Меню
Пошук

Стійкий розвиток

Займаючи лідерські позиції у сфері стійкого розвитку, ми прагнемо першими впроваджувати нові рішення і при цьому, як і раніше, здійснювати свою діяльність з належною відповідальністю та примножувати економічний успіх компанії. Це прагнення поширюється на всі види діяльності компанії у масштабах усього ланцюжка створення вартості.

Стратегія

Наша стратегія стійкого розвитку

Наша мета на 2030 рік – втричі збільшити цінність, яку ми створюємо в результаті своєї діяльності, відносно впливу на довкілля.

Корпоративна соціальна відповідальність

Корпоративне громадянство

Участь у соціальному житті, або корпоративне громадянство, завжди були невід’ємною складовою відповідальності нашої компанії.

Протягом понад 140 років компанія «Хенкель» застосовує стратегічній підхід до підвищення екологічної та соціальної ефективності своєї діяльності. Ми визнаємо потенційні наслідки нашої діяльності і розробляємо інноваційні рішення з дотриманням принципів стійкого розвитку, оскільки наші продукти та технології застосовуються щодня у всьому світі мільйони разів. Ми інтегрували екологічні та соціальні критерії у наш процес розроблення інновацій з тим, щоб кожний новий продукт або матеріал, що випускається на ринок, відповідав принципам стійкого розвитку.

Окрім прагнення розробляти і впроваджувати інноваційні рішення ми встановили амбітні цільові показники, передбачені нашою всеосяжною стратегією стійкого розвитку. Завдяки цьому всі працівники компанії чітко усвідомлюють напрямок нашого руху завдяки впровадженню принципів стійкого розвитку в їхній повсякденній діяльності у всьому світі. До того ж, ці амбітні цілі є стимулом більш ефективного дотримання принципів стійкого розвитку та підвищення показників ділової діяльності, оскільки, на нашу думку, ці аспекти є взаємопов’язаними. Разом з нашими партнерами ми впроваджуємо принципи стійкого розвитку в усіх ланках нашого ланцюжка цінності.

Стійкий розвиток в Україні

Неухильне дотримання принципів стійкого розвитку українським офісом Хенкель.

Українське представництво Хенкель, разом з глобальними принципами діяльності компанії, цілеспрямовано прагне до лідерства у питаннях стійкого розвитку. Щодня, незалежно від місця базування наших представництв, ми неухильно прагнемо дотримуватися принципів стійкого розвитку, який покликаний забезпечувати баланс між процесами економічного зростання, захисту навколишнього середовища та соціальної відповідальності. На локальному рівні ми застосовуємо принципи глобальної стратегії стійкого розвитку у діяльності компанії упродовж усього ланцюжка створення цінності, а саме: виробництва, клієнтського партнерства, підтримки місцевих благодійних організацій та залучення співробітників у робочий процес.

Наш підхід до забезпечення стійкого розвитку

 
 
  •  

Перегляди:

The Power of Sustainability

Join us on our journey for a better tomorrow!

2:22 min.

898076
 
 
  •  

Перегляди:

There is no Plan(et) B

6:42 min.

884794

Основні показники

Співпраця та партнерські відносини

Зовнішня оцінка

Компанія «Хенкель» отримує «золотий» статус!

Діяльність «Хенкель», як учасника ініціативи «Разом до стійкого розвитку», вкотре була оцінена міжнародним рейтинговим агентством EcoVadis. На основі рейтингу у категорії корпоративної соціальної відповідальності «Хенкель» отримала найвищу оцінку.

Included in FTSE4Good since 2001

2018 рік ознаменував собою 18. річницю включення «Хенкель» до переліку компаній, які дотримуються високих етичних норм, запроваджених виданням Financial Times і Лондонською фондовою біржею в 2001 році.

Лідер галузі за версією Oekom

В огляді корпоративної відповідальності за 2017 р. компанія Oekom Research визначила «Хенкель» як найкращу компанію в категорії продуктів для догляду за оселею та засобів особистої гігієни.