ВІДКРИТІ ІННОВАЦІЇ ТА ВЕНЧУРНЕ ІНВЕСТУВАННЯ

Інновація: молодий чоловік + 2 молоді жінки сидять за столом

Бізнес-підрозділ «Клейові технології» є світовим лідером у виробництві клеїв, герметиків і функціональних покриттів, тому що розробка нових технологій і рішень для майбутнього є одним із наших основних пріоритетів.


Ми співпрацюємо із зовнішніми партнерами по всьому світу (великими корпораціями, стартапами або партнерами з нашої екосистеми), щоб разом розробляти та просувати ідеї, надихати одне одного та надавати взаємну підтримку. Окрім інвестицій, ми пропонуємо доступ до нашої мережі експертів і можливість скористатися нашим багаторічним досвідом роботи в глобальному бізнесі.

ІННОВАЦІЇ З КЛІЄНТАМИ

Інженери «Хенкель» працюють з клієнтами в автомобільній і промисловій галузях над оптимізацією деталей, надрукованих на 3D-принтері.

Разом із клієнтами у 800 галузях ми досліджуємо та працюємо над майбутніми тенденціями. Ми розробляємо нові технології, які дають нам змогу постійно вдосконалювати продукти та бізнес-моделі, надаючи нашим клієнтам більш конкретні й індивідуальні рішення. Це відбувається в наших інноваційних центрах по всьому світу та в нашому головному офісі в Центрі натхнення в Дюссельдорфі (Німеччина). Разом ми працюємо над розробкою нових рішень, таких як створення безпечнішої електронної мобільності або більш екологічної упаковки для харчових продуктів. 

ПАРТНЕРСТВА В СФЕРІ ІННОВАЦІЙ


Innovation Partnerships

Напрямок General Manufacturing Maintenance (GMM) бізнес-підрозділу «Клейові технології» охоплює такі технології, як клеї, герметики, покриття, очисники, мастильні матеріали, обладнання та пакування. Ми зацікавлені та відкриті до запропонованих інновацій у цих сферах. Крім того, ми завжди вітаємо всі інноваційні пропозиції, які підтримують сталий розвиток та економіку замкненого циклу. Незалежно від того, чи є ви індивідуальним новатором, корпорацією або навчальним закладом, ми зацікавлені у створенні міцних партнерських відносин. 

КОРПОРАТИВНІ ВЕНЧУРНІ ПРОЄКТИ

Тизер Henkel-tech.ventures

Ви заснували стартап, що швидко зростає та пропонує технологічну експертизу, рішення в галузі матеріалознавства або інноваційні бізнес-моделі? Тоді Henkel Tech Ventures – саме те, що вам потрібно. Напрям корпоративних венчурних проєктів підрозділу «Клейові технології» інвестує в людей і малі підприємства, котрі прагнуть змінити нашу галузь за допомогою інноваційних технологій. Henkel Tech Ventures інвестує в масштабовані технологічні платформи, нові бізнес-моделі, а також у внутрішні інкубатори «Хенкель». Разом із нашими партнерами ми працюємо в таких сферах, як сенсорні технології для виробництва, сектор 3D-друку або технології нанесення покриттів. Скористайтеся нашими глибокими знаннями ринку та технологій, доступом до глобальної мережі «Хенкель», галузевою експертизою та напрацьованими зв'язками з клієнтами та ринками.