«СПОЖИВЧІ БРЕНДИ» CONSUMER BRANDS

Жінка біля кошика, що стоїть на столі, заставленому продукцією компанії «Хенкель», а саме: Persil, Gliss, Bref, Somat, taft та інші.

Ми розвиваємо багатокатегорійну платформу споживчих брендів, що включає в себе широкий асортимент товарів і відомих брендів. Наше різноманітне портфоліо зосереджене на декількох категоріях споживчих брендів, при цьому основну увагу ми приділяємо двом ключовим категоріям: «Засоби для прання та догляду за оселею» та «Засоби для волосся».

ПРАГНЕННЯ ЗАДОВОЛЬНЯТИ ПОТРЕБИ СПОЖИВАЧІВ, ВПРОВАДЖУЮЧИ ІННОВАЦІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ КУЛЬТОВИХ БРЕНДІВ І ТЕХНОЛОГІЙ

Наші бренди

Filter
Filter
Регіон
Регіон Filter
Reset
No results found, please check the spelling or try another term.
Сегменти споживачів
Сегменти споживачів Filter
Reset
Категорія продукції
Категорія продукції Filter
Reset

Наші основні категорії

Абстрактне зображення в синіх кольорах, що символізує процес прання

Засоби для прання та догляду за оселею

Наші бренди, такі як Persil, Bref та Perwoll, відіграють ключову роль у повсякденному житті наших споживачів. Ми хочемо надихати наступні покоління на створення екологічно чистих продуктів, що відповідають змінам у поведінці споживачів. Саме тому ми співпрацюємо з нашими споживачами та клієнтами, щоб розвивати провідні бренди та продукти в таких сферах, як догляд за білизною, миття посуду, засоби для чищення поверхонь і догляд за туалетом.

Абстрактне зображення в помаранчевих кольорах, що символізує пасмо волосся

Догляд за волоссям

У категорії догляду за волоссям ми активно займаємося продажем як споживчих товарів, так і професійних засобів догляду за волоссям. Ми дуже дбайливо ставимося до волосся, і наші бренди, такі як Schwarzkopf або Syoss, справді відображають це. Незалежно від того, чи це продукти для догляду за волоссям, фарбування або укладання для наших споживачів, чи інноваційні продукти для лікування, фарбування, фінішної обробки або укладання волосся для професійних перукарень – наші бренди орієнтовані на якість, безпеку, сталий розвиток і високу ефективність.