Меню
Пошук

Ceresit

Складні будівельні проекти потребують спеціальних рішень. Всі рішення Ceresit розроблені на основі багаторічного досвіду та відповідають найвищим стандартам якості. Ceresit представляє широкий асортимент продуктів та системних рішень у ключових категоріях —клеї для плитки, водовідштовхувальні системи, системи теплоізоляції будівель — для задоволення потреб промисловості та професіоналів.

Будівельна галузь постійно розширюється, й Ceresit відомий як провідний бренд, що пропонує експертні рішення для обробки та зовнішніх термоізоляційних систем. Основа нашого бізнесу — співпраця із фахівцями та представниками будівельної галузі. Фокусуючись на наших ключових цінностях — інноваційності, якості, технічній експертизі та стійкості, — ми робимо все можливе, щоб регулярно представляти вам інноваційні, високоякісні й найбільш відповідні системні рішення. Ceresit виступає за надійність і професійну якість, але також за підвищення енергоефективності та захист природних ресурсів.

Наш багатий досвід, знання, технології та новітні продукти допомагають нашим клієнтам бути успішнішими та ефективнішими, водночас зберігаючи природні ресурси планети. Якість для професіоналів.

Ключовий бренд
www.ceresit.ua

Для професіоналів

Великі проекти з будівництва потребують перш за все значного досвіду та використання найсучасніших продуктів. За більш ніж 100 років існування бренду, Ceresit довів, що пропонує і те, й інше. Саме тому в усьому світі люди довіряють продуктам бренду Ceresit.
Ceresit представляє повний портфель продуктів, створених саме для професійних будівельників, архітекторів, інженерів та людей, які займаються будівництвом та потребують рішень для:

  • підготовки поверхонь;
  • гідроізоляції;
  • ремонту та реконструкції;
  • приклеювання;
  • герметизації та покриття;
  • заповнювання тріщин;
  • монтажу;
  • ізоляції, із фокусом на вертикальних конструкціях.

Для побуту

Для всіх, хто хоче вдало завершити будівництво або реконструкцію:
портфель Ceresit пропонує продукти, котрі можуть використовувати самостійні майстри із різним рівнем навичок, які потребують легких у застосуванні, високоякісних та стійких матеріалів.