Партнери та постачальники

Активна співпраця з партнерами та постачальниками в масштабах усього ланцюжка створення цінності є конкурентною перевагою компанії «Хенкель».

Працівник компанії «Хенкель» спілкується з бізнес-партнером

«Хенкель» і її постачальник MonoSol працюють над подальшою розробкою водорозчинної біодеградованої плівки для засобів для прання і миття посуду.

Надання інноваційних продуктів та сприяння реалізації принципів стійкого розвитку – два невід’ємних елементи нашої стратегії. Наші партнери та постачальники відіграють ключову роль в обох процесах. У пошуку нових ідей та у прагненні до забезпечення їх успішної реалізації ми постійно виходимо за безпосередні межі компанії та відшукуємо стратегічних партнерів з широким спектром цільових груп.

На сьогодні компанія «Хенкель» співпрацює з постачальниками та іншими бізнес-партнерами з 130 країн світу. Понад 70 відсотків нашого обсягу закупівель надходить з країн, що входять до складу Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Проте ми все частіше відкриваємо нові ринки закупівель у державах, які не є членами ОЕСР. Незалежно від країни постачальника чи бізнес-партнера ми очікуємо від них усіх поведінки, яка відповідає принципам нашої корпоративної етики та корпоративним цінностям. Відповідно, ми висуваємо аналогічні вимоги і до постачальників у всіх країнах. До таких вимог можна віднести, наприклад, дотримання постачальником принципів стійкого розвитку.

Партнери

Компанія «Хенкель» прагне до розвитку різних видів стратегічного партнерства з конкретними партнерами з метою виконання інноваційних бізнес-завдань. Ми забезпечуємо додатковий потенціал для розвитку завдяки розширенню співпраці з стратегічними партнерами.

«Відкриті інновації» є важливим елементом нашої стратегії у сфері досліджень та розробок. Ми повною мірою використовуємо потенціал нашої глобальної науково-дослідницької структури, при цьому співпраця у сфері інновацій з такими зовнішніми партнерами, як університети, науково-дослідні інститути, постачальники та замовники, має величезне значення для розроблення багатьох наших продуктів. Участь замовників є, зокрема, не лише джерелом нових ідей та рекомендацій, але й визначає належний темп виконання завдань у сфері досліджень та розробок.

Постачальники

Ми розвиваємо тісну співпрацю з нашими постачальниками у сфері забезпечення високих стандартів якості, ефективності, відповідальності та стійкого розвитку.

Наша глобальна система закупівель забезпечує високу якість та економічну ефективність, що дає змогу виробляти найкращі у своїй категорії продукти для наших замовників. Для встановлення довгострокових партнерських відносин ми обираємо постачальників, які мають найбільший потенціал з точки зору інноваційних підходів та оптимізації виробничих витрат та логістичних процесів.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Teaser Annual Report 2020

Фінансовий звіт за 2021 рік
(англійською мовою)

2021-sustainability-magazine.pdfPreviewImage (1)

Сталий розвиток з першого погляду
(англійською мовою)

Teaser Sustainability Report 2020

Звіт щодо сталого розвитку 2021 (англійською мовою)