Cталийрозвиток

Займаючи лідерські позиції у сфері сталого розвитку, ми прагнемо першими впроваджувати нові рішення і при цьому, як і раніше, здійснювати свою діяльність з належною відповідальністю та примножувати економічний успіх компанії.

gettyimages-1131376747

Трансформація компанії заради блага наступних поколінь

Наша стратегія

Наша стратегія сталого розвитку ґрунтується на корпоративній меті компанії: Pioneers at heart for the good of generations («Першопроходці за покликом серця заради блага прийдешніх поколінь»). Спираючись на дух новаторства, наші знання, продукти та технології, ми маємо на меті невпинно поліпшувати рівень щоденного життя мільярдів людей, збагачуючи їх  і створюючи стабільне майбутнє для прийдешніх поколінь. 

Отже, сталий розвиток є ключовим елементом нашого бачення майбутнього. Ми прагнемо активно сприяти переходу до економіки та суспільного життя згідно з принципами сталого розвитку, захисту та відновленню природи, розвитку життєздатних громад і зміцненню довіри акціонерів.

У межах нашої Концепції сталого розвитку 2030+ (2030+ Sustainability Ambition Framework) ми встановили нові довгострокові амбітні цілі за такими трьома напрямами: «Регенерація планети» (Regenerative Planet), «Процвітання громад» (Thriving Communities) і «Надійний партнер» (Trusted Partner). Їхнє досягнення дасть змогу забезпечити подальший прогрес.
 

Sylvie Nicol

   

Ми добре підготувалися до того, щоб упевнено дивитися у майбутнє: принципи сталого розвитку глибоко вкорінені у нашій бізнес-стратегії й активно застосовуються у реалізації нашої мети. На цих засадах ми продовжуємо трансформацію компанії відповідно до зазначених принципів!

Henkel Sustainability Manifesto (1) - Thumbnail

Маніфест сталого розвитку компанії «Хенкель»

Ми живемо та працюємо в час, що постійно змінюється. Ще ніколи наша місія з вирішення екологічних, соціальних і політичних проблем не була такою чіткою.

Ми маємо стимулювати трансформаційний вплив на благо поколінь.

Регенерація планети

Нині ми працюємо у напрямку трансформації нашої бізнес-моделі з урахуванням екологічних аспектів. Щоб досягти цієї амбітної цілі, маємо намір здійснити трансформацію наших бізнес-процесів, продуктів і підходу до використання сировини, щоб у майбутньому забезпечити ефективне споживання ресурсів і звести до нуля викиди вуглецю. Головну увагу ми приділяємо вжиттю заходів із послаблення впливу на клімат, переходу до функціональної економіки замкненого циклу, а також захисту природи та збереженню біорізноманіття.

Процвітання громад

Ми сприятимемо підвищенню рівня життя населення. У межах нашої соціальної відповідальності прагнемо забезпечувати людям рівні можливості, зміцнювати культуру різноманіття та гарантувати дотримання прав людини. Ми пропонуємо нашим працівникам можливості для безперервного навчання, а також привабливе та здорове робоче середовище. Виступаємо за соціальний прогрес і доступ до освіти у всьому світі та надаємо допомогу в надзвичайних ситуаціях.

Надійний партнер

Ми спираємося на нашу корпоративну культуру, орієнтовану на дотримання цінностей, та на досвід у галузі наукових досліджень і технологій, щоб підвищити ефективність діяльності компанії та водночас зберегти її цілісність. Надаємо нашим клієнтам і споживачам безпечні та найкращі у відповідних категоріях продукти і технологічні рішення. Ми дотримуємося принципів сталого розвитку під час формування нашого портфеля та здійснення бізнес-процесів, а також надаємо прозору звітність щодо них нашим акціонерам.

Наші досягнення у 2021 році

Наша стратегія сталого розвитку спрямована на досягнення визначених компанією амбітних цілей за рахунок реалізації конкретних заходів і проєктів заради забезпечення практичних позитивних результатів. Нижче наведено деякі досягнення за 2021 рік:

Зовнішня оцінка

Наші позиції

Ми, компанія «Хенкель», прагнемо вступати у діалог з усіма, хто так само, як і ми, виявляє повагу до різноманітності думок та є прихильником конструктивного обміну ідеями. Саме це спонукало нас взяти активну участь у суспільно-політичних дебатах і більш детально розглянути певні актуальні питання.

Співпраця та партнерські відносини

Корпоративне зобов’язання

The Power of Sustainability (1) - Thumbnail
There is no Plan(et) B - Thumbnail