Меню
Пошук

Adhesive Technologies «Клейові технології»

Бізнес-підрозділ «Клейові технології» компанії «Хенкель» нині є лідером на ринку і спроможний формувати майбутні ринкові тенденції, пропонуючи відповідні клейові матеріали, герметики та функціональні покриття. Ми сприяємо здійсненню перспективних змін у цілих галузях промисловості, оскільки забезпечуємо нашим клієнтам конкурентні переваги та надаємо споживачам можливість скористатися нашими унікальними здобутками. Інноваційний спосіб мислення та підприємницький дух вбудовані у нашу ДНК. Як фахівці, що мають глибокі знання промислових ринків та володіють секретами застосування продуктів і рішень у виробничих галузях у глобальному масштабі, ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами і партнерами над створенням цінності згідно з принципами стійкого розвитку на основі знаних брендів та високоефективних рішень, що входять до складу нашого унікального портфелю технологій.

Наш портфель продукції для промисловості упорядкований за п’ятьма брендами технологічних кластерів а саме Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson та Aquence. У сегменті споживчих товарів та продуктів ми віддаємо пріоритет продуктам під нашими чотирма глобальними брендами Pritt, Loctite, Ceresit і Pattex.

Бізнес-підрозділ «Клейові технології» пропонує продукти у чотирьох сегментах:

  • У сегменті «Транспорт і метали» ми на міжнародному рівні надаємо передові системні рішення, повну технологічну лінійку та спеціалізовані технічні послуги нашим клієнтам, які спеціалізуються у галузі автомобільної, авіаційної та аерокосмічної і металооброблювальної промисловості. Ми забезпечуємо їм конкурентні переваги у всіх ланках ланцюжка створення цінності в процесі виробництва автомобілів, надаючи їм змогу реагувати на сучасні тенденції ринку — виробництво електромобілів, систем автономного керування, потребу в зменшенні ваги. Ми надаємо високоефективні рішення, орієнтовані на досягнення конкретного результату, для усіх ланок ланцюжка створення цінності, від намотування і оброблення металів до виробництва готової металевої продукції, у тому числі металевої упаковки.
  • У сегменті «Упаковка та споживчі товари» ми є лідером у розробленні інноваційних рішень, що відповідають глобальним тенденціям на споживчому ринку, наприклад, зростанню попиту на відповідність принципам стійкого розвитку. Ми виступаємо ініціаторами переходу до економіки замкненого циклу, пропонуючи високоефективні рішення для виробництва упаковки продуктів харчування та напоїв, підузників і засобів гігієни, пластирів і бандажів, одягу і взуття, меблів та багатьох інших виробів, завжди керуючись потребами своїх клієнтів.
  • У сегментах «Електроніка» і «Загальна промисловість» ми пропонуємо нашим клієнтам спеціалізований портфель високоефективних рішень для ключових клієнтів у галузі виробництва електроніки та загальної промисловості. Наша компанія обіймає провідні позиції на ринках світу завдяки широкому асортименту продуктів та застосуванню профільних знань у галузі технологій, досліджень та розроблень. Це надає змогу нашим клієнтам застосовувати інноваційний підхід та втілювати оригінальні та інноваційні конструкційні рішення.
  • У сегменті «Побутові та професійні продукти для будівництва та ремонту» ми постачаємо на ринок широкий спектр фірмових продуктів для побутових споживачів, домашніх умільців, для професійного застосування і ремісництва, а також для фахівців з технічного обслуговування та виробництва у понад 800 різних галузях. Ми пропонуємо нашим клієнтам клеї та герметики для використання як в оселі, так і за її межами, будівельні матеріали та рішення з герметизації для плитки, вікон, фасадів, фундаментів, дахів та підлог, а також всеосяжний портфель високоефективних рішень для складання і технічного обслуговування механізмів.
Графічне зображення обсягу продажу бізнес-підрозділу «Клейові технології»

Обсяг продажу в 2021 році склав 9,641 мільйонів євро

48% від загального обсягу продажу Henkel

Наші найпопулярніші бренди в Україні

Ринки

Рішення компанії Henkel застосовуються у виробництві багатьох предметів з нашого повсякденного життя: автомобілів, книг та журналів, комп’ютерів, літаків, холодильників, мобільних телефонів, меблів, текстильних виробів, пакувальних матеріалів та багато чого іншого.

Інформація та сервіси