Логотип Henkel, розміщений на даху будівлі у Дюссельдорфі.

Компанія

Компанія «Хенкель» є світовим лідером у створенні інноваціям, провідних брендів та технологій у трьох бізнес-напрямках: Adhesive Technologies «Клейові технології», Beauty Care «Косметичні Засоби» та Laundry & Home Care «Засоби для прання та догляду за оселею».

Наші стратегічні пріоритети

Стратегія

Наші стратегічні пріоритети створюють майбутнє

Корпоративна культура

Корпоративна культура

«Створення стійкої цінності» – це наша ціль і завдання, що об’єднують всіх, хто працює в компанії «Хенкель».

Компанія «Хенкель» працює по всьому світу з добре збалансованим і диверсифікованим портфелем. Компанія займає лідируючі позиції з трьома бізнес-підрозділами промислових і споживчих підприємств завдяки міцним торговим маркам, інноваціям та технологіям.  Бізнес-напрямок Adhesive Technologies «Клейові технології» компанії «Хенкель» – глобальний лідер на ринку клейових матеріалів – в усіх сегментах галузі по всьому світу. У сегментах Beauty Care «Косметичні Засоби» I Laundry & Home Care «Засоби для прання, догляду за оселею» омпанія «Хенкель» займає провідні позиції на багатьох ринках та в різних категоріях по всьому світу. З моменту заснування у 1876 р. компанія «Хенкель» налічує 140 років успіху. компанія «Хенкель» налічує 140 років успіху. Компанія «Хенкель» дає роботу про 53 000 осіб по всьому світу – це пристрасна і надзвичайно багатонаціональна команда, об’єднана сильною корпоративною культурою, спільною метою створювати стійку вартість і спільні цінності. Як визнаний лідер у сфері соціальної та екологічної відповідальності, компанія «Хенкель» займає провідні позиції за багатьма міжнародними індексами і рейтингами. Привілейовані акції компанії «Хенкель» внесені в німецький фондовий індекс DAX.

Хенкель в Україні нараховує приблизно 800 співробітників, 5 об’єктів, на яких поєднуються виробничі і службові приміщення, а також Хенкель надає своє ім’я багатьом фірмовим продуктам, якими ви регулярно користуєтеся, наприклад, Ceresit або Persil. В Україні ми працюємо в рамках всіх трьох стратегічних напрямків бізнесу Хенкель: Adhesive Technologies «Клейові технології»Beauty Care «Косметика» та Laundry & Home Care «Засоби для прання та догляду за оселею».

Перегляди:

Corporate Video

Henkel in less than 4 minutes

3:04 min.

208482

Різноманітність та залученість

Во всей компании Henkel мы реализуем подход Diversity & Inclusion (Многообразие и вовлеченность). Многообразие наших сотрудников, культур, которые они представляют, их опыта, талантов, знаний, творческих способностей и признание их индивидуальных отличий являются основой нашего конкурентного преимущества. В компании Henkel, осуществляющей деятельность в мировом масштабе, работают представители 120 национальностей в 75 странах мира. Oколо 85% наших сотрудников работают за пределами Германии, более половины — на развивающихся рынках. Мы стремимся стать мировым лидером в брендах и технологиях. Для нас успех основан на наличии сильной международной команды сотрудников, а многообразие сотрудников обеспечивает продвижение вперед. Мы уверены, что многообразие и вовлеченность, которые являются частью культуры компании, служат ключевыми факторами творчества, инновации и изобретений. Наша способность обеспечивать отличные результаты основана и зависит от нашей способности использовать многообразие и вовлеченность в корпоративной культуре и в способах ведения бизнеса.

Ми дотримуємося цілеспрямованої політики у створенні ефективних команд, які об’єднують працівників з різних країн. Знання, навички та культурні особливості цих робочих груп мають відповідати потребам ринків та споживачів. Ми впевнені у тому, що урізноманітнення складу робочих груп є стимулом до застосування інноваційних підходів та нових способів розв’язання проблем. Необхідно забезпечити максимально ефективну роботу таких груп за рахунок формування культури залученості та лідерства.