Меню
Пошук

Syoss

Syoss як експерт із догляду за волоссям пропонує своїм споживачам доступні засоби для професійного догляду. Усі продукти SYOSS містять високотехнологічні інгредієнти та технології, що розроблені разом із перукарями та призначені спеціально для домашнього використання, забезпечуючи такий вигляд волосся, як після салону.

Продукти Syoss — це доступний догляд і професійний результат!

Догляд за волоссям: Високоефективна формула з професійною технологією Keratin-Primer відновлює та готує його до дії доглядаючих полімерів, що живлять волосся та захищають від негативного впливу зовнішніх факторів.

Укладання волосся: високоефективна формула з salon control-system забезпечує оптимальний баланс між фіксацією та пружністю для зачіски, як після салону.

Фарбування волосся: Стійка фарба для волосся професійної якості, розроблена і протестована разом з перукарями і колористами. Інноваційна формула з високою концентрацією професійних фарбувальних пігментів забезпечує тривалу інтенсивність кольору та максимально точний результат фарбування, а також надійне зафарбовування сивини.

Ключовий бренд
www.syoss.ua

Інформація та сервіси