НА ШЛЯХУ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ

Сонячні панелі під час заходу сонця з вітряками на задньому плані

Світ стикається з величезними викликами. Ми вважаємо своїм обов'язком сприяти подоланню цих викликів, створюючи умови для сталого розвитку за допомогою матеріалознавства та наукових ноу-хау в галузі склеювання, герметизації та нанесення покриттів. Спираючись на наше глибоке розуміння тенденцій і викликів у галузях, де працюють наші клієнти та споживачі, ми визначили три ключові сфери, в яких можемо досягти найбільшого впливу завдяки нашим рішенням: клімат, економіка замкненого циклу та безпека.


Ми прагнемо досягти прогресу вздовж усього нашого ланцюга створення вартості, стимулюючи системні зміни через наші продукти та партнерства.

НАШІ ПРОДУКТИ

Вхідна зона з дерев'яними галереями та сходами в центрі зображення

Продукти та технології лежать в основі всього, що ми робимо. Ми створюємо більше цінності для наших клієнтів і споживачів, постійно впроваджуючи інновації, щоб пропонувати кращу продуктивність з меншим впливом на довкілля.  Щоб збільшити наш внесок у сталий розвиток, ми прагнемо комплексно трансформувати  продуктовий портфель. Таким чином, ми розробили внутрішню методологію оцінювання  для забезпечення прозорості показників сталого розвитку нашого продуктового портфеля.

ПАРТНЕРСТВО

Технічні фахівці Direct-C LTD впроваджують інноваційні рішення

Партнерства відіграють вирішальну роль у забезпеченні сталого розвитку в нашому ланцюзі створення вартості та за його межами. Ми допомагаємо нашим клієнтам і споживачам зменшити їхній вплив на довкілля та відповідально використовувати ресурси. Ми працюємо разом із нашими постачальниками, щоб сприяти сталому розвитку та повазі до прав людини, а також співпрацюємо з партнерами, щоб ділитися знаннями та разом просувати системні рішення.

Наші зобов'язання та позиції

Компанія «Хенкель» прагне підтримувати діалог з усіма, хто поважає розмаїття думок і конструктивний обмін ідеями. Ми беремо активну участь у важливих соціально-політичних дебатах, уважно аналізуючи певні актуальні питання. 

Сталий розвиток у компанії «Хенкель»

Сталий розвиток: характеристики та новини