Меню
Пошук

Persil

Persil – це Ваш експерт з прання, який гарантує бездоганну сяючу чистоту Вашої білизни.

Розроблений у 1907, Persil став першим синтетичним миючим засобом. Його революційна формула за допомогою вивільнення активного кисню під час прання дозволила досягти високих результатів навіть без тертя білизни. Відтоді Persil завжди відчуває та підхоплює тенденції розвитку потреб споживачів, найкращим чином поєднуючи традиції та інновації. Приміром, Persil першим (у 1986 році) випустив засіб для прання без фосфатів, демонструючи, що сталий розвиток є невід'ємною частиною спадщини бренду. Після цього було ще чимало інновацій, таких як запуск першого рідкого засобу в 1986 році в світі та в 2007 році в Україні.

Останнім часом Persil спрямовує свої зусилля на об’єднання миючої здатності/ефективності та зручності прання. Результатом цього став успішний запуск першого концентрованого рідкого засобу в двох-камерній розчинній упаковці - Persil Duo-Caps.

Завдяки таким зусиллям, PERSIL стає гелем для прання №1 (за даними AC Nielsen у грошовому вимірі за січень – жовтень 2015 року) та «Вибір Року №1» у 2013, 2014, 2015 роках. 

Ключовий бренд
www.persil.ua

Додаткова інформація