gettyimages-1284836641-1-


We are 
pioneers 
at 
heart


for the 
good 
of


generations 

Мета «Pioneers at heart for the good of generations» лежить в основі нашої стратегічної програми цілеспрямованого зростання. Вона формує та визначає  майбутню трансформацію. Зараз ми втілюємо ці зміни в життя та зміцнюємо наш бренд за допомогою нового та сміливого позиціонування: Henkel веде нас шляхом щоденного переосмислення та підвищення рівня життя. Сьогодні й для майбутніх поколінь. Через наші бренди та технології, через наші команди по всьому світу.

Новий бренд Henkel поєднує у собі наше історичне надбання та прагнення рухатися вперед: залучати людей до спільного формування цілеспрямованого майбутнього та забезпечувати сталий прогрес, спираючись на наші основні сильні сторони.


УЯВІТЬ, ЯК ВАШІ ВНУКИ ПИТАЮТЬ ВАС, ЩО ОЗНАЧАЄСЛОВО «ВИКИНУТИ».

Mountain

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, де вся упаковка підлягає вторинній переробці або зроблена так, щоб її можна було використовувати знову і знову.

УЯВІТЬ, ЩОКРУГОВА ЕКОНОМІКА –ЦЕ ПРОСТО ЕКОНОМІКА.

Bridge

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, в якому не буде пластику, що потрапляє у навколишнє середовище.

УЯВІТЬ, ЩО ЗАВТРА ВИ ОЗИРНУЛИСЯ НАЗАД – І ВЖЕ СЬОГОДНІЗМОГЛИ ЩОСЬ ЗМІНИТИ.

Laboratory

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, в якому клімат більше не перебуватиме у кризі. Наш внесок: стати кліматично позитивною компанією до 2030 року.

Докладніше про те, як ми підтримуємо сталий розвиток у компанії «Хенкель»

УЯВІТЬ ЧИСТИЙ ОДЯГ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ ВСЬОГО ЛИШЕ ДЕКІЛЬКОХ КРАПЕЛЬ ВОДИ.

Laundry

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, де для прання білизни майже не потрібні вода й енергія.

УЯВІТЬ, ЩО ВАШІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМВІДПОВІДАЮТЬВАШОМУ СПРА­ВЖНЬОМУ «Я».

Beauty

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, в якому кожен продукт відповідатиме вашим індивідуальним потребам і  вподобанням.

УЯВІТЬ, ЩО ВИ ЗАРЯДЖАЄТЕ СВІЙ АВТОМОБІЛЬЗА ЛІЧЕНІ СЕКУНДИ.

Adhesives Charging

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, в якому заряджання автомобілів відбуватиметься швидше, ніж їхня заправка. Наші високотехнологічні рішення допомагають створювати досконаліші та безпечніші акумуляторні батареї.

Докладніше про те, як ми стимулюємо інновації в компанії «Хенкель»

УЯВІТЬ,ЩО ВІДМІННОСТІЗБЛИЖУЮТЬ НАС.

Basketball

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, в якому унікальність кожного дозволяє нам досягати більшого разом.

УЯВІТЬОСВІТУ, ЩО ВЕДЕ ДОРІВНОСТІ.

Greenhouse

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, в якому кожен зможе реалізовувати свій потенціал через освіту.

Докладніше про те, як ми робимо внесок у формування цілеспрямованого майбутнього в компанії «Хенкель»

Ознайомтеся з нашим новим дизайном на сайті Henkel Brand Hub

Наш новий дизайн бренда створений для того, щоб залишатися актуальним. Він динамічний, яскравий і простий у використанні. Забезпечує гнучкість, не послаблюючи того, що робить наш бренд сильним і впізнаваним: наш знаковий логотип, червоний і білий кольори компанії «Хенкель», унікальний і дуже гнучкий новий шрифт роблять наш бренд миттєво впізнаваним.

Різноманітність компанії «Хенкель» – її підприємств, продукції та людей – завжди була запорукою нашого успіху. Саме таким має бути і наш бренд. Ми відкриваємо світ кольорів, вводимо шрифт нового покоління та використовуємо безмежні можливості цифрового мистецтва.