Партнери та постачальники

Активна співпраця з партнерами та постачальниками в масштабах усього ланцюжка створення цінності є конкурентною перевагою компанії «Хенкель».

Працівник компанії «Хенкель» спілкується з бізнес-партнером

«Хенкель» і її постачальник MonoSol працюють над подальшою розробкою водорозчинної біодеградованої плівки для засобів для прання і миття посуду.

Надання інноваційних продуктів та сприяння реалізації принципів стійкого розвитку – два невід’ємних елементи нашої стратегії. Наші партнери та постачальники відіграють ключову роль в обох процесах. У пошуку нових ідей та у прагненні до забезпечення їх успішної реалізації ми постійно виходимо за безпосередні межі компанії та відшукуємо стратегічних партнерів з широким спектром цільових груп.

На сьогодні компанія «Хенкель» співпрацює з постачальниками та іншими бізнес-партнерами з 130 країн світу. Понад 70 відсотків нашого обсягу закупівель надходить з країн, що входять до складу Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Проте ми все частіше відкриваємо нові ринки закупівель у державах, які не є членами ОЕСР. Незалежно від країни постачальника чи бізнес-партнера ми очікуємо від них усіх поведінки, яка відповідає принципам нашої корпоративної етики та корпоративним цінностям. Відповідно, ми висуваємо аналогічні вимоги і до постачальників у всіх країнах. До таких вимог можна віднести, наприклад, дотримання постачальником принципів стійкого розвитку.

Партнери

Компанія «Хенкель» славиться своїм інноваційним бізнесом. Наша мета – пропонувати нашим клієнтам і споживачам продукцію найвищої якості та найінноваційніші рішення. Для цього ми співпрацюємо з партнерами по всьому світу. Ми шукаємо креативні ідеї для нових продуктів, матеріалів і рішень для розв’язання  наявних проблем. Станьте частиною нашої історії успіху та застосуйте свій досвід на практиці.

Постачальники

Ми розвиваємо тісну співпрацю з нашими постачальниками у сфері забезпечення високих стандартів якості, ефективності, відповідальності та стійкого розвитку.

Наша глобальна система закупівель забезпечує високу якість та економічну ефективність, що дає змогу виробляти найкращі у своїй категорії продукти для наших замовників. Для встановлення довгострокових партнерських відносин ми обираємо постачальників, які мають найбільший потенціал з точки зору інноваційних підходів та оптимізації виробничих витрат та логістичних процесів.