ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКИ

Дослідження та розробки в бізнес-підрозділі «Клейові технології» компанії «Хенкель»

Інноваційне мислення та підприємницький дух є частиною нашої ДНК. Ми допитливі та пристрасні експерти з глибокими знаннями ринку та галузевих застосувань, що ґрунтуються на неперевершеному портфелі технологій. Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами та партнерами по всьому світу, щоб створювати індивідуальні рішення, розробляючи нові продукти, підвищуючи продуктивність і роблячи продукцію більш екологічною.

НАШІ ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ У СФЕРІ ДОСЛІДЖЕНЬ І РОЗРОБОК

Дослідження в бізнес-підрозділі «Клейові технології»

Бізнес-підрозділ «Клейові технології» зосереджує свою інноваційну діяльність та ресурси на розвитку технологій та розширенні співпраці з партнерами, постачальниками, клієнтами, навчальними закладами та стартапами, що зумовлено ключовими мегатенденціями. Ці тенденції включають, серед іншого, урбанізацію, мобільність, зв'язок, цифровізацію та сталий розвиток.

Урбанізація

Завдяки нашим інноваційним рішенням ми сприяємо перетворенню міських територій на більш придатні для життя та зменшенню впливу на довкілля,  водночас забезпечуючи максимальну економічну та соціальну вигоду. Ми робимо це, наприклад, шляхом розробки рішень для склеювання, які перетворюють деревину на високоефективний конструкційний будівельний матеріал.

Мобільність

Електронна мобільність стрімко набирає обертів. Це зумовлено зростаючою обізнаністю людей про зміну клімату та їхнім прагненням до сталої мобільності. Завдяки нашим інноваційним клеям і герметикам ми відіграємо ключову роль у складанні акумуляторів і забезпеченні безпеки електромобілів, а отже, визначаємо майбутнє мобільності. 

Зв'язок

Від передових систем допомоги водієві до смартфонів або підключених домашніх пристроїв – зв'язок охоплює майже всі аспекти життя, так само як і наші рішення. Ми розробляємо продукти, які вдосконалюють сучасні електронні технології й уможливлюють цифрове майбутнє.

Цифровізація

Незалежно від того, чи це штучний інтелект, чи доповнена реальність, ми систематично аналізуємо, вимірюємо й оцінюємо наші нові продукти за допомогою різних цифрових інструментів. Використання нашої аналітики даних і платформ дає нам змогу не лише відстежувати дані в режимі реального часу, але й забезпечувати прозорість результатів наших досліджень у всьому світі. Серед іншого, ми використовуємо аналіз життєвого циклу, профілі сировини та технології 3D-друку.

Сталий розвиток

Бізнес-підрозділ «Клейові технології» прагне бути лідером у сфері сталого розвитку. Щоб втілити наші амбіції в життя, ми постійно кидаємо виклик і вдосконалюємо наше матеріалознавство та наукові ноу-хау в галузі склеювання, герметизації та нанесення покриттів. Наша мета: ми будемо пропонувати кожному клієнту рішення, які сприятимуть зменшенню викидів і циркулярності. 

Перетворення ноу-хау та технологічного досвідуна ефективні інновації

.

Наша глобальна науково-дослідницька мережа


Adhesive Technologies R&D Locations