Моя Колекція

Логотип Henkel, розміщений на даху будівлі у Дюссельдорфі.

Компанія

Компанія «Хенкель» є світовим лідером у створенні інноваціям, провідних брендів та технологій у трьох бізнес-напрямках: Adhesive Technologies «Клейові технології», Beauty Care «Косметичні Засоби» та Laundry & Home Care «Засоби для прання та догляду за оселею».

Henkel 2020+

Стратегія

Наші стратегічні пріоритети створюють майбутнє

Корпоративна культура

«Створення стійкої цінності» – це наша ціль і завдання, що об’єднують всіх, хто працює в компанії «Хенкель».

Компанія «Хенкель» працює по всьому світу з добре збалансованим і диверсифікованим портфелем. Компанія займає лідируючі позиції з трьома бізнес-підрозділами промислових і споживчих підприємств завдяки міцним торговим маркам, інноваціям та технологіям.  Бізнес-напрямок Adhesive Technologies «Клейові технології» компанії «Хенкель» – глобальний лідер на ринку клейових матеріалів – в усіх сегментах галузі по всьому світу. У сегментах Beauty Care «Косметичні Засоби» I Laundry & Home Care «Засоби для прання, догляду за оселею» омпанія «Хенкель» займає провідні позиції на багатьох ринках та в різних категоріях по всьому світу. З моменту заснування у 1876 р. компанія «Хенкель» налічує 140 років успіху. Компанія «Хенкель» дає роботу більш ніж 50 000 осіб по всьому світу – це пристрасна і надзвичайно багатонаціональна команда, об’єднана сильною корпоративною культурою, спільною метою створювати стійку вартість і спільні цінності. Як визнаний лідер у сфері соціальної та екологічної відповідальності, компанія «Хенкель» займає провідні позиції за багатьма міжнародними індексами і рейтингами. Привілейовані акції компанії «Хенкель» внесені в німецький фондовий індекс DAX.

Хенкель в Україні нараховує приблизно 800 співробітників, 5 об’єктів, на яких поєднуються виробничі і службові приміщення, а також Хенкель надає своє ім’я багатьом фірмовим продуктам, якими ви регулярно користуєтеся, наприклад, Ceresit або Persil. В Україні ми працюємо в рамках всіх трьох стратегічних напрямків бізнесу Хенкель: Adhesive Technologies «Клейові технології»Beauty Care «Косметика» та Laundry & Home Care «Засоби для прання та догляду за оселею».

3:04 min.

Corporate Video

Henkel in less than 4 minutes

19.09.14

Перегляди:

Наші бізнес-підрозділи

Різноманітність та залученість

Компанія «Хенкель» працює по всьому світу з добре збалансованим і диверсифікованим портфелем. Компанія займає лідируючі позиції з трьома бізнес-підрозділами промислових і споживчих підприємств завдяки міцним торговим маркам, інноваціям та технологіям. Бізнес-напрямок Adhesive Technologies «Клейові технології» компанії «Хенкель» – глобальний лідер на ринку клейових матеріалів – в усіх сегментах галузі по всьому світу. У сегментах Laundry & Home Care «Засоби для прання, догляду за оселею» і Beauty Care «Косметичні Засоби»компанія «Хенкель» займає провідні позиції на багатьох ринках та в різних категоріях по всьому світу. З моменту заснування у 1876 р. компанія «Хенкель» налічує 140 років успіху. Компанія «Хенкель» дає роботу близько 50 000 осіб по всьому світу – це пристрасна і надзвичайно багатонаціональна команда, об’єднана сильною корпоративною культурою, спільною метою створювати стійку вартість і спільні цінності. Як визнаний лідер у сфері соціальної та екологічної відповідальності, компанія «Хенкель» займає провідні позиції за багатьма міжнародними індексами і рейтингами. Привілейовані акції компанії «Хенкель» внесені в німецький фондовий індекс DAX. 

Ми дотримуємося цілеспрямованої політики у створенні ефективних команд, які об’єднують працівників з різних країн. Знання, навички та культурні особливості цих робочих груп мають відповідати потребам ринків та споживачів. Ми впевнені у тому, що урізноманітнення складу робочих груп є стимулом до застосування інноваційних підходів та нових способів розв’язання проблем. Необхідно забезпечити максимально ефективну роботу таких груп за рахунок формування культури залученості та лідерства.