Засновані на технологіях бізнес-моделі

Від електромобілів і 3D-друку до цифрових двійників: наші технологічні рішення та процеси роблять нас лідерами на сьогоднішніх ринках і допомагають нам формувати ринки майбутнього.

Компанія «Хенкель» прагне до отримання найкращих технологічних рішень для розробки інноваційних продуктів і послуг для споживачів, промислових клієнтів і партнерів. Ми використовуємо цифрові технології для підвищення ефективності та результативності процесів, виробництва та послуг. У цьому контексті наші прикладні програми відіграють активну роль у ключових галузях цифрової революції:

РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОМИСЛО­ВОСТІ


Consumer

Як експерти в галузі промисловості та практичного застосування рішень у виробничому секторі ми використовуємо наш досвід по всьому світу, щоб спільно із клієнтами та партнерами з промисловості розробляти технології майбутнього.

РІШЕННЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ


Consumer

Цифрова революція змінює звички та спосіб життя споживачів. Ми реагуємо на ці зміни та допомагаємо формувати їх за допомогою наших технологій. Наша мета – зробити повсякденне життя людей простішим, безпечнішим і раціональнішим з точки зору принципів сталого розвитку.

РІШЕННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ТА ЛОГІСТИКИ


Consumer

Для оптимізації своїх процесів компанія «Хенкель» використовує цифрові технології, характерні для Індустрії 4.0. Тисячі датчиків на більш ніж 170 заводах у режимі реального часу збирають інформацію про сталість, ефективність, якість і безпеку, що дає нам змогу проводити аналіз на основі хмарних технологій для діагностики, прогнозування та вжиття заходів щодо оптимізації. До того ж диджиталізація логістики ланцюга постачання допомагає підвищити рівень обслуговування, забезпечувати ефективніше використання виробничих потужностей, покращувати матеріальні потоки та зменшувати наш вплив на довкілля.