Інновації через співробітництво

Формуємо майбутнє разом: ми інвестуємо у стартапи та покладаємося на відкриті інновації для нових ідей і партнерських відносин. Працюючи з нашою мережею, що постійно зростає, ми розробляємо цифрові бізнес-моделі й інноваційні технологічні рішення.

Відкритість – ключ до успішних інновацій. Ми інвестуємо не лише у свій внутрішній інноваційний потенціал, але й у розвиток перспективних інновацій у наших бізнес-підрозділах. Ми покладаємося на відкрите співробітництво та відкриті інновації – співробітництво із зовнішніми партнерами, такими як стартапи або інші партнери з нашої екосистеми, щоб разом розробляти та просувати ідеї, надихати одне одного та надавати взаємну підтримку. У цьому нам допомагають наші команди інкубаторів та інноваційні центри, а також наш досвід у галузі венчурного капіталу.

ІНІЦІАТИВИ У СФЕРІ ВІДКРИТИХ ІННОВАЦІЙ


Consumer

Ми прагнемо до активного співробітництва та партнерства зі стартапами у споживчому та промисловому секторах. Ключовим чинником успіху є співробітництво на рівноправній основі: ми хочемо об'єднати найкраще із двох світів, щоб створити взаємовигідну позицію для обох сторін. Окрім конкретних проєктів, компанія «Хенкель» отримує важливу інформацію, свіжі ідеї та нову поживу для роздумів. Стартапи, з іншого боку, отримують доступ до глобальних ринків, підприємницьких ноу-хау та можливість інвестування. Для прискорення цифрових інновацій ми створили власні фабрики ідей. Ми також покладаємося на інноваційні хаби як центри інновацій для нашої цифрової трансформації.

КОРПОРАТИВНА ВЕНЧУРНА ДІЯЛЬНІСТЬ


Consumer

Маєте гарну ідею? У межах нашої корпоративної венчурної діяльності ми інвестуємо в молоді стартапи з цифровим або технологічним профілем по всьому світу. Якщо їхня концепція відповідає вимогам компанії «Хенкель», стартапи отримують інвестиції, доступ до нашої мережі експертів і можливість скористатися багаторічним досвідом у наших основних глобальних бізнесах. У компанії «Хенкель» є два венчурні підрозділи, що діють як сполучна ланка між компанією «Хенкель» і зовнішніми інноваторами: Henkel Tech Ventures і Henkel dx Ventures.

Henkel Tech Ventures

Henkel Tech Ventures – це напрям з корпоративної венчурної діяльності бізнес-підрозділу Adhesive Technologies («Клефові технології») компанії «Хенкель», що займається інвестуванням насамперед у стартапи, які пропонують рішення в галузі матеріалознавства або інноваційні цифрові бізнес-моделі. Наприклад, Henkel Tech Ventures інвестувала в компанії, що працюють над сенсорними технологіями для виробництва та у секторі 3D-друку.

Henkel dx Ventures

Henkel dx Ventures – це венчурний напрям підрозділу Henkel dx, що займається інвестиціями у цифрові бізнес-моделі, такі як платформи Direct-to-Consumer у сфері електронної комерції. Працюючи зі стартапами, експертами з дослідження ринку, технологічними гігантами та споживачами, ми створюємо інновації, орієнтовані на товари повсякденного вжитку.