ПАРТНЕРИ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКИ

Група з 4 колег спирається на стіл і переглядає якісь папери

Активна співпраця з партнерами та постачальниками в масштабах усього ланцюжка створення цінності є конкурентною перевагою компанії «Хенкель». Надання інноваційних продуктів і сприяння реалізації принципів сталого розвитку – два невід’ємних елементи нашої стратегії. Наші партнери та постачальники відіграють ключову роль в обох процесах. У пошуку нових ідей та у прагненні до забезпечення їхньої успішної реалізації ми постійно виходимо за межі компанії та відшукуємо стратегічних партнерів із широким спектром цільових груп.

Партнери

Компанію «Хенкель» добре знають за її інноваційний бізнес. Наша мета – пропонувати нашим клієнтам і споживачам продукцію найвищої якості та найінноваційніші рішення. Для цього ми співпрацюємо з партнерами по всьому світу. Ми шукаємо креативні ідеї для нових продуктів, матеріалів і рішень для розв'язання наявних проблем. Діліться своїми знаннями та станьте частиною нашої історії успіху. 

Постачальники

Ми розвиваємо тісну співпрацю з нашими постачальниками у сфері забезпечення високих стандартів якості, ефективності, відповідальності та стійкого розвитку.

Наша глобальна система закупівель забезпечує високу якість та економічну ефективність, що дає змогу виробляти найкращі у своїй категорії продукти для наших замовників. Для встановлення довгострокових партнерських відносин ми обираємо постачальників, які мають найбільший потенціал з точки зору інноваційних підходів та оптимізації виробничих витрат та логістичних процесів.