Стійкий розвиток

Займаючи лідерські позиції у сфері стійкого розвитку, ми прагнемо першими впроваджувати нові рішення і при цьому, як і раніше, здійснювати свою діяльність з належною відповідальністю та примножувати економічний успіх компанії. Це прагнення поширюється на всі види діяльності компанії у масштабах усього ланцюжка створення вартості.

Стратегія

Наша стратегія стійкого розвитку

Наша мета на 2030 рік – втричі збільшити цінність, яку ми створюємо в результаті своєї діяльності, відносно впливу на довкілля.

Корпоративна соціальна відповідальність

Корпоративне громадянство

Участь у соціальному житті, або корпоративне громадянство, завжди були невід’ємною складовою відповідальності нашої компанії.

Наше прагнення до лідерства у сфері стійкого розвитку міцно закріплене у наших цінностях. Основним принципом нашої корпоративної культури упродовж багатьох десятиліть є збереження балансу між економічними досягненнями, захистом довкілля та дотриманням принципу соціальної відповідальності. Цей підхід поширюється на всі бізнес-підрозділи та служби нашої компанії, а про 53 000 наших працівників в усьому світі твердо дотримуються цих принципів стійкого розвитку у свій повсякденній роботі, а також мислять і діють відповідним чином.

Стійкий розвиток в Україні

Неухильне дотримання принципів стійкого розвитку українського офісу Хенкель.

Українське представництво Хенкель, разом з глобальними принципами діяльності компанії, цілеспрямовано прагне до лідерства у питаннях стійкого розвитку. Щодня, незалежно від місця базування наших представництв, ми неухильно прагнемо стійкого розвитку, який покликаний дотримуватися балансу між процесами економічного зростання, захисту навколишнього середовища та соціальної відповідальності. На локальному рівні ми застосовуємо принципи глобальної стратегії стійкого розвитку у діяльності компанії упродовж всього ланцюжка створення цінності, а саме: виробництва, клієнтського партнерства, підтримки місцевих благодійних організацій та залучення співробітників у робочий процес.

Наша стратегія стійкого розвитку: досягнення кращого результату коштом менших витрат

Для того, щоб дотримуватись заданого напрямку у майбутньому, ми розробили довгострокову стратегію стійкого розвитку і поставили перед собою просту і водночас амбітну мету: до 2030 року ефективність всіх продуктів та процесів компанії «Хенкель» має збільшитись втричі щодо нинішнього показника. 

Ця мета орієнтована на подолання одного з основних викликів майбутнього, які постають перед нами: відокремлення економічного зростання від споживання ресурсів. При цьому ми прагнемо до створення більшої цінності для наших замовників та споживачів, громад, у яких ми здійснюємо свою діяльність, та для компанії з одночасним зменшенням впливу на довкілля. Принцип досягнення більш високого результату коштом менших витрат покладено в основу нашої стратегії стійкого розвитку, згідно з якою здійснюються всі наші бізнес-процеси та види діяльності.

Оцінки, рейтинги та індекси

Компанія «Хенкель» отримує «золотий» статус!

Діяльність «Хенкель», як учасника ініціативи «Разом до стійкого розвитку», вкотре була оцінена міжнародним рейтинговим агентством EcoVadis. На основі рейтингу у категорії корпоративної соціальної відповідальності «Хенкель» отримала найвищу оцінку.

Лондон: 2016 рік ознаменував собою шістнадцяту річницю включення «Хенкель» до переліку компаній, які дотримуються високих етичних норм, запроваджених виданням Financial Times і Лондонською фондовою біржею в 2001 році.

Додаткова інформація