Меню
Пошук

сталий розвиток

Займаючи лідерські позиції у сфері стійкого розвитку, ми прагнемо першими впроваджувати нові рішення і при цьому, як і раніше, здійснювати свою діяльність з належною відповідальністю та примножувати економічний успіх компанії. Це прагнення поширюється на всі види діяльності компанії у масштабах усього ланцюжка створення вартості.

Стратегія

Наша стратегія сталого розвитку

Наша мета на 2030 рік – втричі збільшити цінність, яку ми створюємо в результаті своєї діяльності, відносно впливу на довкілля.

Корпоративна соціальна відповідальність

Корпоративне громадянство

Участь у соціальному житті, або корпоративне громадянство, завжди були невід’ємною складовою відповідальності нашої компанії.

Протягом понад 140 років компанія «Хенкель» застосовує стратегічній підхід до підвищення екологічної та соціальної ефективності своєї діяльності. Ми визнаємо потенційні наслідки нашої діяльності і розробляємо інноваційні рішення з дотриманням принципів стійкого розвитку, оскільки наші продукти та технології застосовуються щодня у всьому світі мільйони разів. Ми інтегрували екологічні та соціальні критерії у наш процес розроблення інновацій з тим, щоб кожний новий продукт або матеріал, що випускається на ринок, відповідав принципам стійкого розвитку.

Окрім прагнення розробляти і впроваджувати інноваційні рішення ми встановили амбітні цільові показники, передбачені нашою всеосяжною стратегією стійкого розвитку. Завдяки цьому всі працівники компанії чітко усвідомлюють напрямок нашого руху завдяки впровадженню принципів стійкого розвитку в їхній повсякденній діяльності у всьому світі. До того ж, ці амбітні цілі є стимулом більш ефективного дотримання принципів стійкого розвитку та підвищення показників ділової діяльності, оскільки, на нашу думку, ці аспекти є взаємопов’язаними. Разом з нашими партнерами ми впроваджуємо принципи стійкого розвитку в усіх ланках нашого ланцюжка цінності.

сталий розвиток в Україні

Неухильне дотримання принципів стійкого розвитку українським офісом Хенкель.

Українське представництво Хенкель, разом з глобальними принципами діяльності компанії, цілеспрямовано прагне до лідерства у питаннях стійкого розвитку. Щодня, незалежно від місця базування наших представництв, ми неухильно прагнемо дотримуватися принципів стійкого розвитку, який покликаний забезпечувати баланс між процесами економічного зростання, захисту навколишнього середовища та соціальної відповідальності. На локальному рівні ми застосовуємо принципи глобальної стратегії стійкого розвитку у діяльності компанії упродовж усього ланцюжка створення цінності, а саме: виробництва, клієнтського партнерства, підтримки місцевих благодійних організацій та залучення співробітників у робочий процес.

Наш підхід до забезпечення стійкого розвитку

Основні показники

Співпраця та партнерські відносини

Зовнішня оцінка

Компанія «Хенкель» отримує «золотий» статус

Міжнародне рейтингове агентство «EcoVadis» оцінило діяльність компанії «Хенкель» у галузі сталого розвитку як учасника ініціативи «Разом до сталого розвитку». З огляду на рейтинг компанії у категорії «Корпоративна соціальна відповідальність» компанія «Хенкель» отримала найвищу оцінку.

Лідер галузі за версією агентства «Oekom»

Компанія «Хенкель» зберегла свій статус «Prime», присвоєний агентством «ISS-oekom». Маючи рейтинг В, компанія «Хенкель» стала лідером галузі у сегменті споживчих продуктів. Починаючи з 1993 року це рейтингове агентство активно сприяло формуванню ринку інвестицій у сталий розвиток.

Перше місце у рейтингу агентства «Sustainalytics»

Згідно з рейтингом у галузі сталого розвитку, опублікованим агентством «Sustainalytics», компанія «Хенкель» за результатами порівняння визнана глобальним лідером у категорії «Household & Personal Products». Для здійснення цього порівняльного аналізу застосовується ESG-підхід, у межах якого оцінюють діяльність компанії за показниками, що стосуються захисту довкілля, соціальної відповідальності та рівня корпоративного управління.

Компанія «Хенкель» входить у рейтинг FTSE4Good з 2001 року

Ось уже 19-й рік поспіль компанія «Хенкель» входить до FTSE4Good — рейтингу найбільш етичних компаній світу, який був вперше представлений виданням «Financial Times» та Лондонською фондовою біржою в 2001 році.

Компанія «Хенкель» увійшла в індекси Euronext Vigeo Eiris за показниками сталого розвитку

За показниками в галузі сталого розвитку компанія «Хенкель» була знову включена в індекси Euronext Vigeo Eiris Europe 120 та Eurozone 120. Ці рейтинги, які складає трансатлантична фондова біржа NYSE Euronext спільно з рейтинговим агентством Vigeo Eiris, містять 120 найбільш стійких компаній світу у відповідних індексах.