Меню
Пошук
Логотип Henkel, розміщений на даху будівлі у Дюссельдорфі.

Компанія

Компанія «Хенкель» займає лідируючі позиції в світі завдяки інноваціям, брендам і технологіям у трьох бізнес-напрямках: «Клейові технології», «Косметичні засоби» і «Засоби для прання та догляду за оселею».

Наша стратегічна програма

Стратегічна програма

Ми активно створюємо своє майбутнє, керуючись нашою стратегічною програмою.

Корпоративна культура

Корпоративна культура

Pioneers at heart for the good of generations – це мета, що об'єднує всіх нас у компанії «Хенкель».

Компанія «Хенкель» здійснює свою діяльність у світовому масштабі та має збалансований і диверсифікований портфель продукції. Силами трьох своїх бізнес-підрозділів компанія утримує провідні позиції у сегменті промислових і споживчих продуктів завдяки своїм потужним брендам, інноваційному підходу та застосуванню передових технологій. Бізнес-підрозділ «Клейові технології» компанії «Хенкель» є світовим лідером на ринку клейових матеріалів  у всіх сегментах продуктів для промисловості на глобальному рівні. Бізнес-підрозділи «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Косметичні засоби» компанії «Хенкель» утримують провідні позиції на багатьох ринках світу та у численних категоріях продукції. Компанія «Хенкель», заснована у 1876 році, має історію успіху, що триває понад 140 років. Згідно звіту за 2021 рік, компанія «Хенкель» досягла розміру продаж на суму 20 млрд. євро та опреаційний прибуток у розмірі 2,7 млрд. євро (враховуючи одноразові прибутки/платежі та витрати на рекструктуризацію). Чисельність працівників компанії «Хенкель» становить  більше 52 000 осіб у всьому світі. Це віддана та різноманітна команда ентузіастів, яких об’єднує спільна корпоративна культура, спільна мета та спільні цінності. Компанія «Хенкель» є визнаним лідером у галузі сталого розвитку, вона обіймає провідні позиції у багатьох міжнародних індексах і рейтингах. Привілейовані акції компанії «Хенкель» включені до німецького фондового індексу DAX.

Різноманітність та Залученість

У своїй діяльності компанія «Хенкель» дотримується комплексного підходу за принципом різноманітності та залученості. Позитивне ставлення до різноманіття поглядів і культур наших працівників, використання їхнього досвіду, талантів, творчого мислення та повага до усіх їхніх індивідуальних відмінностей – ось засади формування нашої конкурентоспроможності. У компанії «Хенкель», що здійснює діяльність у світовому масштабі, працюють представники понад 120 національностей майже у 80 країнах світу. Близько 85 відсотків наших співробітників працюють за межами Німеччини, причому понад половину цієї кількості  – у країнах, що розвиваються. Ми переконані, що корпоративна культура, побудована на засадах залученості та різноманітності, є ключовим стимулом творчого мислення, прагнення до створення інноваційних рішень та винахідливості. Саме завдяки тому, що залученість та різноманітність є невід’ємною складовою нашої корпоративної культури та способу ведення бізнесу, ми спроможні досягати надзвичайно високих результатів.

Ми незмінно прагнемо створювати такі команди працівників, що відповідають потребам ринків нашої присутності та клієнтів, з якими ми працюємо, за рахунок різноманітності культурних особливостей працівників, їхніх навичок і знань. Ми переконані в тому, що створення команд за принципом різноманітності сприяє розробленню інноваційних рішень і пошуку нових способів розв’язання проблем; при цьому запорукою максимально ефективної роботи цих команд є формування культури залученості та лідерства.