроможні надавати підтримку соціальним проектам у сфері стійкого розвитку в масштабах усього світу. Компанія та Фонд також підтримують діяльність у сфері задоволення соціальних потреб, проекти у сфері навчання та науки, охорони здоров’я та спорту, культури та мистецтва, а також охорони довкілля.

Наші чотири опори:

Корпоративне волонтерство:

Ми підтримуємо працівників та пенсіонерів у їх добровільній соціальній діяльності за допомогою ініціативи "Вплинемо на майбутнє".

Соціальне партнерство:

У соціальному партнерстві ми підтримуємо соціальні ініціативи та державні установи на веб-сайтах Henkel по всьому світу.

Залучення брендів:

На додаток до корпоративної соціальної участі компанії Henkel, наші торговельні марки також беруть участь у партнерстві з соціальними ініціативами та державними установами по всьому світу.

Допомога у надзвичайних ситуаціях:

Після стихійних лих Henkel швидко та прагматично реагує, надаючи допомогу через наш фонд "Fritz Henkel Stiftung" там, де це необхідно в світі.

Додаткова інформація