ПРО НАС

beauty-care-hair1-1-

Наш бізнес-підрозділ «Споживчі бренди» об'єднує наші бренди споживчих товарів під одним дахом. Завдяки оптимізованому портфелю, відомим брендам і  потужним технологіям підрозділ «Споживчі бренди» посідає провідні позиції, особливо в категорії засобів для волосся, засобів для прання та догляду за оселею, на багатьох ринках по всьому світу.

НАШІ ОСНОВНІ БРЕНДИ

Жінка біля кошика, що стоїть на столі, заставленому продукцією компанії «Хенкель», а саме: Persil, Gliss, Bref, Somat, taft та інші.

Наші інноваційні бренди задовольняють потреби споживачів і забезпечують конкурентну перевагу компанії «Хенкель» у сфері інновацій і сталого розвитку.

НАШІ ОСНОВНІ КАТЕГОРІЇ

Ліворуч жінка наносить засіб для догляду за волоссям на кучеряве волосся. Праворуч чоловік складає білизну.

Як багатокатегорійна платформа в сегменті споживчих товарів наш портфель зосереджений на двох основних категоріях: «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Засоби для волосся».

Чоловік на кухні миє посуд.

Засоби для прання та догляду за оселею

Компанія «Хенкель» розпочала свій шлях у бізнесі майже 150 років тому з виробництва прального порошку. Наразі наша лінійка побутової хімії включає пральні засоби і кондиціонери для білизни, засоби для миття посуду, для очищення поверхонь і для догляду за туалетом.

Жінка у ванній кімнаті миє своє довге каштанове волосся

Догляд за волоссям

У категорії догляду за волоссям ми активно займаємося продажем як споживчих товарів, так і професійних засобів догляду за волоссям. У споживчому сегменті представлені фарби для волосся, засоби для укладання та догляду як для роздрібної торгівлі, так і для продажу безпосередньо кінцевим споживачам. Перукарням пропонують засоби для лікування, фарбування, фіксації й укладання волосся. Schwarzkopf Professional входить до трійки провідних постачальників професійних засобів догляду за волоссям у світі.