Меню
Пошук

Профіль компанії

Компанія Henkel працює в усьому світі з добре збалансованим та різноплановим портфоліо. Три підрозділи компанії мають провідні позиції як у промисловому, так і в споживчому бізнесі завдяки сильним торговельним маркам, інноваціям і технологіям. Компанія Henkel, яка заснована в 1876 році, спирається на більш ніж 140 років успіху. Привілейовані акції Henkel перелічені в німецькому фондовому індексі DAX. Дюссельдорф, Німеччина. Компанія входить до переліку, охопленого індексом DAX-30. Чисельність працівників «Хенкель» становить про більше 52 000 осіб у всьому світі, про 85% з них працюють за межами Німеччини. Отже, компанія «Хенкель» є однією з найбільших компаній Німеччини, що здійснюють міжнародну діяльність. Як визнаний лідер у галузі стійкого розвитку компанія Henkel займає найвищі позиції у багатьох міжнародних рейтингах.

Обсяг продажів за 2019 фінансовий рік склав більше 20 мільярди євро, а відкоригований операційний прибуток за цейперіод близько 3,2 мільярда євро (з урахуванням разових придбань, одноразових витрат та витрат на реструктуризацію).

Три бізнес-підрозділи, що здійснюють міжнародну діяльність

Бізнес-підрозділ Adhesive Technologies «Клейові технології» є провідним світовим постачальником рішень у сфері застосування клейових матеріалів, герметиків та функціональних покриттів для побутового та професійного використання, а також для промислових підприємств. Компанія «Хенкель» пропонує безліч прикладних рішень, які здатні задовольнити потреби різних цільових груп споживачів як у побутовому, так і в професійному та промисловому застосуванні. У 2019 фінансовому році обсяг продажів підрозділу склав 9 461 мільйонів євро, що становить 47 відсотків від загального обсягу продажів компанії.

Продукція підрозділу Beauty Care «Косметичні Засоби» доступна споживачам у всьому світі. Підрозділ представляє фірмові продукти у категоріях засобів для фарбування волосся, укладання волосся та догляду за ним, засобів особистої гігієни, догляду за шкірою та порожниною рота. Крім того, підрозділ на світовому ринку є одним з провідних постачальників професійних засобів для перукарських салонів. У 2019 фінансовому році обсяг продажу підрозділу склав 3 877 мільйонів євро, що становить 19 відсотки від загального обсягу продажу компанії.

Бізнес-підрозділ Laundry & Home Care «Засоби для прання та догляду за оселею» завжди відігравав важливу роль у діяльності «Хенкель». Саме з продукту, випущеного цим підрозділом, почалася історія успіху компанії. Бізнес-підрозділ «Миючі та чистячі засоби» пропонує споживачам не лише високоефективні та спеціалізовані миючі засоби, а й кондиціонери для білизни, підсилювачі прального порошку та інші засоби з догляду за білизною. Портфель продуктів напрямку «Засоби для прання та чищення» містить засоби для ручного миття посуду та посудомийних машин, засоби для чищення ванних кімнат та туалету, а також засоби для прибирання, миття скла та засоби особливого призначення. У деяких регіонах ми також пропонуємо освіжувачі повітря та засоби від комах. У 2019 фінансовому році обсяг продажу цього бізнес-підрозділу склав 6 656 мільйонів євро, що становить 33 відсотків від загального обсягу продажу компанії.

Корпоративна культура

«Створення стійкої цінності» – це наша ціль і завдання, що об’єднують всіх, хто працює в компанії «Хенкель».

Ми прагнемо створювати цінність – для наших клієнтів і споживачів, для наших працівників, для наших акціонерів, а також, загалом, для людей і жителів тих територій, де ми ведемо діяльність. Для цього працівники компанії «Хенкель» завжди будуть покладатись на свої максимальні зусилля, почуття гордості та оптимізм.

Мета: Створення стійкої цінності

Бачення: Світовий лідер в інноваціях, брендах і технологіях

Місія: Ми прагнемо обслуговувати своїх клієнтів і споживачів в різних країнах світу і бути для них партнером, якому вони найбільше довіряють, і який займає лідируючі позиції у всіх відповідних країнах і галузях завдяки мотивованому колективу, який об’єднують спільні цінності.

Цінності: Клієнти і споживачі, Співробітників, Фінансова діяльність, Стійкий розвиток, Сімейний бізнес

 
 
  •  

Перегляди:

Corporate Video

Henkel in less than 4 minutes

3:04 min.

208482

Зображення

Загрузки та сервіси

OlenaAndroshchuk
Олена Андрощук Керівник відділу корпоративних комунікацій компанії «Хенкель» в Україні Київ, вул. Саксаганського, 120 +38-044-247-51-00 elena.androschuk@henkel.com Завантажити візитну картку Додати до Моя Колекція

Додаткова інформація