Меню
Пошук

Adhesive Technologies «Клейові технології»

Підрозділ «Клейові технології» (Adhesive Technologies) компанії Henkel – це провідний світовий постачальник високоефективних рішень. Ми займаємолідируючі позиції та створюємо ринки майбутнього, пропонуючи унікальний портфель досконалих інноваційних і спеціалізованих рішень, розроблених з урахуванням вимог своїх клієнтів, а також високоякісні клеї, герметики і функціональні покриття передових брендів. Ми поєднуємо інноваційний підхід, впровадження передових технологій і підтримуємо тісну співпрацю з клієнтами з метою поставки рішень, які є невід'ємною складовою численних промислових і споживчих продуктів. Ми використовуємо нашу глобальну присутність і свої експертні знання для забезпечення виграшного поєднання найкращого обслуговування та постачання провідних технологій покупцям і споживачам в усьому світі.

Наш портфель продукції для промислових підприємств складається з продуктів, упорядкованих під п’ятьма брендами технологічних кластерів – Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson та Aquence. На ринку продуктів для застосування у побуті та професійного використання ми зосереджуємось на виробництві продуктів під чотирма глобальними брендами Pritt, Loctite, Ceresit та Pattex.

  • У сегменті «Упаковка та споживчі товари» ми працюємо з потужними виробниками брендів і міжнародними споживачами з метою розробки інноваційних і екологічно безпечних рішень для виробництва упаковки продовольчих та споживчих товарів.
  • У сегменті «Транспорт та метали» ми надаємо нашим споживачам автомобільної, авіаційної та аерокосмічної і металообробної промисловості передові системні рішення, повну технологічну лінійку та спеціалізовані технічні послуги.
  • У сегменті «Загальна Промисловість» ми пропонуємо нашим споживачам повний портфель продуктів для виробництва та обслуговування товарів тривалого користування.
  • У сегменті «Електроніка» ми пропонуємо клієнтам у галузі електроніки спеціальний портфель інноваційних високотехнологічних клейових матеріалів для виробництва мікросхем, електронних вузлів і систем управління температурним режимом.
  • Наші клеї для споживачів, теслярів і будівників пропонують великий асортимент фірмових продуктів для приватних, торгових і будівельних користувачів

Наші найпопулярніші бренди в Україні

Ринки

Рішення компанії Henkel застосовуються у виробництві багатьох предметів з нашого повсякденного життя: автомобілів, книг та журналів, комп’ютерів, літаків, холодильників, мобільних телефонів, меблів, текстильних виробів, пакувальних матеріалів та багато чого іншого.

Інформація та сервіси