Меню
Пошук

Рейтинги та нагороди

Підтвердження успішної діяльності 

Кожного року компанія «Хенкель» отримує близько 80 відзнак. У цьому розділі представлені деякі відзнаки, отримані компанією «Хенкель» від клієнтів, дистрибуторів, різноманітних організацій та інших зацікавлених сторін.

Значимість бренду

Компанія «Хенкель» у рейтингу «Найуспішніші компанії світу» в 2017 році

За версією журналу «Fortune», компанія «Хенкель» увійшла до переліку «Найуспішніших компаній світу» та підтвердила своє звання однієї з найбільш авторитетних компаній у своїй галузевій категорії «Soaps & Cosmetics», посівши у цьому рейтингу шосте місце.

Найкращий медіа-образ 2016 року в «Рейтингу директорів Unicepta»

Ханс Ван Байлен (Hans Van Bylen) був визнаний головним виконавчим директором з найкращим медіа-образом серед усіх керівників DAX30. UNICEPTA Medienanalyse GmbH є провідним світовим виконавцем моніторингу, аналізу засобів масової інформації, науково-дослідницької компетентності та комунікаційних консалтингових послуг.

«Хенкель» є єдиною німецькою компанією, яка увійшла в Топ 50 у 2016 році

У 2016 році компанія «Хенкель» знову стала єдиною німецькою компанією, яка увійшла в топ-50 найбільших світових виробників споживчих товарів в усьому світі, за дослідженнями «Тенденції і стратегії на ринку споживчих товарів» консалтингової фірми OC & C.

Рейтинг зображень 2016 року Top Gewinn: Henkel CEE

Компанія Henkel CEE отримала сім верхніх позицій в таких категоріях, як СВБ (Соціальна відповідальність бізнесу) або кар'єрні можливості для талановитих людей.

Привабливість роботодавця

Чудово! Сертифікація «Top Employer – 2016»

Компанія Henkel Germany є одним з кращих роботодавців світу. Вже вшосте вона отримала відповідний Знак якості «Top Employer». У 2016 році компанія Henkel China також була вперше відзначена сертифікатом міжнародного інституту Top Employers Institute.

Найвища оцінка за використання технологій в управлінні персоналом

Компанія «Хенкель» отримала найвищу оцінку за використання цифрових технологій у сфері HR-комунікацій від компанії Potentialpark, яка спеціалізується у галузі дослідження ринку.

Компанія «Хенкель» є одним з найкращих роботодавців для стажерів та випускників

У звіті CLEVIS Intern Satisfaction Report, найбільш повномірному дослідженні якості та репутації роботодавців для стажерів, яке проводиться у Німеччині, Компанія «Хенкель» отримала відзнаку «Star» і потрапила до переліку 30 найкращих компаній.

Компанія «Хенкель» входить до переліку найпривабливіших роботодавців для студентів-економістів за результатами студентського опитування «trendence Graduate Barometer»

У рамках щорічного онлайн-опитування «Graduate Barometer» європейські студенти-економісти зазначили 500 роботодавців, яким вони віддають перевагу. За результатами опитування компанія «Хенкель» увійшла в першу 100-ню європейських компаній.

Стійкий розвиток

Компанія «Хенкель» отримала срібну нагороду (Silver Class Award) від компанії RobecoSAM

Компанія «Хенкель» отримала срібну нагороду за досягнення у сфері стійкого розвитку у річному рейтингу стійкого розвитку 2017 року («Sustainability Yearbook 2016»). До цього переліку увійшли компанії з найвищими показниками стійкого розвитку у кожній галузі, визначені згідно з результатами оцінки показників корпоративного стійкого розвитку за версією компанії RobecoSAM.

Продукти та інновації

Французька нагорода «Продукт року 2017»

Два клейових продукти, Rubson Re-New і Loctite Super Glue 3 Perfect Pen, здобули нагороди Elu Produit de l’Année 2017. Щороку понад 10 000 споживачів голосують за продукти, які вони вважають за найкращі на основі трьох критеріїв: інновація, привабливість і задоволення.

«Нагорода супербренд» 2016 року в Сербії

Компанія «Хенкель Сербія» здобула нагороду за Ceresit, базуючись на трьох основних характеристиках: визнання і репутація, довгострокова стабільність, а також надійність і корпоративна відповідальність.

Нагорода «Продукт року» 2017 року в США

Два бренди Henkel, Schwarzkopf Keratin Color і Snuggle Plus SuperFresh були нагороджені як «Продукт року» в своїх відповідних категоріях. Продукт року є найбільшою в світі нагородою за інноваційний продукт серед споживачів, де переможець визнається підтримкою голосів  40 000  споживачів у національному репрезентативному опитуванні, що проводиться дослідницьким партнером Kantar TNS.

«Німецький бренд року YouGov/Handelsblatt» 2016 року

У категорії Washing & Cleaning (Прання і очистка) (з 31 категорії і 900 брендів в цілому) Persil був обраний як бренд 2016 року.