Кар’єра в компанії «Хенкель»

Підприємницьке мислення є частиною нашої культури. Приєднуйтесь до наших багатонаціональних і глобальних команд і починайте кожний день, втілюючи ваші ідеї у життя. Робіть вибір з численних можливостей і створюйте свою кар'єру, активно розвиваючи бренди та технології компанії Henkel.

Студенти

Студенти

Отримайте корисну інформацію про роботу та довідайтеся, ким ви можете бути та чого можете досягти у компанії «Хенкель».

Випускники

Випускники

Ви успішно завершили своє навчання? Настав час застосувати все, чого ви навчилися, на практиці! Долучайтеся до компанії «Хенкель» і зробіть перший крок у побудові успішної кар'єри з численними можливостями у всьому світі.

Професіонали

Професіонали

Ми піклуємося про розвиток наших працівників та їхню кар'єру. Ми забезпечуємо можливість працювати в перспективному багатонаціональному середовищі. Приєднуйтесь до нас і долайте межі своїх можливостей!

Кар’єра в компанії «Хенкель» в Україні

Успіх «Хенкель» в Україні ґрунтується на сумлінній праці наших 800 співробітників. Ми наймаємо працівників, які поділяють наш ентузіазм і амбітність, та пропонуємо їм роботу, що надихає.

Робота

пошук роботи

Студенти

Ви завжди хотіли досягти успіху? Не зволікайте, і вже зараз проявіть себе – успішне стажування під час навчання є найкращою можливістю отримати роботу в компанії «Хенкель» і побудувати перспективну кар’єру в нашій компанії.

Випускники

У всьому, з чим ви мали справу протягом навчання, будь то складання іспитів, навчання за кордоном чи проходження стажування, ви намагались проявити себе найкращим чином. Тепер ви хочете зробити те ж саме у професійному житті і бути у числі найкращих. Вам подобаються зміни. Все, що ви робите, ви робите у належний спосіб. З пристрастю, відданістю та з дотриманням високих стандартів, які ви встановлюєте для себе та для інших. Ласкаво просимо у робоче середовище, яке відповідає вашим очікуванням, де той, хто досягає високих результатів роботи, завжди отримує винагороду. Станьте частиною міжнародної команди, яка мислить так само, як і ви і поділяє ваші амбіції. Три наших бізнес-підрозділи пропонують надзвичайні можливості для працевлаштування і побудови кар’єри на глобальному рівні.

Професіонали

Ви вже багато чого досягли, але вас не залишають амбітні прагнення, які ви бажаєте реалізувати? Незалежно від того, хто ви – спеціаліст або досвідчений менеджер, для того, щоб повною мірою розвинути свої таланти, вам необхідні широкі можливості. Вам необхідні належні умови, у яких талановиті працівники зможуть виявити свої здібності у командній роботі та отримати належну винагороду за свої досягнення. В компанії «Хенкель» ви працюватимете у такому середовищі, де значення має не лише участь, а високий результат роботи. Ми пропонуємо талановитим спеціалістам різноманітні можливості для розвитку, як на батьківщині, так і за кордоном.