ПРО НАС


Adhesive Technologies

Наш бізнес-підрозділ «Клейові технології» є світовим лідером у виробництві клеїв, герметиків і функціональних покриттів – як для промислових клієнтів, так і для споживачів і майстрів. Як експерти у виробничих галузях у всьому світі, ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами та партнерами, аби забезпечувати сталу цінність для всіх зацікавлених сторін, пропонуючи визнані бренди та високоефективні рішення, що засновані на наших унікальних технологіях.

Обсяг продажу в 2023 році становив 

10 790

мільйона євро

50%

від загального обсягу продажу Henkel

49%

усіх співробітників Henkel

> 100 000

промислових клієнтів

> 800

галузевих сегментів

БРЕНДИ НАШОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО КЛАСТЕРА

На чорно-білому фото зображено дриль під струменем води, що його охолоджує

Наш портфель промислових продуктів об'єднаний у п'ять технологічних кластерних брендів - Loctite, Technomelt, Bonderite, Teroson та Aquence. Для споживачів і майстрів в Україні ми пропонуємо три глобальні брендові платформи Loctite, Ceresit і Pattex.

НАШІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ

Нанесення клею на друковану плату з компонентами за допомогою 4-голкової машини

Наш підрозділ «Клейові технології» охоплює чотири напрями: «Транспорт і метали», «Упаковка та споживчі товари», «Електроніка та загальна промисловість», а також «Побутові та професійні продукти для будівництва та ремонту».

Дисплей автомобіля

Мобільність та електроніка

У сегменті "Мобільність та електроніка" ми надаємо нашим міжнародним клієнтам індивідуальні рішення та спеціалізовані технічні послуги в автомобільній, електронній і промисловій галузях. Ми створюємо конкурентні переваги для клієнтів на перетині технологій, напівпровідників, автомобільної та промислової галузей. Завдяки нашому унікальному портфоліо технологій і ринковим ноу-хау ми реагуємо на глобальні тенденції, серед яких електрифікація, комунікації, автономне керування автомобілем і відмова від використання викопних видів палива в промисловості.

Листоноша тримає в одній руці конверт, а в іншій – невеликий пакунок. На задньому плані – білий пікап.

Упаковка та споживчі товари

У сегменті "Упаковка та споживчі товари" ми пропонуємо інноваційні рішення для виробників споживчих і брендових товарів, а також пакувальної промисловості в усьому світі. Ми підвищуємо цінність брендів і пропозицій наших клієнтів за допомогою високоефективних рішень, що ґрунтуються на міцних, тривалих і довірливих відносинах. Завдяки нашому унікальному технологічному портфелю та ринковим ноу-хау ми реагуємо на глобальні споживчі тенденції, серед яких сталий розвиток, просування економіки замкненого циклу та забезпечення найвищого рівня безпеки харчових продуктів.

Будівельник наносить бежевий матеріал на стіну

Побутові та професійні продукти для будівництва та ремонту

У сегменті "Побутові та професійні продукти для будівництва та ремонту" ми пропонуємо високоефективні рішення для споживачів і ремісників, а також для професіоналів у сфері будівництва, виробництва та технічного обслуговування в більш ніж 800 галузевих сегментах. Ми впроваджуємо інноваційні продукти та рішення для наших клієнтів через сильні платформи глобальних брендів. Ми реагуємо на глобальні технологічні тенденції, такі як стале будівництво, облаштування житла, розумне виробництво та прогнозоване технічне обслуговування.