UA-teams and locations - header collage

Кар’єра з нами насправді глобальна

Продукція і технології «Хенкель» доступні у всьому світі. Проводячи свою діяльність з 125 співробітниками в 79 країнах, Компанія «Хенкель» пропонує глобальні можливості для кар’єрного росту.

Знайти работу
zoom-map-high-Henkel_Ukraine

Відчуйте унікальну атмосферу в наших міжнародних командах

Для отримання результатів необхідна культура довіри, командний дух і розваги. Ось чому ми заохочуємо командні заходи, розповсюджуємо ідеї для спілкування і розвиваємо відчуття причетності по всьому світі. Наша ціль - створити найкращі умови для майбутньої кар’єри.

Розгляньте весь спектр можливостей в наших бізнесах.

Ми займаємо лідируючі позиції як в промисловому так і в споживчому бізнесі завдяки нашим сильним брендам, інноваціям і технологіям. Використовуйте можливість повністю вивчити різноманітні підходи, змінюючи сферу своєї відповідальності чи, навіть, галузь кожних два-три роки.

Знайдіть свій ідеальний варіант в наших різноманітних функціональних підрозділах.

Маркетинг, продажі, логістика, фінанси та контролінг, дослідження і розробки чи цифровий бізнес - можливості розвитку в «Хенкель» такі ж різноманітні, як і наші бренди та технології. 

Тут ми контролюємо і відслідковуємо всю діяльність у фінансовому ланцюгу створення вартості і гарантуємо, що процеси в підрозділах фінансових послуг залишаються кращими в своєму класі, включаючи рентабельність, управління ризиками, оптимізацію оподаткування, валютне управління, управління відсотковими ставками, квартальні та річні звіти і відношення з інвесторами. Незалежно від того, ви щойно стали співробітником у своїй галузі чи прагнете випробувати нові напрямки як досвідчений професіонал, ми запрошуємо вас зробити внесок у довготривалий успіх Компанії «Хенкель»!

Як команда з успішними локальними та регіональними бізнес-партнерами ми забезпечуємо всі види фінансової звітності в поєднанні з функціями контролю та моніторингу. Підтримуючи високий рівень якості і застосовуючи першокласні безпреревнs процеси, ми можемо досягнути оптимальних комплексних рішень, які відповідають високим вимогам групи Компаній «Хенкель» щодо якості та часу. Приєднуйтесь до нас в цій подорожі, щоб дізнатись, що означає приймати виклик глобального гравця з широким спектром продуктів, брендів і ринків.

Ми розвиваємо нашу глобальну команду, шляхом розвитку навичок і компетенцій, навчаючи наші команди і залучаючи нові таланти. Ось як ми розвиваємо культуру продуктивності та закладаємо основу для цифрової трансформації в «Хенкель». Що б ми не робили, ми робимо це, щоб «забезпечити успішний бізнес завдяки силі людей, розвиваючи сильне почуття причетності». Станьте частинкою цього відділу і допоможіть виявити найкраще в наших працівниках.

Разом з «Хенкель» Digital Business ми відкриваємо новий розділ, об’єднуючи досвід цифрових технологій, управління бізнес-процесами та ІТ для вирішення найскладніших бізнес-задач, перетворюючи виклики на можливості. Ми орієнтуємось на такі мегатенденції як платформна економіка, зміни гравітації споживачів і клієнтів, сервітизація на основі результатів і Lean-Fast-Simple. Орієнтуючись на індивідуальні потреби клієнтів і споживачів, ми створюємо цифрові бізнес-моделі та бізнес-моделі на основі даних, щоб оптимізувати, трансформувати та змінювати. Разом, у міцній єдності зусиль нашого бізнесу та цифрових команд, ми вирушаємо у захоплюючу подорож, яка чекає на нас.

Корпоративний аудит - це багатопрофільна, різноманітна команда з представниками різних культур. Ми проводимо систематичні аудиторські перевірки для оцінки і підвищення ефективності процесів управління ризиками, механізмів внутрішнього контролю і корпоративного управління в «Хенкель». Ми працюємо зі всіма підрозділами і функціями «Хенкель» по всьому світу, використовуючи незалежний підхід, орієнтовний на фактах та взаємодії. Ми сприяємо покращенню організації шляхом нашої аудиторської діяльності. При проведенні корпоративного аудиту ми активно сприяємо розвитку співробітників і побудові їх кар’єри.

Співробітники логістики відповідають за організацію ланцюга поставок (SC). Зона відповідальності охоплює весь ланцюг поставок – від планування попиту до розподілу та організації постачання клієнтам. Управління ланцюгом поставок у Компанії «Хенкель» виходить за рамки традиційних. Для деяких клієнтів ми пропонуємо систему контролю запасів субпідрядника Vendor-Managed-Inventory (VMI), що дозволяє постачальнику здійснювати управління складськими запасами. Для оптимізації процесів постачання «Хенкель» використовує систему товарно-матеріальних запасів, керованих постачальником (розподілу та організації постачання клієнтам). Для цього постачальники надають нам доступ до своїх даних щодо оцінки запасів та попиту.

Маркетинг у «Хенкель» дуже різноманітний, ви можете працювати як у сфері маркетингу B2C, так і у сфері B2B. Приєднуйтесь до однієї з наших міжнародних чи національних команд або станьте членом нашого підрозділу цифрового маркетингу, кожен з яких вносить свій підхід до розробки складних маркетингових рішень у швидкоплинному та конкурентному середовищі. Отримайте можливість керувати Креативними та медійними агентствами для оптимального використання наших бюджетів на бренд-маркетингові комунікації, використовувати дані та комплексну інформацію про тенденції та переваги клієнтів або працювати над рекламними стратегіями, інноваціями продуктів та перезапусками продуктів.

Відділ продажів відповідає за наші канали збуту та управління відносинами з клієнтами. Продажі поєднують чіткі цілі та широкі можливості для дій. Завдяки широкому портфелю наших брендів ви матимете прямий контакт із клієнтами та зможете проводити кампанії  з представниками магазинів торгових компаній. У цьому відділі ви отримаєте пряму відповідь на свою діяльність і відчуєте значний вплив, який ви робите на наші бренди та компанію.

Наше основне завдання полягає у забезпеченні максимально високих результатів закупівель у світовому масштабі шляхом об'єднання найкращих рішень у виборі та оцінці постачальників для реалізації економічних та стратегічних завдань «Хенкель». Поряд із комерційними умовами, важливу роль відіграють такі фактори як якість та надійність наших бізнес-партнерів. Приєднуйтесь до нашої місії та прийміть виклики, пов'язані з тим, щоб стати глобальним гравцем, який є світовим лідером як на зрілих ринках, так і на ринках, що розвиваються в секторі B2B, а також B2C. Незалежно від того, як і де ви вирішите розвивати себе в нашому підрозділі, ми маємо відповідне завдання для кожного, хто готовий змінювати правила гри.

Вчені та інженери з відділу досліджень та розробок створюють основу для успіху Компанії «Хенкель» і працюють над дослідженнями у різних галузях. Вони пропонують нові інноваційні ідеї, дають відповіді на запитання наших майбутніх клієнтів та покращують наші бренди та технології. Як член групи досліджень та розробок, ви створюєте основу для підвищення успіху наших брендів та технологій у глобальному масштабі.

Як спеціаліст з розробки продукту ви працюватимете в міжнародній групі розробників продукції, наприклад, фарби для волосся. Ви розроблятимете нові продукти і впроваджуватимете свої розробки на відповідних ринках. Крім того, ви працюєте, щоб забезпечити переваги наявних продуктів. Тому необхідно володіти  знаннями основних принципів розробки складу продукції, характеристик сировини та методів вимірювання. Як частина міжнародної та мультидисциплінарної команди, відмінний талант до спілкування є ключем до ефективної співпраці з колегами з різних країн і різних галузей знань.

Інженер із упаковки в «Хенкель» працює у складі міжнародної групи, яка займається створенням та розробкою нових видів упаковки для продукції та займається їх впровадженням на відповідних ринках. Крім того, співробітники групи відповідають за функціонування та оптимізацію існуючих видів. Обов'язковою вимогою для цієї посади є наявність глибоких знань у галузі обробки пластику. Інженер з упаковки повинен йти в ногу з новими розробками та тенденціями, щоб зберегти свої лідируючі позиції в галузі дизайну упаковки.

Міцна довіра до нашої компанії є основою нашого підприємницького успіху, партнерства та відносин із клієнтами. Відділ корпоративних комунікацій відповідає за взаємодію із зовнішньою та внутрішньою аудиторіями Компанії «Хенкель». Ми прагнемо будувати та захищати репутацію Компанії «Хенкель» в очах громадськості, а також щодо конкретних зацікавлених сторін, включаючи журналістів та лідерів громадської думки. У внутрішніх комунікаціях ми надаємо нашим співробітникам та керівництву відповідну інформацію щодо нашої корпоративної стратегії та діяльності. Завдяки своєму глобальному охопленню корпоративні комунікації охоплюють обмін інформацією в найважливіших регіонах та ринках по всьому світу.

Як інженер з розробки методів, ви будете включені в міжнародну групу продуктів. У цій групі ви несете відповідальність за стандартизацію процесів та машин з використанням найсучасніших технологій та технологій розливу. Ви є ключовим фактором підвищення продуктивності та якості, а також запровадження нової упаковки. Оптимізація поточних процесів та підвищення ефективності роботи – секрет багатьох успішних підприємств; і це також стає все більш важливим для Компанії «Хенкель», оскільки ми прагнемо більш стійкого та успішного управління бізнесом у майбутньому.

Як співробітник відділу розробки стратегії та розвитку бізнесу, спільно з керівництвом ви будете брати участь у процесі оптимізації майбутнього бізнес-портфоліо, визначати напрямки розвитку та виявляти потенціал ринку – все це захоплююча робота з формування напрямів стратегічного розвитку Компанії «Хенкель».

Вакансії

Пильнуйте за нами, щоб побачити, що в Компанії «Хенкель» не буває типового дня

Життя в «Хенкель» настільки ж різноманітне, як і наші команди, і наш унікальний дух – це те, що відрізняє нас. Люди рідко досягають успіху, якщо не отримують задоволення від того, що вони роблять.

Дізнатися більше про перспективи розвитку в Компанії «Хенкель»

Обличчя різних співробітників Хенкель. Вони дивляться впевнено і посміхаються.

Давайте робити зміни разом

Кар'єра в Компанії «Хенкель» – це розвиток у яскравій культурі різноманіття, довіри та приналежності, і можливість втілювати ваші ідеї у життя.
Готовий наважитися на зміни? Ми готові це обговорити.