Меню
Пошук

Cталий розвиток

Займаючи лідерські позиції у сфері сталого розвитку, ми прагнемо першими впроваджувати нові рішення і при цьому, як і раніше, здійснювати свою діяльність з належною відповідальністю та примножувати економічний успіх компанії. Це прагнення поширюється на всі види діяльності компанії у масштабах усього ланцюжка створення вартості.

Стратегія

Наша стратегія сталого розвитку

Наша мета на 2030 рік – втричі збільшити цінність, яку ми створюємо в результаті своєї діяльності, відносно впливу на довкілля.

Корпоративна соціальна відповідальність

Корпоративне громадянство

Створення більшої цінності в результаті всіх видів нашої діяльності з одночасним зменшенням негативного впливу на довкілля – ось наша мета до 2030 року.

Протягом понад 140 років компанія «Хенкель» застосовує стратегічній підхід до підвищення екологічної та соціальної ефективності своєї діяльності. Ми визнаємо потенційні наслідки нашої діяльності і розробляємо інноваційні рішення з дотриманням принципів сталого розвитку, оскільки наші продукти та технології застосовуються щодня у всьому світі мільйони разів. Ми інтегрували екологічні та соціальні критерії у наш процес розроблення інновацій з тим, щоб кожний новий продукт або матеріал, що випускається на ринок, відповідав принципам сталого розвитку.

Окрім прагнення розробляти і впроваджувати інноваційні рішення ми встановили амбітні цільові показники, передбачені нашою всеосяжною стратегією сталого розвитку. Завдяки цьому всі працівники компанії чітко усвідомлюють напрямок нашого руху завдяки впровадженню принципів сталого розвитку в їхній повсякденній діяльності у всьому світі. До того ж, ці амбітні цілі є стимулом більш ефективного дотримання принципів сталого розвитку та підвищення показників ділової діяльності, оскільки, на нашу думку, ці аспекти є взаємопов’язаними. Разом з нашими партнерами ми впроваджуємо принципи сталого розвитку в усіх ланках нашого ланцюжка цінності.

Cталий розвиток в Україні

Неухильне дотримання принципів сталого розвитку українським офісом Хенкель.

Українське представництво Хенкель, разом з глобальними принципами діяльності компанії, цілеспрямовано прагне до лідерства у питаннях сталого розвитку. Щодня, незалежно від місця базування наших представництв, ми неухильно прагнемо дотримуватися принципів сталого розвитку, який покликаний забезпечувати баланс між процесами економічного зростання, захисту навколишнього середовища та соціальної відповідальності. На локальному рівні ми застосовуємо принципи глобальної стратегії сталого розвитку у діяльності компанії упродовж усього ланцюжка створення цінності, а саме: виробництва, клієнтського партнерства, підтримки місцевих благодійних організацій та залучення співробітників у робочий процес.

Наш підхід до забезпечення сталого розвитку

Основні показники

Співпраця та партнерські відносини

Зовнішня оцінка

ТОП-25 найкращих екопрограмм компаній

Проекти та ініціативи «Хенкель» в Україні у захисті довкілля отримали експертне визнання та увійшли до переліку «best-of-best» — ТОП-25 українських корпоративних еко-активістів! Укладачі рейтингу корпоративних еко-проектів журналу «Власть денег» відзначили турботу про довкілля та дбайливе ставлення до ресурсів як одні із ключових завдань Henkel та її українського підрозділу. Підкреслили зусилля компанії з впровадження іноваційних еко-рішень для своїх брендів: Schauma, нової лінійки Silan Naturals та Nature Box — вони мають пакування із переробленого пластику, який безпечний для довкілля та легко повертається у повторну переробку.

Компанія «Хенкель» отримує «платина» статус

Міжнародне рейтингове агентство «EcoVadis» оцінило діяльність компанії «Хенкель» у галузі сталого розвитку як учасника ініціативи «Разом до сталого розвитку».

Компанія «Хенкель» входить у рейтинг FTSE4Good з 2001 року

Ось уже 20-й рік поспіль компанія «Хенкель» входить до FTSE4Good — рейтингу найбільш етичних компаній світу, який був вперше представлений виданням «Financial Times» та Лондонською фондовою біржою в 2001 році.

Компанія «Хенкель» увійшла в індекси Euronext Vigeo Eiris за показниками сталого розвитку

За показниками в галузі сталого розвитку компанія «Хенкель» була знову включена в індекси Euronext Vigeo Eiris Europe 120 та Eurozone 120. Ці рейтинги, які складає трансатлантична фондова біржа NYSE Euronext спільно з рейтинговим агентством Vigeo Eiris, містять 120 найбільш стійких компаній світу у відповідних індексах.

Перше місце у рейтингу агентства «Sustainalytics»

Згідно з рейтингом у галузі сталого розвитку, опублікованим агентством «Sustainalytics», компанія «Хенкель» за результатами порівняння визнана глобальним лідером у категорії «Household & Personal Products». Для здійснення цього порівняльного аналізу застосовується ESG-підхід, у межах якого оцінюють діяльність компанії за показниками, що стосуються захисту довкілля, соціальної відповідальності та рівня корпоративного управління.