Зверніться до нашої команди!

Будь ласка, відправте Ваше питання або пропозицію. Ми будемо раді відповісти Вам. Виберіть запропоновану форму по темі Вашого звернення. Це допоможе нам надати Вам відповідь за короткий період.

  • Нижче ми зібрали відповіді на деякі питання, що часто ставляться.
  • Ви можете також зв'язатися з нами, скориставшись формою зворотного зв'язку в кінці цієї сторінки. Будь-ласка, оберіть тему вашого запиту, щоб ми могли звернутися до потрібного фахівця і оперативно відповісти на запит.

ТОВ «Хенкель Україна»

вул. Петра Сагайдачного, 1
БЦ Річпорт, 4 поверх
04070 м. Київ
Україна
Телефон  +38-044-247-51-00

ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік (Україна)»

вул. Новопромислова, 2
м. Вишгород, Київська обл.
07301, Україна
Телефон +38-044-247-62-00

У вас є запитання?

Ви можете знайти відкриті вакансії та подати заявку безпосередньо в режимі онлайн.

Наш відділ кадрів зв'яжеться з вами віжразу після перевірки ваших документів. Оскільки в нашій компанії процедура набору персоналу є стандартизованою, вона не включає заявки на вакансії, які не були опубліковані. Ви не знайшли вакансію, яку шукали? Будь ласка, створіть особистий профіль у нашому застосунку та активуйте опцію повідомлень про вакансії, які вас цікавлять. Після цього аи будете отримувати автоматичні повідомлення про оприлюднення нових вакансій, які можуть вас зацікавити.

Щоб отримати додаткову інформацію, відвідайте розділ «Питання щодо кар’єри, що часто ставляться”.

Ви також можете звернутися до нашого відділу кадрів і отримувати актуальну інформацію про можливі вакансії у соціальних мережах Facebook, LinkedIn та Instagram.

Ви можете ознайомитись з повним спектром брендів з нашого портфелю у розділі «Бренди та напрями діяльності».

Тут ви знайдете огляд брендів, представлених у вашій країні. Ви також знайдете посилання на веб-сайт бренду, де ви зможете ознайомитись з більш детальною інформацією про продукт, який вас цікавить.

На багатьох веб-сайтах брендів ви також знайдете посилання на інтернет-магазини, де ви можете замовити відповідний продукт.

Нам дуже шкода, що наш продукт не виправдав ваші очікування. Будь ласка, відправте нам повідомлення, скориставшись формою зворотного зв’язку, наведенною нижче. Нам буде простіше розв’язати  проблему и прискорити відповідь, якщо ви оберете форму для категорії продукту: Adhesive Technologies та Consumer Brands. Не забудьте вказати назву продукту. Наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.

Якщо ви шукаєте паспорти  безпеки матеріалів, будь ласка, відвідайте нашу базу даних паспортів безпеки матеріалів.

Оскільки ми маємо три бізнес-підрозділи два Adhesive Technologies та Consumer Brands, будь-ласка, оберіть категорію продукту. Потім оберіть відповідну мову та країну, щоб знайти потрібний технічний паспорт.

Технічні паспорти продукції бізнес-підрозділу «Клейові технології»  доступні в нашій базі даних технічних паспортів.

Для пошуку інгредієнтів певного продукту компанії  «Хенкель», будь ласка, ознайомтеся з нашим Переліком інгредієнтів, складеним відповідно до Положення про миючі засоби.

У базі даних можна здійснити пошук за  назвою продукту, відповідною країною та мовою.

Існують різні можливості для співпраці з «Хенкель». Будь ласка, ознайомтеся з інформацією на сайті henkel.com (англійською мовою):

Henkel Ventures відкриті для різноманітних інновацій. Це можуть бути вдосконалені матеріали та технології, такі як 3D-друк або інноваційні рішення у категорії товарів масового вжитку, такі як технологія «Інтернет речей» та «Розумна упаковка».

На умовах співпраці, що грунтується на науково-дослідницькій діяльності, ми шукаємо партнерів, які вже мають патент на діяльність в одному з наших трьох бізнес-напрямків. Якщо ви маєте такий патент, будь ласка, ознайомтеся з нашими вимогами до нього. У разі його відповідності цим вимогам наступним кроком може бути представлення запатентованої ідеї.

Якщо ви маєте незапатентовану ідею щодо рішень для категшорії «Продукти для прання та догляду за оселею», дізнайтеся більше про наші вимоги та ознайомтеся з покроковою інструкцією про порядок представлення свого рішення за допомогою цієї форми.

Обираючи постачальників та розвиваючи відносини з ними, ми беремо до уваги результати їхньої діяльності у сфері стійкого розвитку. Ознайомитися з відпоідною детальною інформацією можна на нашій сторінці для постачальників.

Зверніть увагу на те, що процедура замовлення продуктів «Хенкель» для дистрибьюції, а також контактні особи з питань продажу залежать від продукту та регіону. Для того, щоб звернутися до потрібної контактної особи, скористайтеся формою зворотного зв'язку, розміщеною нижче.

Напишіть нам повідомлення

Тема / Обслуговування клієнтів *

Персональні дані

30
40
60
20
80
25
80

* Для одержання швидкої відповіді необхідно заповнити поля, позначені червоною зірочкою. Інша інформація є додатковою і буде використовуватися лише для надання відповіді на ваші запитання, пропозиції і запити.