НА ШЛЯХУ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ

Хімічний експериментальний посуд із зеленим листям

Ми є визнаним технологічним лідером, який впроваджує ефективні інновації та сталі рішення. Озираючись на історію нашої компанії, ми вже неодноразово революціонізували індустрію споживчих товарів, вперше випустивши на ринок пральний порошок самостійної дії, а також рідкий шампунь для волосся.
 
Ми робимо свій внесок у подолання глобальних викликів, надаючи нашим споживачам сталий вибір завдяки інноваційним високоефективним засобам у категоріях «Засоби для волосся» та «Засоби для прання та догляду за оселею». Водночас ми сприяємо системним змінам через наші партнерства.

НАШІ ПРОДУКТИ

Дві зелено-сині таблетки Henkel Persil із цвітом вишні навколо

Продукти та технології лежать в основі всього, що ми робимо. Ми створюємо більше цінності для наших клієнтів і споживачів, постійно впроваджуючи інновації, щоб забезпечувати кращу продуктивність з меншим впливом на довкілля.

ПАРТНЕРСТВО

Двоє чоловіків стоять за столом з пляшкою Persil і ноутбуком

Партнерства відіграють вирішальну роль у забезпеченні сталого розвитку в нашому ланцюзі створення вартості та за його межами. Ми допомагаємо нашим клієнтам і споживачам зменшити їхній вплив на довкілля та відповідально використовувати ресурси. Ми працюємо разом із нашими постачальниками, щоб сприяти сталому розвитку та повазі до прав людини, а також співпрацюємо з партнерами, щоб ділитися знаннями та разом просувати системні рішення.

Наші зобов'язання та позиції

Компанія «Хенкель» прагне підтримувати діалог з усіма, хто поважає розмаїття думок і конструктивний обмін ідеями. Ми беремо активну участь у важливих соціально-політичних дебатах, уважно аналізуючи певні актуальні питання.

Сталий розвиток: характеристики та новини