НАШІ ЛЮДИ

група різних молодих людей стоїть у колі, кожен із них тримає одну руку посередині

Наша мета – Pioneers at heart for the good of generations – це те, що об'єднує всіх нас у компанії «Хенкель». Завдяки нашому новаторському духу, нашим знанням, нашим продуктам і технологіям ми прагнемо щодня збагачувати та покращувати життя мільярдів людей і формувати життєздатне майбутнє для прийдешніх поколінь. 


Саме наші люди мають вирішальне значення. Їхня відданість, навички та знання реалізують нашу стратегію сталого розвитку. Саме тому ми прагнемо збільшувати прихильність наших співробітників до сталого розвитку.

«Сталий розвиток у серці»

У 2022 році ми розширили наші наявні навчальні можливості, включно з комплексною програмою залучення. Програма Sustainability at Heart ґрунтується на нашій програмі Sustainability Ambassador, у межах якої із 2012 року навчаються наші віддані справі співробітники по всьому світу. Ми прагнемо залучити та надихнути всіх співробітників до дій у сфері сталого розвитку. Мета полягає в тому, щоб усебічно озброїти наших співробітників знаннями, навичками та мисленням, які є ключовими для ролі компанії «Хенкель» як лідера у сфері сталого розвитку. Ми також заохочуємо та надихаємо наших співробітників брати активну участь у забезпеченні сталого розвитку в їхньому робочому середовищі та в особистому житті.

YouTube Thumbnail HEP Trailer (Thumbnail)

Це відео знайомить із програмою «Сталий розвиток у серці» та призначене для наших співробітників, аби мотивувати та надихати їх. (англійською мовою)

Комплексна пропозиція для наших співробітників

Програма «Сталий розвиток у серці» – це інтерактивна платформа, яка забезпечує єдиний центральний хаб і пропонує широкий спектр інструментів. Основними цілями програми є:

  • інформувати, пропонуючи останні новини та корисні матеріали про нашу Концепцію сталого розвитку 2030+; 
  • допомагати працівникам навчатися, пропонуючи різноманітні тренінги для покращення знань, навичок і способу мислення; 
  • налагоджувати зв'язки, об'єднуючи мотивованих людей для взаємодії та побудови мереж.

Нова програма складається з базового навчального курсу, в якому пояснюють ключові терміни та поняття, а також глобальні виклики сталого розвитку в контексті бізнесу, і розповідають про те, як компанія «Хенкель» реагує на ці виклики. Програма Sustainability Pioneer була розроблена у співпраці з бізнес-школою IESE. Програма складається з базового навчального курсу, що пояснює ключові терміни та концепції, а також глобальні виклики сталого розвитку в контексті бізнесу. Потім розповідається про те, як компанія «Хенкель» реагує на ці виклики та впроваджує принципи сталого розвитку, щоб зробити свій внесок у трансформаційні зміни. Тренінг Sustainability Pioneer було розроблено у співпраці з бізнес-школою IESE, і він доступний для наших співробітників у вигляді курсу електронного навчання шістьма різними мовами. Станом на кінець 2023 року у тренінгу взяли участь понад 10 000 співробітників. У 2023 році ми також запустили формат навчання на основі цього контенту, що був розроблений спеціально для командного навчання працівників виробництва. Крім того, ми пропонуємо подальше поглиблене навчання на конкретні теми та спеціальні навчальні курси зі сталого розвитку, які пропонуються бізнес-підрозділами. Наприклад, наш тренінг на тему клімату, який є доступним для всієї компанії, надає співробітникам розуміння основ зміни клімату, впливу на суспільство та конкретні пропозиції щодо дій у їхньому особистому та професійному житті – усе це представлено у вигляді серії розділів мікротренінгів. У 2023 році ми продовжили розширювати наші навчальні можливості, додавши Sustainability Incubator Lab. Це новий формат, який дає змогу співробітникам працювати над конкретними ідеями, що стосуються сталого розвитку.