3-erbild-webseite-1640x514px

ЦЕ – HENKEL УКРАЇНА

Спираючись на більш ніж 145-річний досвід роботи, ми щодня переосмислюємо та покращуємо життя людей завдяки нашим інноваційним та сталим брендам і технологіям, що застосовують наші команди по всьому світу – сьогодні та для майбутніх поколінь. 

Компанія «Хенкель» займає провідні позиції як в промисловому, так і в споживчому секторі: до нашого портфоліо входять добре відомі споживачам засоби для догляду за волоссям, засоби для прання, кондиціонери для білизни, а також клеї, герметики та функціональні покриття.  

ХТО МИ І ЩО НАМИ КЕРУЄ

YouTube Thumbnail This is Henkel (Thumbnail)

НАШ СТРАТЕГІЧНА ПРОГРАМА

Компанія «Хенкель» формує своє майбутнє, спираючись на довгострокову стратегічну програму, основою якої є наша мета та наші цінності. Реалізація цієї програми, що передбачає цілеспрямоване зростання компанії, забезпечить їй впевнений рух вперед у новому десятилітті.

НАШІ БІЗНЕС-ПІДРОЗДІЛИ

HENKEL ADHESIVE TECHNO­LO­GIES

adhesive-foliage

Ми є світовим лідером у виробництві клеїв, герметиків і функціональних покриттів для промислового та побутового використання.

CONSUMER BRANDS

Абстрактне зображення, що символізує бізнес-підрозділ «Споживчі бренди» компанії «Хенкель» і представляє засоби для догляду за волоссям, засоби для прання та догляду за оселею.

Бізнес-підрозділ Consumer Brands є нашим структурним підрозділом із продажу споживчих брендів у сегментах засобів для прання і догляду за оселею та засобів догляду за волоссям. 

НАШІ ІСТОРІЇ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ІСТОРІЇ

РІЗНОМАНІТНІСТЬ, СПРАВЕДЛИВІСТЬ І ЗАЛУЧЕННЯ

Я УНІКАЛЬНИЙ. МИ – «ХЕНКЕЛЬ».

Унікальність 48 000 – це сила в нас самих

Ми в компанії «Хенкель» віримо в силу унікальності. Ми віримо в справедливість і почуття належності для людей з усіма їхніми відмінностями – в наших суспільствах і на наших робочих місцях.

Різноманітність наших співробітників, їхнє походження, досвід, перспективи та визнання всіх їхніх індивідуальних відмінностей є основою нашої конкурентної переваги. Ми віримо, що культура компанії, орієнтована на різноманітність, справедливість та залучення (DEI), є ключовим рушієм креативності й інновацій. Наша здатність досягати чудових результатів залежить від нашої здатності впроваджувати принцип DEI в нашу корпоративну культуру та спосіб ведення бізнесу і спирається на неї.

Ми прагнемо формувати команди, котрі відповідають потребам ринків, де ми працюємо, та клієнтів, з якими ми працюємо і які представлені широким спектром культурних особливостей, навичок і знань. Різноманітні команди стимулюють інновації та нові шляхи вирішення проблем, але вони також потребують інклюзивної культури та лідерства, котрі допоможуть їм функціонувати якнайкраще.

Sylvie Nicol

Наші колеги мають вирішальне значення. Наша різноманітна міжнародна команда й інклюзивна корпоративна культура дають нам змогу використовувати наш творчий потенціал та інноваційну культуру.