gettyimages-1185878319-170667a

ДИДЖИТАЛІЗАЦІЯ

Нові моделі бізнесу та співробітництва, створення унікальних вражень для клієнтів і розумне використання даних і технологій: ми формуємо ринки майбутнього завдяки діджиталізації.

Зверніться до нашої команди!

ЛІДЕРСТВО НА РИНКАХ СЬОГОДНІ 
ФОРМУВАННЯ РИНКІВ МАЙБУТНЬОГО

Диджиталізація – один із найважливіших елементів нашої стратегічної програми цілеспрямованого зростання, а отже, ключовий елемент майбутнього компанії «Хенкель». Завдяки диджиталізації ми створюємо додаткові переваги для клієнтів і споживачів. Ми розробляємо нові бізнес-моделі для промисловості та розширюємо наскрізну інтеграцію даних у нашій компанії. Ми досягаємо цього завдяки чіткій орієнтації на цифровий бізнес і нашому цифровому підрозділу Henkel dx, що є рушійною силою цифрової трансформації та інноваційних, заснованих на технологіях бізнес-моделей.

ЗАСНОВАНІ НА ТЕХНОЛОГІЯХ БІЗНЕС-МОДЕЛІ


Digital Business

Від штучного інтелекту до доповненої реальності та 3D-друку: ми використовуємо цифрові технології та застосовуємо наш досвід, щоб сприяти переходу до Індустрії 4.0. Ми оптимізуємо наш бізнес і створюємо довгострокову додану вартість для споживачів, клієнтів і партнерів із різних галузей.

ІННОВАЦІЇ ЧЕРЕЗ СПІВ­РО­БІТ­НИЦ­ТВО


Open Innovation & Ventures

Компанія «Хенкель» робить ставку на відкриті інновації та венчурну діяльність. Ми шукаємо стартапи й інвестуємо у них по всьому світу, співпрацюючи у реалізації проєктів цифрової трансформації. Вони є цінним джерелом інноваційних технологій і рішень для наших бізнес-підрозділів.ЦИФРОВА ТРАН­СФОР­МА­ЦІЯ


Digital Transformation

За допомогою підрозділу Henkel dx ми прискорюємо нашу цифрову трансформацію. Використовуючи цифрові технології та дані, ми створюємо додаткові переваги для клієнтів та споживачів і підвищуємо ефективність наших процесів.