Логотип Henkel, розміщений на даху будівлі у Дюссельдорфі.

Компанія

Компанія «Хенкель» є світовим лідером у створенні інноваціям, провідних брендів та технологій у трьох бізнес-напрямках: Adhesive Technologies «Клейові технології», Beauty Care «Косметичні Засоби» та Laundry & Home Care «Засоби для прання та догляду за оселею».

Наші стратегічні пріоритети

Стратегія

Наші стратегічні пріоритети створюють майбутнє

Корпоративна культура

Корпоративна культура

«Створення стійкої цінності» – це наша ціль і завдання, що об’єднують всіх, хто працює в компанії «Хенкель».

Компанія «Хенкель» працює по всьому світу з добре збалансованим і диверсифікованим портфелем. Компанія займає лідируючі позиції з трьома бізнес-підрозділами промислових і споживчих підприємств завдяки міцним торговим маркам, інноваціям та технологіям.  Бізнес-напрямок Adhesive Technologies «Клейові технології» компанії «Хенкель» – глобальний лідер на ринку клейових матеріалів – в усіх сегментах галузі по всьому світу. У сегментах Beauty Care «Косметичні Засоби» I Laundry & Home Care «Засоби для прання, догляду за оселею» омпанія «Хенкель» займає провідні позиції на багатьох ринках та в різних категоріях по всьому світу. З моменту заснування у 1876 р. компанія «Хенкель» налічує 140 років успіху. компанія «Хенкель» налічує 140 років успіху. Компанія «Хенкель» дає роботу про 53 000 осіб по всьому світу – це пристрасна і надзвичайно багатонаціональна команда, об’єднана сильною корпоративною культурою, спільною метою створювати стійку вартість і спільні цінності. Як визнаний лідер у сфері соціальної та екологічної відповідальності, компанія «Хенкель» займає провідні позиції за багатьма міжнародними індексами і рейтингами. Привілейовані акції компанії «Хенкель» внесені в німецький фондовий індекс DAX.

Хенкель в Україні нараховує приблизно 800 співробітників, 5 об’єктів, на яких поєднуються виробничі і службові приміщення, а також Хенкель надає своє ім’я багатьом фірмовим продуктам, якими ви регулярно користуєтеся, наприклад, Ceresit або Persil. В Україні ми працюємо в рамках всіх трьох стратегічних напрямків бізнесу Хенкель: Adhesive Technologies «Клейові технології»Beauty Care «Косметика» та Laundry & Home Care «Засоби для прання та догляду за оселею».

Перегляди:

Corporate Video

Henkel in less than 4 minutes

3:04 min.

208482

Різноманітність та залученість

У всій компанії Henkel ми реалізуємо цілісний підхід Diversity & Inclusion (Різноманіття та залученість). Різноманіття наших співробітників, культур, які вони представляють, їх досвіду, талантів, знань, творчих здібностей і визнання їх індивідуальних відмінностей є основою нашого конкурентної переваги. У компанії Henkel, що здійснює діяльність у світовому масштабі, працюють представники 120 національностей у 80 країнах світу. Приблизно 85% наших співробітників працюють за межами Німеччини, більша частина – на ринках, що розвиваються. Ми впевнені, що різноманіття та залученість, які є частиною культури компанії, — це ключові фактори творчості, інновації та винаходів. Здатність забезпечувати відмінні результати заснована на нашій здатності використовувати різноманіття та залученість у корпоративній культурі, а також на способах ведення бізнесу.

Ми дотримуємося цілеспрямованої політики у створенні ефективних команд, які об’єднують працівників з різних країн. Знання, навички та культурні особливості цих робочих команд мають відповідати потребам ринків та споживачів. Ми впевнені у тому, що урізноманітнення складу робочих команд є стимулом до застосування інноваційних підходів та нових способів розв’язання проблем. Необхідно забезпечити максимально ефективну роботу таких команд шляхом формування культури залученості та лідерства.