КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА

Corporate Culture Visual

Наша мета відображає те, що об'єднує всіх нас у компанії «Хенкель»: Pioneers at heart for the good of generations. Ми – це багатонаціональна команда, яка налічує про 48 000 працівників по всьому світу і прагне щодня збагачувати та поліпшувати життя людей за допомогою продуктів, послуг і рішень. Наша мета заснована на традиціях і несе в майбутнє багатолітню спадщину з інновацій, відповідальності та сталого розвитку. Наші спільні цінності та лідерські зобов'язання лежать в основі усіх рішень і дій.

Henkel Purpose - Thumbnail

Наша мета

Усе почалося з мрії. 145 років тому Фріц Хенкель, підприємець і сміливий новатор у душі, зробив революцію в повсякденному житті людей. Цим він поклав початок традиції турботи: про своїх співробітників, суспільство та довкілля. Він поставив сталий розвиток на перше місце ще задовго до появи цього поняття.

Сьогодні ім’я «Хенкель», як і раніше, відображає такі цінності. Відчуття єдності зробило нас різноманітною спільнотою, що налічує про 48 000 осіб, яким довіряють клієнти та споживачі. Разом ми щодня збагачуємо та покращуємо життя мільярдів людей завдяки нашим продуктам, послугам і рішенням. Маємо потенціал, щоб впливати ще більше.

Ми будемо спиратися на наш новаторський дух, знання та ресурси, щоб сформувати осмислене майбутнє для наступних поколінь. Завдяки нашим інноваціям і технологіям ми створюємо цінність для клієнтів і споживачів, приносимо успіх нашим командам і є силою добра в усьому світі.

Наші цінності 

Наші цінності визначають всі наші дії, рішення і моделі поведінки. Кожного дня нам потрібно приймати багато рішень в дуже нестабільних умовах. Водночас, ми маємо справу з великою різноманітністю: працівники мають різне культурне походження і різний досвід, ми ведемо діяльність в різних країнах і галузях, які характеризуються суттєвими відмінностями. Саме тому чіткі цінності, які поділяють, розуміють і підтримують всі працівники компанії «Хенкель», є такими важливими для нашого майбутнього успіху.

Наш Кодекс корпоративної етики

Ми є компанією, яка дотримується принципів доброчесності та високих етичних стандартів у веденні бізнесу в кожній країні, в усіх бізнес-підрозділах і функціях, що підкреслює наша мета – Pioneers at heart for the good of generations. Дух першопрохідців і дотримання стандартів йдуть пліч-о-пліч.

Дотримання вимог було та завжди буде невід'ємною частиною нашого мислення та нашої ділової практики. Наш Кодекс корпоративної етики слугує компасом для наших дій і поведінки та допомагає нам у складних ситуаціях ухвалювати правильні рішення та підтримувати глобальну репутацію нашої компанії, котру ми заробляли протягом багатьох поколінь серед наших клієнтів, партнерів і громад, в яких ми працюємо.

Our Code of Conduct

Our Code of Conduct