CТАЛИЙ РОЗВИТОК

Займаючи лідерські позиції у сфері сталого розвитку, ми прагнемо першими впроваджувати нові рішення і при цьому, як і раніше, здійснювати свою діяльність з належною відповідальністю та примножувати економічний успіх компанії.

Впевнена в собі жінка стоїть на фоні природі

Наша стратегія

Наша стратегія сталого розвитку ґрунтується на корпоративній меті компанії: Pioneers at heart for the good of generations («Першопроходці за покликом серця заради блага прийдешніх поколінь»). Спираючись на дух новаторства, наші знання, продукти та технології, ми маємо на меті невпинно поліпшувати рівень щоденного життя мільярдів людей, збагачуючи їх  і створюючи стабільне майбутнє для прийдешніх поколінь. 

Отже, сталий розвиток є ключовим елементом нашого бачення майбутнього. Ми прагнемо активно сприяти переходу до економіки та суспільного життя згідно з принципами сталого розвитку, захисту та відновленню природи, розвитку життєздатних громад і зміцненню довіри акціонерів.

У межах нашої Концепції сталого розвитку 2030+ (2030+ Sustainability Ambition Framework) ми встановили нові довгострокові амбітні цілі за такими трьома напрямами: «Регенерація планети» (Regenerative Planet), «Процвітання громад» (Thriving Communities) і «Надійний партнер» (Trusted Partner). Їхнє досягнення дасть змогу забезпечити впровадження ідеї «Трансформаційний вплив на благо поколінь».

Transformational Impact for the Good of Generations(Трансформація компанії заради блага наступних поколінь)

Регенерація планети

Нині ми працюємо у напрямку трансформації нашої бізнес-моделі з урахуванням екологічних аспектів. Щоб досягти цієї амбітної цілі, маємо намір здійснити трансформацію наших бізнес-процесів, продуктів і підходу до використання сировини, щоб у майбутньому забезпечити ефективне споживання ресурсів і досягти кліматичної нейтральності. Найбільше уваги ми приділяємо вжиттю заходів із послаблення впливу на клімат, переходу до функціональної економіки замкненого циклу, а також захисту природи та збереженню біорізноманіття.

Процвітання громад

Ми робимо все можливе, щоб допомагати людям жити краще. Наша соціальна відповідальність полягає у сприянні справедливості, зміцненні різноманітності та повазі до прав людини. Ми пропонуємо нашим співробітникам можливості для навчання впродовж усього життя, а також привабливе та здорове робоче середовище. Виступаємо за соціальний прогрес і доступ до освіти у всьому світі та надаємо допомогу в надзвичайних ситуаціях.

Надійний партнер

Ми будемо допомагати людям жити краще. Наша соціальна відповідальність полягає у сприянні рівним можливостям, зміцненні різноманітності та повазі до прав людини. Ми пропонуємо нашим співробітникам можливості навчання впродовж усього життя та привабливе та здорове робоче середовище. Виступаємо за соціальний прогрес і доступ до освіти у всьому світі та надаємо допомогу в надзвичайних ситуаціях.

Sylvie Nicol

   

Ми добре підготувалися до того, щоб упевнено дивитися у майбутнє: принципи сталого розвитку глибоко вкорінені у нашій бізнес-стратегії й активно застосовуються у реалізації нашої мети. На цих засадах ми продовжуємо трансформацію компанії відповідно до зазначених принципів!

Наші досягнення у 2022 році

Наша стратегія сталого розвитку спрямована на досягнення визначених компанією амбітних цілей за рахунок реалізації конкретних заходів і проєктів заради забезпечення практичних позитивних результатів. Нижче наведено деякі досягнення за 2022 рік:

Зовнішня оцінка

Наші позиції

Ми, компанія «Хенкель», прагнемо вступати у діалог з усіма, хто так само, як і ми, виявляє повагу до різноманітності думок та є прихильником конструктивного обміну ідеями. Саме це спонукало нас взяти активну участь у суспільно-політичних дебатах і більш детально розглянути певні актуальні питання.

Співпраця та партнерські відносини

Корпоративне зобов’язання

The Power of Sustainability (1) - Thumbnail
There is no Plan(et) B - Thumbnail