Меню
Пошук

 Поширені запитання (FAQ)

У вас виникли запитання? Ми маємо на них відповіді! У цьому розділі ви можете знайти відповіді на поширені запитання, які стосуються вашої кар’єри у компанії «Хенкель» та процедури подання онлайн заявки.

Можливості в компанії  «Хенкель»

 • Чому «Хенкель»?
 • Де я можу ознайомитись з переліком актуальних вакансій?

«Дух Хенкель»

Кажуть, що головне – не перемога, а участь. Але компанія «Хенкель» завжди налаштована на перемогу. Мотивація, амбітність та пристрасть – ці риси є спільними для наших працівників у всьому світі.

Основою успіху компанії «Хенкель» є її працівники, які відкриті до здобуття нового досвіду – це люди з підприємницьким духом, які прагнуть знайти нові ідеї для створення інноваційних брендів та провідних технологій.

Працівників компанії «Хенкель» єднає одне гасло: «Ми – одна команда». Це і є «Дух Хенкель».

Ви зацікавлені та прагнете дізнатись більше? Зверніться до нас – подайте онлайн заявку вже сьогодні за наступним посиланням www.henkel.ua/jobs

Ви можете ознайомитись з переліком актуальних вакансій на нашому веб-сайті у розділі «Кар’єра» -> «Знайти вакансії». Ознайомтесь з надзвичайними кар’єрними можливостями та подайте онлайн-заявку за наступним посиланням www.henkel.ua/jobs.

Процедура подання онлайн-заявки

 • Яким чином я можу подати онлайн-заявку в компанію «Хенкель»?
 • Які документи необхідно додати до заявки?
 • Мене зацікавили декілька вакансій. Чи можу я одночасно подати заявку на декілька посад?
 • Я знайшов вакансію, яка мене зацікавила, але інформація про контактну особу, до якої я можу звернутися, відсутня. Що мені слід робити?
 • Опис вакансії представлений англійською мовою. Чи повинен я подавати заявку також англійською мовою?
 • Оголошення про вакантну посаду має доволі давню дату розміщення. Чи є ця вакансія актуальною на даний момент?
 • До кого я маю звернутись у разі виникнення запитань стосовно моєї заявки?
 • До кого я маю звернутись у разі виникнення питань, пов’язаних з реєстрацією?
 • Як компанія забезпечує зворотній зв'язок із кандидатом?

Оскільки процедура подання заявок є стандартизованою, кандидати можуть створити свій профіль тут: www.henkel.ua/career.
Якщо ви знайшли вакансію, яка вас цікавить, просто подайте онлайн-заявку. Це так просто! Бажаємо удачі.

Найважливішим документом є ваше резюме (CV). Наша онлайн-система дозволяє створити ваш власний профіль, який допоможе нам оцінити вашу відповідність вакантній посаді.

Просимо надсилати документи, що додаються до заявки, у форматі PDF.

Так – необхідно лише створити ваш профіль у нашій системі подання онлайн-заявок. Після цього ви можете подати заявку на декілька посад одночасно.

Ваша заявка буде опрацьована групою спеціалістів з підбору персоналу, ось чому ми не зазначаємо ім’я конкретної контактної особи. Якщо інформація про контактну особу відсутня, у тексті заяви слід вжити звернення загального характеру, наприклад: «До уваги всіх зацікавлених осіб», «Шановний пан/пані».

Так. Оскільки «Хенкель» є міжнародною компанією, тому англійська є офіційною мовою спілкування. Зазвичай необхідно дотримуватись наступного правила: заява пишеться тією мовою, якою викладено оголошення про прийом на роботу.

Так. Усі оголошення про вакантні посади у нашій онлайн-системі є актуальними і видаляються з системи лише у тому випадку, якщо вакансія закрита.

Наша група спеціалістів з підбору персоналу відповість вам на всі запитання, пов’язані з вашою заявкою. Звернутися до цієї групи можна тут.

Якщо у вас виникли питання технічного характеру або питання стосовно процедури подання онлайн заявки, просимо натиснути тут.

Компанія «Хенкель» зацікавлена у тому, щоб в результаті відбору вакантну посаду обійняв найкращий кандидат. Ми забезпечимо зворотній зв’язок із кандидатом впродовж усього періоду розгляду заявки.

Стажування

 • У яких бізнес-сферах компанія «Хенкель» пропонує програми стажування?

Ми пропонуємо можливості для стажування у таких напрямках:

 • Маркетинг та продажі
 • Закупівлі та логістика
 • Фінанси, бухгалтерський облік та контролінг
 • Управління персоналом, корпоративні комунікації, ІТ-технології та юридична служба

Щоб ознайомитися з переліком актуальних вакансій для стажування, відвідайте наш сайт, розділ Вакансії або скористайтесь пошуком на сторінці компанії у мережі Facebook (Henkel Careers Facebook).

Ви в компанії «Хенкель»

 • Що пропонує компанія «Хенкель» у сфері професійної підготовки?
 • Чи можуть працівники компанії здійснювати перехід між бізнес-сферами та/або країнами?

Компанія «Хенкель» пропонує повний діапазон можливостей для професійної підготовки як на місцевому, так і на глобальному рівні. Глобальна академія «Хенкель» організовує семінари у всіх країнах світу у співпраці з відомими бізнес-школами. Працівники компанії можуть скористатися широкими можливостями електронного курсу дистанційного навчання Henkel eCademy.

Ви хочете отримати додаткову інформацію про наші навчальні програми? Натисніть тут.

Так, крім того, ми очікуємо від наших працівників гнучкості та мобільності. Наша концепція «Triple Two» передбачає можливості роботи принаймні на двох різних посадах, у двох різних бізнес-сферах та у двох різних країнах. Ми дотримуємось цієї концепції, оскільки вважаємо, що вона сприяє особистому розвитку працівника та усвідомленню того факту, що «Хенкель» - це велика глобальна компанія. Тут ви можете ознайомитись з додатковою інформацією про наші навчальні програми.