Трансформаційний вплив

Ми живемо в час перетворень і змін як для планети, так і для людей. Саме зараз надзвичайно важливо діяти.

Глобальна зміна клімату – одна з найсерйозніших проблем, з якою сьогодні стикається людство і яка потребує термінових та амбітних дій. Також вкрай важливо захистити та відновити системи життєзабезпечення, такі як ліси, вода та біорізноманіття, для нинішнього та майбутніх поколінь. Водночас ми спостерігаємо зростання бідності та соціальної нерівності у світі, почасти через пандемію COVID-19. І в цьому процесі ми визнаємо, що такі компанії, як «Хенкель», відіграють важливу роль у вирішенні цих проблем і забезпеченні трансформаційних змін.

Ліквідація бідності, забезпечення добробуту та захист планети

Розроблення екологічно ефективних рішень на майбутнє вже зараз потребує активної співпраці. Дух співпраці є суттю 17 Цілей у галузі сталого розвитку (SDGs), сформульованих ООН у вересні 2015 року. Ці цілі відображають спільне бачення того, яким чином органи державної влади, громадянське суспільство та бізнес можуть об’єднати свої сили та досягти успіху у подоланні бідності, забезпеченні благополуччя населення та захисті нашої планети. Цілі SDG є чітким відображенням глобальних проблем, які потрібно розв’язати для забезпечення успішного сталого розвитку.

YouTube Thumbnail Sustainability Manifesto Video 2023 (Thumbnail)

Маніфест сталого розвитку компанії «Хенкель»

Ми живемо та працюємо в час, що постійно змінюється. Ще ніколи наша місія з вирішення екологічних, соціальних і політичних проблем не була такою чіткою.

Ми маємо стимулювати трансформаційний вплив на благо поколінь.

Компанія «Хенкель» прагне до лідерської позиції у галузі сталого розвитку. Завдяки тривалому досвіду пропагування принципів сталого розвитку, а також наявності великого портфелю продуктів і присутності на різноманітних ринках ми маємо змогу докласти зусиль до реалізації майже всіх 17 SDG. Ми активно сприяємо досягненню зазначених цілей і постійно аналізуємо свої цільові показники та ініціативи, передбачені нашою власною концепцією сталого розвитку, щоб вони відображали пріоритети, встановлені цілями SDG.

Яку роль відіграє глобальний бізнес?

Компанії мають великі можливості для створення спільних цінностей. Крім можливості здійснення платежів у формі заробітної плати та податків, компанії сприяють економічному та соціальному розвитку, як роботодавці, покупці та інвестори. Вони також мають змогу прискорювати перехід до економіки сталого розвитку завдяки створенню нових технологій та продуктів. Уявімо, що ресурси можна економити, якщо кожний продукт у кожному домогосподарстві потребуватиме меншого споживання води чи енергії. Або уявімо, що викиди СО2 скоротяться, якщо кожний автомобіль на планеті буде мати меншу вагу та споживатиме менше палива.  Ресурсозбережні рішення дають змогу оптимізувати співвідношення між економічними, екологічними та соціальними потребами населення та планети та відкрити шлях до майбутнього, що розвивається згідно з принципами сталого розвитку.

У масштабах усього ланцюжка створення цінності

Компанії також виступають партнерами органів державного управління і влади та неурядових організацій у підтримці проектів, які розширюють можливості для отримання доходів тими особами, які контактують з їхніми ланцюгами поставок у будь-якій країні світу. Наприклад, міжнародна організація стійкого розвитку Solidaridad спільно з компаніями підтримує дрібних фермерів, які спеціалізуються на такій культурі, як олійна пальма. Це дає змогу фермерам підвищити продуктивність та виправдати зростаючі сподівання щодо безпеки та стабільності екологічної ситуації. Це також забезпечує стабільність рівня зайнятості та гарантує засоби для існування працівникам та їхнім сім’ям.