Моя Колекція

Можливості кар’єрного зростання в компанії «Хенкель»

Кар’єра в компанії «Хенкель»

Кажуть, що головне – не перемога, а участь. Але у компанії «Хенкель» завжди налаштовані на перемогу. Мотивація, амбітність та пристрасть – ці якості об’єднують більш ніж 50 000 працівників компанії «Хенкель» у всьому світі. Станьте частиною нашої команди і скористайтесь можливостями для побудови успішної кар’єри!

Кар’єра в компанії «Хенкель» в Україні

Успіх «Хенкель» в Україні ґрунтується на сумлінній праці наших 800 співробітників. Ми наймаємо працівників, які поділяють наш ентузіазм і амбітність, та пропонуємо їм роботу, що надихає.

можливості для стажування, навчання та розвитку

Студенти

Ніколи не буває зарано набувати досвід роботи.

raduate opportunities, jobs and programmes

Випускники

Ви успішно закінчили своє навчання і бажаєте застосувати на практиці свої знання? Зробіть наступний крок – приєднайтесь до нас. В компанії «Хенкель» ми пропонуємо програми та надзвичайні можливості для розвитку випускників. З нами ви зможете реалізувати свої кар’єрні плани.

вакансії та можливості для працевлаштування для професіоналів

Професіонали

Ви прагнете працювати у міжнародному середовищі з перспективами кар’єрного зростання? Ласкаво просимо до компанії «Хенкель»!

Визнання

Henkel belongs to Europe's most attractive employers

Henkel belongs to the most popular employers in Germany and Europe.

Logo - Clevis Praktikantenspiegel

Henkel belongs to the top employers among interns and graduates.

Студенти

Ви завжди хотіли досягти успіху? Не зволікайте, і вже зараз проявіть себе – успішне стажування під час навчання є найкращою можливістю отримати роботу в компанії «Хенкель» і побудувати перспективну кар’єру в нашій компанії.

Випускники

У всьому, з чим ви мали справу протягом навчання, будь то складання іспитів, навчання за кордоном чи проходження стажування, ви намагались проявити себе найкращим чином. Тепер ви хочете зробити те ж саме у професійному житті і бути у числі найкращих. Вам подобаються зміни. Все, що ви робите, ви робите у належний спосіб. З пристрастю, відданістю та з дотриманням високих стандартів, які ви встановлюєте для себе та для інших. Ласкаво просимо у робоче середовище, яке відповідає вашим очікуванням, де той, хто досягає високих результатів роботи, завжди отримує винагороду. Станьте частиною міжнародної команди, яка мислить так само, як і ви і поділяє ваші амбіції. Три наших бізнес-підрозділи пропонують надзвичайні можливості для працевлаштування і побудови кар’єри на глобальному рівні.

1:32 min.

Gustavo, Marketing, Adhesive Technologies

Meet the people behind our exciting brands & technologies. Watch the interview taken while he is getting started in the morning.

14.02.11

Перегляди:

Професіонали

Ви вже багато чого досягли, але вас не залишають амбітні прагнення, які ви бажаєте реалізувати? Незалежно від того, хто ви – спеціаліст або досвідчений менеджер, для того, щоб повною мірою розвинути свої таланти, вам необхідні широкі можливості. Вам необхідні належні умови, у яких талановиті працівники зможуть виявити свої здібності у командній роботі та отримати належну винагороду за свої досягнення. В компанії «Хенкель» ви працюватимете у такому середовищі, де значення має не лише участь, а високий результат роботи. Ми пропонуємо талановитим спеціалістам різноманітні можливості для розвитку, як на батьківщині, так і за кордоном.

0:53 min.

Bernadette, Marketing, Beauty Care

Meet the people behind our exciting brands & technologies. Watch the interview taken while she is getting back to work.

14.02.11

Перегляди: