ЦЕ – HENKEL УКРАЇНА

3-erbild-webseite-1640x514px

Спираючись на більш ніж 145-річний досвід роботи, ми щодня переосмислюємо та покращуємо життя людей завдяки нашим інноваційним та сталим брендам і технологіям, що застосовують наші команди по всьому світу – сьогодні та для майбутніх поколінь. 

Компанія «Хенкель» займає провідні позиції як в промисловому, так і в споживчому секторі: до нашого портфоліо входять добре відомі споживачам засоби для догляду за волоссям, засоби для прання, кондиціонери для білизни, а також клеї, герметики та функціональні покриття.  

Хто ми і що нами керує

WE ARE PIONEERS AT HEART FOR THE GOOD OF GENERATIONS

Mountain

У нашій меті «Pioneers at heart for the good of generations» поєднано те, що ми відстоюємо, як ми працюємо, і це є основою нашої стратегії.

Дух новаторства засновника нашої компанії Фріца Хенкеля – це те, що вирізняє нас з-поміж інших та об'єднує співробітників компанії «Хенкель» в усьому світі. Це амбіції та мотивація до спільної роботи над рішеннями завтрашнього дня. Сьогодні та щодня. Ми робимо це не лише для себе, але й для майбутніх поколінь, адже несемо спільну відповідальність.

Наші бізнес-підрозділи

HENKEL ADHESIVE TECHNO­LO­GIES

adhesive-foliage

Ми є світовим лідером у виробництві клеїв, герметиків і функціональних покриттів для промислового та побутового використання.

CONSUMER BRANDS

Consumer Brands Stage Visual

Бізнес-підрозділ Consumer Brands є нашим структурним підрозділом із продажу споживчих брендів у сегментах засобів для прання і догляду за оселею та засобів догляду за волоссям. 

Наші історії

Різноманітність, справедливість і залучення

Унікальність 51 000 – це сила в нас самих

Ми в компанії «Хенкель» віримо в силу унікальності. Ми віримо в справедливість і почуття належності для людей з усіма їхніми відмінностями – в наших суспільствах і на наших робочих місцях.

Різноманітність наших співробітників, їхнє походження, досвід, перспективи та визнання всіх їхніх індивідуальних відмінностей є основою нашої конкурентної переваги. Ми віримо, що культура компанії, орієнтована на різноманітність, справедливість та залучення (DEI), є ключовим рушієм креативності й інновацій. Наша здатність досягати чудових результатів залежить від нашої здатності впроваджувати принцип DEI в нашу корпоративну культуру та спосіб ведення бізнесу і спирається на неї.

Ми прагнемо формувати команди, котрі відповідають потребам ринків, де ми працюємо, та клієнтів, з якими ми працюємо і які представлені широким спектром культурних особливостей, навичок і знань. Різноманітні команди стимулюють інновації та нові шляхи вирішення проблем, але вони також потребують інклюзивної культури та лідерства, котрі допоможуть їм функціонувати якнайкраще.

Sylvie Nicol

Наші колеги мають вирішальне значення. Наша різноманітна міжнародна команда й інклюзивна корпоративна культура дають нам змогу використовувати наш творчий потенціал та інноваційну культуру.