FAQ

Ваші можливості у Компанії «Хенкель»

«Дух Хенкель»

Деякі кажуть, що «Головне – не перемога, а участь». Але ми в «Хенкель» завжди прагнемо перемоги. Це об'єднує всіх наших співробітників у всьому світі: особлива мотивація, амбіції та пристрасть до своєї роботи. Ви можете побачити це у кожному підрозділі, на кожній позиції незалежно від її рівня в компанії.

Ключовий фактор успіху Компанії «Хенкель» в людях, які відкриті для нового досвіду, які мотивовані підприємницьким духом, які шукають по всьому світу нові ідеї для наших інноваційних брендів та передових технологій.

Співробітники «Хенкель» (Henkelaner – Хенкелевець) у всьому світі об’єднані однією ідеєю: Ми – єдина команда. Це і є «Дух Хенкель».

Вам цікаво дізнатися більше?
Ви можете зв'язатися з нами особисто на одному з наших заходів або подавайте онлайн-заявку сьогодні за посиланням: www.henkel.ua/jobs.

Ви можете знайти усі актуальні вакансій у компанії «Хенкель» www.henkel.ua/jobs. Вам потрібно лише заповнити свій профіль на нашому порталі вакансій та відгукнутися на вакансію. Бажаємо вам успіху!

Процедура подання онлайн-заявки

YouTube Thumbnail How to apply at Henkel: A step-by-step guide (Thumbnail)

Оскільки наш процес подачі заявки-онлайн стандартизований, кандидатам пропонується заповнити свій профіль за посиланням: www.henkel.ua/jobs.
Якщо ви знайшли цікаву та відповідну вашому досвіду вакансію, просто відгукніться онлайн. Це так легко! Бажаємо вам успіху!

Найважливішим є ваше резюме та диплом(и) про освіту. На нашому порталі вакансій ви можете створити ваш унікальний профіль, що зможе продемонструвати ваші унікальні преваги як кандидата на наші вакансії.

Так – просто заповніть ваш профіль на нашому онлайн порталі вакансій. Після цього ви можете відгукнутися на декілька вакансій.

Резюме розглядаються нашою командою по підбору персоналу, тому немає необхідності звертатися до спеціаліста за ім’ям. В такому випадку ви можете використати загальне звернення – «Шановні колеги».

Так, будь ласка. Оскільки «Хенкель» є міжнародною компанією, ви будете працювати з колегами з усього світу, а англійська мова є офіційною мовою нашої Компанії. Загалом наша рекомендація така: якою мовою опис – такою і відгук. 

Так. Усі оголошення про вакансії в нашій онлайн платформі залишаються вакантними і видаляються лише після заповнення. Стажування пропонуються щорічно, тому ви завжди бачитимете оголошення про роботу. Не турбуйтеся про дату публікації.

Наша команда по підбору персоналу допоможе вам з усіма запитами щодо вашої заявки. Зв'яжіться з командою тут.

Якщо у вас виникли будь-які технічні запитання або питання щодо процесу онлайн-заявки, натисніть тут.

Кожна позиція, що відкривається у Компанії «Хенкель», унікальна. Пошук підходящого кандидата дуже важливий для нас. Ми хочемо бути впевнені, що і кандидат, і компанія підходять один одному. Ми на зв’язку з кандидатами протягом усього процесу.

Як потрапити у Компанію «Хенкель»

В Компанії «Хенкель» є різноманітні кар’єрні можливості. Ознайомтеся з нашими поточними пропозиціями роботи за наступними посиланнями: Работа в Henkel Ukraine / Хенкель Україна - вакансии Henkel Ukraine / Хенкель Україна | robota.ua (rabota.ua) та Вакансії компанії Henkel Ukraine - робота в Вишгороді, Києві (grc.ua)

Компанія «Хенкель» пропонує випускникам ряд можливостей розпочати свою професійну кар’єру, включаючи міжнародні перспективи та ротацію посад.


Вакансії для випускників мають ряд переваг, таких як:

  • Відповідальність за власні проекти з першого дня роботи
  • Розкриття потенціалу під керівництвом лінійного керівника
  • Індивідуальна програма навчання та розвитку


Наше управління талантами базується на нашій філософії «Triple Two»: дозволяє талантам працювати принаймні на двох різних позиціях, у двох різних сферах бізнесу та двох різних країнах. Причина цієї філософії полягає в тому, що ми вважаємо, що робота в різних ролях, бізнес-підрозділах і функціях корисна для вашого особистого розвитку та покращує ваше розуміння «Хенкель» як глобальної Компанії.


Tyt ви знайдете додаткову інформацію про наші навчальні програми.

Ви в компанії «Хенкель»

Компанія «Хенкель» пропонує повний діапазон можливостей для професійної підготовки як на місцевому, так і на глобальному рівні. Глобальна академія «Хенкель» організовує семінари у всіх країнах світу у співпраці з відомими бізнес-школами. Працівники компанії можуть скористатися широкими можливостями електронного курсу дистанційного навчання Henkel Learning Hub.

Ви хочете отримати додаткову інформацію про наші навчальні програми? Натисніть тут.

Так, крім того, ми очікуємо від наших працівників гнучкості та мобільності. Наша концепція «Triple Two» передбачає можливості роботи принаймні на двох різних посадах, у двох різних бізнес-сферах та у двох різних країнах. Ми дотримуємось цієї концепції, оскільки вважаємо, що вона сприяє особистому розвитку працівника та усвідомленню того факту, що «Хенкель» - це велика глобальна компанія. Тут ви можете ознайомитись з додатковою інформацією про наші навчальні програми.

Дізнатися більше про перспективи розвитку в Компанії «Хенкель»

Обличчя різних співробітників Хенкель. Вони дивляться впевнено і посміхаються.

Давайте робити зміни разом

Кар'єра в Компанії «Хенкель» – це розвиток у яскравій культурі різноманіття, довіри та приналежності, і можливість втілювати ваші ідеї у життя.
Готовий наважитися на зміни? Ми готові це обговорити.