ПРО НАС

beauty-care-hair1-1-

Наш бізнес-підрозділ «Споживчі бренди» об'єднує наші бренди споживчих товарів під одним дахом. Завдяки оптимізованому портфелю, відомим брендам і  потужним технологіям підрозділ «Споживчі бренди» посідає провідні позиції, особливо в категорії засобів для волосся, засобів для прання та догляду за оселею, на багатьох ринках по всьому світу.

Laundry & Home Care (Засоби для прання та догляду за оселею)

Beauty Care (Косметичні засоби)

НАШІ ОСНОВНІ БРЕНДИ

Жінка біля кошика, що стоїть на столі, заставленому продукцією компанії «Хенкель», а саме: Persil, Gliss, Bref, Somat, taft та інші.

Наші інноваційні бренди задовольняють потреби споживачів і забезпечують конкурентну перевагу компанії «Хенкель» у сфері інновацій і сталого розвитку.

НАШІ ОСНОВНІ КАТЕГОРІЇ

Ліворуч жінка наносить засіб для догляду за волоссям на кучеряве волосся. Праворуч чоловік складає білизну.

Як багатокатегорійна платформа в сегменті споживчих товарів наш портфель зосереджений на двох основних категоріях: «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Засоби для волосся».

Чоловік на кухні миє посуд.

Засоби для прання та догляду за оселею

Компанія «Хенкель» розпочала свій шлях у бізнесі майже 150 років тому з виробництва прального порошку. Наразі наша лінійка побутової хімії включає пральні засоби і кондиціонери для білизни, засоби для миття посуду, для очищення поверхонь і для догляду за туалетом.

Жінка у ванній кімнаті миє своє довге каштанове волосся

Догляд за волоссям

У категорії догляду за волоссям ми активно займаємося продажем як споживчих товарів, так і професійних засобів догляду за волоссям. У споживчому сегменті представлені фарби для волосся, засоби для укладання та догляду як для роздрібної торгівлі, так і для продажу безпосередньо кінцевим споживачам. Перукарням пропонують засоби для лікування, фарбування, фіксації й укладання волосся. Schwarzkopf Professional входить до трійки провідних постачальників професійних засобів догляду за волоссям у світі.