ТРАНСФОРМАЦІЙНИЙ ВПЛИВ

Semi curled fern leaf in the process of growth.

Ми живемо в час перетворень і змін як для планети, так і для людей. Саме зараз надзвичайно важливо діяти.

У динамічному середовищі зміни відбуваються всюди та проявляються у глобальній зміні клімату, зростанні попиту на ресурси та системи життєзабезпечення, такі як ліси, вода та біорізноманіття, а також у соціальній нерівності. Ці теми та питання сталого розвитку є багатогранними, складними та різноманітними.

Ми визнаємо, що такі компанії, як «Хенкель», відіграють важливу роль у подоланні цих викликів та впровадженні трансформаційних змін. У компанії «Хенкель» сталий розвиток бізнесу є невід'ємною частиною корпоративної культури. Ми спираємося на багаторічну спадщину турботи про людей і довкілля та наші досягнення. Ми також розглядаємо сталий розвиток як постійне прагнення досягти прогресу в актуальних питаннях і продовжувати вивчати нові проблеми, спираючись на наукові знання.

Маніфест сталого розвитку компанії «Хенкель»

Ми живемо та працюємо в час, що постійно змінюється. Ще ніколи наша місія з вирішення екологічних, соціальних і політичних проблем не була такою чіткою.

Ми маємо стимулювати трансформаційний вплив на благо поколінь.

YouTube Thumbnail Sustainability Manifesto Video 2023 (Thumbnail)

Яку роль відіграє глобальний бізнес?

Як важливий гравець і партнер у суспільстві компанії здатні стати рушієм трансформаційних змін. Крім можливості здійснення платежів у формі заробітної плати та податків, компанії сприяють економічному та соціальному розвитку як роботодавці, покупці й інвестори. Вони також мають змогу прискорювати перехід до економіки сталого розвитку завдяки створенню нових технологій і продуктів.

Ми усвідомлюємо, що можемо досягти наших цілей трансформаційних змін, лише мислячи системно. Разом із нами наші заінтересовані сторони також усвідомлюють свою роль у часи змін. Саме тому ми співпрацюємо з партнерами вздовж усього ланцюга створення цінності, з громадами, політиками та всім корпоративним світом, щоб просувати системні рішення.

Час для трансформаційних змін

Ми прагнемо впроваджувати трансформаційні зміни, створюючи більшу цінність для наших заінтересованих сторін, успішно розвиваючи бізнес і діючи на засадах сталого розвитку на благо нинішнього та майбутніх поколінь. У 2022 році ми опублікували Концепцію сталого розвитку 2030+, яка встановлює рамки нашої глобальної стратегії сталого розвитку і яку ми пов'язуємо з важливим прагненням досягти мети Transformational Impact for the Good of Generations («Трансформація компанії заради блага наступних поколінь»).

Від нас усіх залежить, як втілити цю стратегію в життя. Ми об'єднуємо різні точки зору для досягнення однієї спільної мети. Вступаючи в міцні партнерські відносини та підтримуючи ініціативи, ми можемо прискорити трансформаційні зміни та розробляти інноваційні продукти та технології, які поліпшують якість життя людей і громад, водночас захищаючи майбутнє нашої планети. У цьому процесі ми також підтримуємо Цілі сталого розвитку Організації Об'єднаних Націй (ЦСР), з одного боку, завдяки нашому широкому асортименту продукції та присутності на великій кількості ринків, а з іншого – завдяки нашій багаторічній інтенсивній роботі над широким спектром питань сталого розвитку.

У часи трансформаційних змін і перетворень наші корпоративні цінності та незмінна відданість справі є надійною константою. Водночас ми присвячуємо себе пошуку нових можливостей для формування впливу. І ми прагнемо й надалі залишатися впливовим рушієм цих перетворень.