why-henkel-header-desktop

Ми відкриті до змін

Якщо у вас виникло питання: «Чому Компанія «Хенкель»?», відповідь проста: «За сміливість і рішучість. Ми першовідкривачі за покликом серця на благо майбутніх поколінь. Разом ми прагнемо зробити свій внесок для майбутнього мільярдів людей через наші продукцію, послуги та рішення». Ознайомтеся з майбутніми колегами та дізнайтесь про переваги роботи в Компанії «Хенкель».

#1 В Компанії «Хенкель» ви можете змінювати правила

Компанія «Хенкель» має багату підприємницьку спадщину. Ми постійно вдосконалюємось, наші співробітники кидають виклик існуючому стану речей та діють як підприємці, Втілюючи свіжі ідеї, прискорюючи нашу цифрову трансформацію та змінюючи ринки, продукти та послуги.

Колаж з робочих місць Хенкель. Зображення технологій, цифрової трансформації та свіжих ідей.

Ми керуємо цифровою трансформацією як зсередини, так і за межами компанії.
Нашою метою є постійний розвиток нашого основного активу: продуктів та технологій Henkel. Наш взаємопов'язаний світ змінює потреби споживачів так само, як і споживацькі вподобання.  Ми переходимо від надання єдиного продукту до пропозиції взаємо інтегрованих послуг, які легко використовувати на цифрових пристроях.


Ми робимо цифрові знання доступними для всієї команди.
Наша глобальна ініціатива Digital Upskilling пропонує індивідуальне навчання для більше 50 000 співробітників Henkel. Трансформація не відбудеться одразу — це процес, який потребує часу. Для нас такі інтуїтивно зрозумілі та персоналізовані формати навчання є відмінним мотиватором та доводять, що ми постійно вчимося та розвиваємося. Завдяки Digital Upskilling,  Henkel встановлює стандарти цифрових знань для всіх підрозділів компанії. Ми не зможемо трансформуватися, якщо не інтегруємо в цифрову трансформацію кожного менеджера, кожного співробітника та кожного стажера, який працює з нами.


why-henkel-collage-hao-desktop-Познайомтеся з Хао, головою Mobile App Factory: «Ви чули про інноваційний центр Henkel dx? З розвитком цієї організації вони довели своє новаторське мислення. Як керівник Mobile App Factory у Берліні, я люблю, коли люди створюють з нуля. Участь у цій цифровій трансформації та створенні платформи – це чудовий досвід і частина того, що я найбільше ціную у своїй кар'єрі в Компанії «Хенкель».

Ми розвиваємо наш підприємницький дух, занурюючись у нові технології, експериментуючи з новими бізнес-моделями та створюючи нашу цифрову екосистему.
Разом з Henkel dx ми відкриваємо новий розділ, поєднуючи знання в галузі цифрових технологій, управління бізнес-процесами та IT для вирішення найскладніших бізнес-завдань. Наші центри інновацій орієнтовані на такі мега тенденції, як платформна економіка, зміна гравітації споживачів та клієнтів, сервітизація на основі практичних результатів та Lean-Fast-Simple.

Ми співпрацюємо для створення інновацій.
Ми пов'язуємо стартапи з чинним бізнесом Компанії «Хенкель», щоб стимулювати розвиток новаторських технологій. Ми вважаємо, що найкращі рішення створюються, коли проривні ідеї трапляються з потрібними ресурсами. Henkel Tech Ventures створила велику мережу, що охоплює всі галузі виробничої сфери.

Ми відкриваємо нові горизонти за допомогою нових бізнес-моделей.
Щоб прискорити інновації та розробити нові бізнес-моделі, наші бізнес-підрозділи Beauty Care та Laundry & Home Care створили внутрішні фабрики ідей та бізнес-інкубатори – ці аналітичні центри, що поєднують гнучкі підходи до роботи з досвідом та експертизою глобальної компанії.


why-henkel-collage-esther-desktop-Познайомтеся з Естер, засновником і керівником Fritz Beauty Lab: «З того часу, як я почала працювати в Компанії «Хенкель», у мене було багато ролей у компанії. У 2020 році я заснувала Fritz Beauty Lab, яка існує в корпоративних структурах Компанії «Хенкель», але організована як стартап і тому є гнучкою та швидкою. Моя робота дозволяє мені слідувати своїм захопленням і досягати великих результатів».

Why Henkel - Video - Thumbnail

#2 В Компанії «Хенкель», ми – єдина команда

В Компанії «Хенкель» про 48 000 співробітників з усього світу, ми знаємо, що наша глобальна команда, яка складається з людей різного походження, досвіду, навичок, знань та підходів до креативності, є основою нашого успіху.

Колаж робочого середовища в компанії Хенкель. Наші співробітники завжди співпрацюють, як команда.

Ми вважаємо, що лідерство – це справа кожного
Незалежно від того, чи керуєте ви командою чи ні, ви можете змінювати звичний хід речей та зміцнювати співпрацю, розвивати новаторський потенціал, впливати та нести повну відповідальність за свій результат, а також за своїх колег, тим самим закладати міцний фундамент для розвитку корпоративної культури Компанії «Хенкель». Ми допомагаємо нашим співробітникам враховувати цінності Компанії «Хенкель» у своїй поведінці та рішеннях, а також цінувати зворотний зв'язок, щоб навчатися та вдосконалюватися. Наші чотири Лідерські Зобов'язання стосуються кожного співробітника компанії.

1. Ми діємо як підприємці
Ми приймаємо на себе ризики для створення нових можливостей для розвитку бізнесу. Ми прагнемо розвивати інновації та щодня покращувати підходи та рішення. Ми підтримуємо культуру, в якій необхідно ухвалювати своєчасні та зрозумілі рішення.

2. Ми співпрацюємо як сильні команди
Ми завжди виступаємо єдиною командою та діємо на користь Компанії «Хенкель». Наше співробітництво ґрунтується на довірі та відкритості. Ми цінуємо різноманітність, допитливість та відкритість до всього нового.

3. Ми з ентузіазмом розвиваємо людей
Ми несемо відповідальність за створення та розвиток кращої команди. Ми ставимо амбітні завдання перед нашими співробітниками та відзначаємо їх успіхи. Ми цінуємо зворотний зв'язок і безперервно вчимося.

4. Ми несемо відповідальність за наші результати
Ми пропонуємо найкращі рішення для наших клієнтів. Ми відповідаємо за досягнення амбітних цілей. Ми дотримуємося слова і виконуємо обіцянки.


why-henkel-collage-kerstin-desktop-Познайомтеся з Керстін, технічним керівником регіону Європи: «Як стати лідером-жінкою і надихати своїм прикладом інших? Працюйте у Компанії «Хенкель». На моєму шляху до лідерства як директора з інноваційної упаковки у Adhesive Technologies, спільна робота в команді та підприємництво призвели до нових великих інновацій. Мій успіх дає сили не лише мені, а й іншим жінкам. Я дуже серйозно ставлюся до лідерських зобов'язань Компанії «Хенкель» і підтримую свою команду, щоб вона стала ще сильнішою».

Тема різноманітності, справедливості та залученості (DEI) глибоко вкоренилася в цінності нашої компанії «Хенкель». Для компанії «Хенкель», різноманітність, справедливість і залученість – це не просто модний вислів. Для нас DEI – це обов'язкова умова та робоча модель, яка глибоко вкорінилася в нашій корпоративній стратегії та цінностях компанії. Наші співробітники різної статі, належать різних поколінь, мають різну релігійну належність, різне етнічне та культурне походження, мають різні навички, досвід і можливості, вони є різноманітними у багатьох інших аспектах. Наше прагнення – сприяти розвитку культури належності та рівності, щоб повністю розкрити потенціал нашої різноманітності. Тому ми активно просуваємо інклюзивну обізнаність серед наших працівників і створюємо середовище, яке вітає та приймає індивідуальні відмінності. Дізнайтеся більше про підхід та ініціативи Henkel у галузі DEI I:  Різноманітність, справедливості і залученість.


Ми розробили нову концепцію Smart Work.
Ми усвідомлюємо потребу наших співробітників у гнучкості та гармонійному балансі між роботою та особистим життям. Прагнучи поєднувати дистанційну та офісну роботу, пропонуючи високу гнучкість для індивідуальних потреб, ми закладаємо основу для ефективного робочого середовища майбутнього. Хоча деякі посади завжди вимагають роботи на місці, а інші не вимагають фізичної присутності в офісі, багато посад у Компанії «Хенкель» залишаються гібридними. Ми вважаємо, що з гібридних ролей дистанційна робота може становити до 40% робочого дня. Це також може бути один тиждень на місяць. Наші офіси завжди грали і гратимуть вирішальну роль у культурі нашої Компанії - вони сприяють співпраці, інноваціям, обміну знаннями та є місцем причетності та спільності, які формують дух Компанії «Хенкель». Ми продовжимо покращувати наше робоче середовище, офіси, будівлі та робити їх ще більш сучасними та готовими до майбутнього.

Ми вважаємо, що кар'єра та сім'я мають бути можливими для всіх. Важливою частиною гнучкості та балансу між роботою та особистим життям є надання батькам більше можливостей працювати з дому чи в іншому місці, а не лише в офісі. Інфраструктура відіграє у цьому контексті значну роль. У нашому головному офісі в Німеччині є три дитячі садки для дітей співробітників Компанії «Хенкель». У різних країнах ми пропонуємо різні можливості для підтримки наших співробітників із дітьми.


Дізнайтесь більше

#3 В Компанії «Хенкель» ви можете самі побудувати свою кар'єру

Нам подобається, коли наші співробітники розвиваються як у професійному, так і в особистому плані. Ми пропонуємо безліч можливостей для навчання, отримання зворотного зв'язку та рекомендацій, а також отримання різноманітного міжнародного досвіду. Ми віримо, що зміна точок зору зробить нас набагато більш успішними, ніж діяти й розвиватись розрізнено. У такій багатонаціональній компанії як Компанії «Хенкель» ваш наступний крок завжди вперед.

Колаж робочого середовища Хенкель. У Хенкель, ви можете змінювати світ на краще та водночас підніматися кар'єрними сходами.

Ми пропонуємо можливості для міжнародної кар'єри.
Компанія «Хенкель» допомагає вам розширити свій кругозір, тому що люди з міжнародним досвідом роблять нашу глобальну команду успішною та надихаючою. У глобальній Компанії «Хенкель» ваше кар'єрне зростання не обов'язково має бути лінійним. Спробуйте нові позиції, місця розташування чи навіть країни. Ми пропонуємо високоефективним співробітникам приміряти для себе філософію Triple Two: співробітники можуть працювати як мінімум на двох посадах у двох різних країнах та у двох бізнес-підрозділах для побудови глобальної кар'єри.

Ми покладаємось на результат. І винагороджуємо за нього.
Нагородження за результати, мотивація та стимулювання наших співробітників є невід'ємною частиною корпоративної культури. Ми віримо у можливість ставити амбітні цілі та відповідно винагороджувати стабільні та високі результати. Це на додаток до локальних конкурентних пільг.

Ми підтримуємо співробітників у розвитку їхніх навичок.
Бажаєте підвищити кваліфікацію та розширити свої знання та можливості? Ми допоможемо вам за допомогою навчального центру Henkel Learning Hub! Ви можете отримати доступ до більш ніж 8000 класних та цифрових навчальних ресурсів з різних тем та розширити свій професійний кругозір. Наша мета – забезпечити відповідність наших співробітників вимогам завтрашнього дня, допомагаючи їм розвинути важливі навички, які їм необхідні, та через навчання дати їм можливість повністю розкрити свій потенціал.

Ми віримо в силу зворотнього зв'язку. Ось чому наша культура безперервного зворотного зв'язку дозволить вам у будь-який час давати та отримувати зворотний зв'язок від ваших співробітників, колег чи керівників. Щоб зробити цей процес ще простіше, ми створили новий інструмент зворотного зв'язку, який дозволить вам надсилати та отримувати листівки KUDOS своїм колегам, щоб висловлювати вдячність та відзначати досягнення один одного.

Ми створюємо змогу розвитку з перших днів.
Наша глобальна програма інтеграції «BE PART» дає можливість швидко включитися в роботу. Завдяки цифровому контенту та офлайн активностям BE PART допомагає нашим новим співробітникам зрозуміти стиль роботи Компанії «Хенкель» та швидко освоїтися. Ви отримаєте всю важливу інформацію, яка потрібна в перші 6 місяців роботи з нами.

Ми твердо віримо у необхідність та значущість вибудовування довіри та відповідальність з перших робочих днів. Таким чином, вам із самого початку будуть доручені проекти, які ви можете оспорювати, захищати, вивчати, створювати і як наслідок рухатися вперед.


Ми завжди рухаємось у пошуках нових актуальних ідей.
Як ми вже відзначили у нашому першому Лідерському Зобов'язанні (Leadership Commitment), ми діємо як підприємці. Це означає, що ми повинні передбачати майбутні тенденції та потреби клієнтів швидше, ніж ринок, виявляти ініціативу та прагнути реалізувати свої ідеї. Ми завжди намагаємось експериментувати швидко, а потім масштабувати чи «відпускати» ідею. Ми запрошуємо вас допомогти нам розширити наші бізнес-моделі від продукту до пропозицій щодо після продажних послуг, а також нових можливостей і рішень, орієнтованих на результат. Наш підрозділ Beauty Care запустив програму Choicify для консультації з кольору волосся на основі штучного інтелекту. З Persil Service ми додали першу мобільну послугу з чищення текстилю. А наш бізнес Adhesive Technologies представив нове рішення, яке дозволяє паперовим трубочкам витримувати занурення в рідину протягом тривалого часу.

Ми створюємо можливості для розвитку на ранніх етапах кар'єри.
Завдяки нашим різним програмам для студентів та випускників, ми дізнаємося про їхні здібності та таланти, захоплення та ідеї, надаючи натомість можливість навчатися та консультуватися у кращих керівників та наставників. Ми твердо віримо у важливість надавати відповідальність за свої результати вже на ранніх етапах кар'єри, тому створюємо програми, в яких молоді фахівці отримують можливість навчатися, творити та просувати свої ініціативи. Незалежно від того, яка команда, функціональний напрямок та сфера діяльності, ми заохочуємо усіх наших співробітників брати участь – як стажерів, так і менеджерів. В Компанії «Хенкель» ми впевнені, що це те, на чому будуються спеціальності майбутнього.


why-henkel-collage-nicolas-desktop-Познайомтеся з Ніколасом, регіональним менеджер із закупівель: «Я почав працювати в Компанії «Хенкель» як стажер у Бразилії, а через шість років переїхав до Німеччини. Мої керівники та ментори допомогли мені розвиватися та будувати кар'єру. На мене від початку була покладена відповідальність, і я вдячний за незліченні можливості. Мій улюблений проект полягав у тому, щоб зменшити наш вуглецевий слід за рахунок зміни локальних контрактів на постачання електроенергії із звичайною на екологічно чисту. Ця компанія завжди у русі. Прямо як я».

#4 Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу

Як лідери в галузі сталого розвитку ми прагнемо впроваджувати нові рішення для сталого розвитку, продовжуючи при цьому відповідально розвивати наш бізнес і збільшувати рентабельність. Ця амбіція охоплює всю діяльність нашої Компанії – по всьому ланцюжку створення вартості.

Колаж фотографій про навколишнє середовище та відповідальності. У компанії Хенкель наші співробітники роблять більше, ніж просто роботу.

Ми прагнемо лідерства у сфері сталого розвитку.
Ми прагнемо створювати стійкі цінності у всьому, що ми робимо – разом із нашими співробітниками, партнерами та зацікавленими сторонами. Ми несемо відповідальність за безпеку та здоров'я наших співробітників, клієнтів та споживачів, а також за захист довкілля та якість життя у спільнотах, у яких ми працюємо.

Ми робимо свій внесок у захист клімату, використовуємо відновлювані джерела енергії та скорочуємо споживання енергії та викиди.
Довгострокове бачення Компанії «Хенкель» полягає в тому, щоб стати компанією, яка дбає про клімат та сприяє прогресу в подальших ланках виробничо-збутового процесу, тим самим вносячи активний внесок у захист клімату. На шляху до позитивного впливу на клімат ми прагнемо зменшити споживання енергії на наших виробничих майданчиках на 50 відсотків на тонну продукції та скоротити вуглецевий слід нашого виробництва на 75 відсотків до 2030 року порівняно з вихідним 2010 роком. Крім того, ми намагаємося використати на наших виробничих майданчиках 100% електроенергії із відновлюваних джерел до 2030 року.

Ми рухаємося вперед до економіки замкнутого циклу, створюючи більш розумну упаковку.
Наша місія – включити матеріали зі стійких джерел до інтелектуальних проектів, щоб замкнути цикл. Наша мета - розробити упаковку з найбільш екологічних доступних матеріалів, використовуючи при цьому мінімально можливу кількість пакувального матеріалу - і все це без шкоди для високого рівня продуктивності, що очікується споживачами. До 2025 року ми прагнемо скоротити кількість первинного пластику з копалин у наших споживчих товарах на 50 відсотків. Ми досягнемо цього за рахунок збільшення частки переробленого пластику до більш ніж 30 відсотків, за рахунок зменшення об'єму пластику та за рахунок широкого використання біопластмаси.

Ми прагнемо посилити наш позитивний вплив на спільноти.
Ми хочемо активно сприяти соціальному прогресу та розширенню прав та можливостей людей. На 2025 рік ми поставили собі за мету зробити свій внесок у покращення життя 20 мільйонів людей у всьому світі. Щоб сприяти соціальному прогресу, ми співпрацюємо з некомерційними організаціями. Наприклад, партнерство з організацією з розвитку Solidaridad фокусується на навчанні та безперервному утворенні дрібних фермерів з метою покращення умов життя та зміцнення охорони природи за рахунок використання методів органічного землеробства.


why-henkel-collage-eduardo-desktop-


Познайомтеся з Едуардом, міжнародним менеджером із закупівель: «Для мене завжди було важливо не просто працювати, а якось покращувати життя людей. У «Хенкель» я знайшов місце, яке дозволяє мені розвиватися у своїй галузі, отримувати задоволення від роботи та робити світ більш сталим. Як менеджер з упаковки, моя місія – знизити споживання пластику. Для мене це більше, аніж просто робота».

Ми організуємо нашу діяльність за чотирма напрямками.

1. Корпоративне волонтерство. У рамках нашої корпоративної діяльності ми підтримуємо наших співробітників та пенсіонерів у їхньому індивідуальному волонтерстві у сфері освіти, соціальної сфери, охорони здоров'я, культури та екології, а також у колективному волонтерстві для забезпечення відповідності вимогам майбутнього.

2. Соціальне партнерство. В рамках нашої корпоративної взаємодії ми вступаємо в соціальні партнерства та беремо участь у заходах у спільнотах, у яких ми працюємо, для підтримки освіти, керуючись корпоративним громадянством Компанії «Хенкель».

3. Невідкладна допомога. Після стихійного лиха Компанії «Хенкель» реагує швидко, надаючи допомогу скрізь, де вона необхідна.

4. Ми заснували два фонди.

З 1958 року фонд Dr. Jost Henkel Stiftung сприяє академічному розмаїттю та підтримує амбітних молодих людей у ​​продовженні навчання – гнучким, унікальним та міжнародним способом. У січні 2011 року Компанія «Хенкель» заснувала фонд Fritz Henkel Stiftung, який служить парасолькою нашої соціальної участі та сприяє нашій діяльності. Це підкреслює нашу тривалу прихильність до соціальної участі, що виходить за межі прямих ділових інтересів.


why-henkel-collage-isabella-desktop-


 

Познайомтеся з Ізабеллою, регіональним менеджером з різноманітності та інклюзивності (D&I) в регіоні

LATAM: «Я працюю в Компанії «Хенкель» менеджером з D&I, і соціальна активність Компанії завжди надихає мене. Я приєдналася до одного з соціальних проектів в Уганді та була волонтером у притулку. Ця ініціатива була запущена та реалізована іншим колегою Компанії «Хенкель» і позитивно вплинула на більш ніж 1000 осіб в Уганді з точки зору освіти, охорони здоров'я, гарантій зайнятості та безпеки. Приєднуючись до таких проектів, я можу вплинути не лише на мою професійну діяльність, а й на локальні спільноти по всьому світу».

white

Дізнайтесь про переваги роботи в команді «Хенкель»

Дізнатися більше про перспективи розвитку в Компанії «Хенкель»

Обличчя різних співробітників Хенкель. Вони дивляться впевнено і посміхаються.

Давайте робити зміни разом

Кар'єра в Компанії «Хенкель» – це розвиток у яскравій культурі різноманіття, довіри та приналежності, і можливість втілювати ваші ідеї у життя.
Готовий наважитися на зміни? Ми готові це обговорити.