НАШІ ЛЮДИ

група різних молодих людей стоїть у колі, кожен із них тримає одну руку посередині

Наша мета – Pioneers at heart for the good of generations – це те, що об'єднує всіх нас у компанії «Хенкель». Завдяки нашому новаторському духу, нашим знанням, нашим продуктам і технологіям ми прагнемо щодня збагачувати та покращувати життя мільярдів людей і формувати життєздатне майбутнє для прийдешніх поколінь. 


Саме наші люди мають вирішальне значення. Їхня відданість, навички та знання реалізують нашу стратегію сталого розвитку. Саме тому ми прагнемо збільшувати прихильність наших співробітників до сталого розвитку.

«Сталий розвиток у серці»

Починаючи з 2012 року, у межах нашої програми «Амбасадор сталого розвитку» пройшли навчання понад 50 000 співробітників на наших підприємствах по всьому світу. У березні 2022 року ми підняли цю програму на новий рівень і започаткували ширшу, більш цілісну програму залучення до сталого розвитку «Сталий розвиток у серці» (Sustainability at Heart). Тепер ми продовжуємо озброювати наших співробітників знаннями, навичками та мисленням, які є ключовими для ролі компанії «Хенкель» як лідера у сфері сталого розвитку. 

YouTube Thumbnail HEP Trailer (Thumbnail)

Це відео знайомить із програмою «Сталий розвиток у серці» та призначене для наших співробітників, аби мотивувати та надихати їх. (англійською мовою)

Комплексна пропозиція для наших співробітників

Програма «Сталий розвиток у серці» – це інтерактивна платформа, яка забезпечує єдиний центральний хаб і пропонує широкий спектр інструментів. Основними цілями програми є:

  • інформувати, пропонуючи останні новини та корисні матеріали про нашу Концепцію сталого розвитку 2030+; 
  • допомагати працівникам навчатися, пропонуючи різноманітні тренінги для покращення знань, навичок і способу мислення; 
  • налагоджувати зв'язки, об'єднуючи мотивованих людей для взаємодії та побудови мереж.

Нова програма складається з базового навчального курсу, в якому пояснюють ключові терміни та поняття, а також глобальні виклики сталого розвитку в контексті бізнесу, і розповідають про те, як компанія «Хенкель» реагує на ці виклики. Програма Sustainability Pioneer була розроблена у співпраці з бізнес-школою IESE.

Крім того, ми пропонуємо подальше поглиблене навчання з конкретних тем і спеціальні навчальні курси зі сталого розвитку, що організовують бізнес-підрозділи. Наприклад, наш кліматичний тренінг дає співробітникам розуміння основ зміни клімату, впливу на суспільство та конкретні пропозиції щодо дій у їхньому приватному та професійному житті. Все це представлено у вигляді серії мікронавчальних розділів.