ПРО «ХЕНКЕЛЬ» В УКРАЇНІ ТА ВИХІД HENKEL З РОСІЇ

У квітні 2023 року Henkel припинила діяльність на російському ринку, підписавши угоду про продаж свого бізнесу, яку було завершено незабаром після цього. Завдяки їй Henkel стала однією з перших міжнародних компаній у своєму конкурентному середовищі, котра повністю вийшла з російського ринку.

З початку війни «Хенкель» підтримувала людей в Україні пожертвуваннями в натуральній формі та грошима, а також активно допомагала на кордоні та в країні. Загальний обсяг пакета допомоги сягнув понад 6 мільйонів євро.

Через декілька тижнів після початку повномасштабного вторгнення компанія «Хенкель Україна» змогла відновити роботу на двох із чотирьох своїх виробничих майданчиків – у Львівській і Київській областях, щойно це стало можливим з огляду на безпекову ситуацію. У 2023-му повернувся до роботи та почав відновлення завод компанії на Харківщині, який зазнав ушкоджень внаслідок бойових дій і тимчасової окупації. Сьогодні всі три заводи динамічно розвиваються завдяки інвестиціям компанії, що спрямовані на розширення, модернізацію та впровадження нової продукції. Починаючи з 2022-го «Хенкель» інвестувала в український бізнес приблизно 1,5 млн євро. Таку саму суму заплановано спрямувати на інвестиційні проєкти протягом 2024 року. «Хенкель» продовжить інвестувати в розвиток українського бізнесу компанії, створювати робочі місця, виплачувати зарплати та сплачувати податки в Україні, а також продовжувати виконувати свої зобов’язання перед Україною.