Цифрова трансформація

Ми віримо у силу диджиталізації. Вона швидко рухається вперед, вона змінює життя, поєднуючи людей по всьому світу, надаючи їм персоналізовані продукти та досвід і забезпечуючи такий рівень комфорту та зручності, який ще декілька років тому просто неможливо було собі уявити. Компанія «Хенкель» приймає цей сучасний тренд, ніколи не забуваючи про те, що саме люди – наші клієнти, споживачі та глобальна команда «Хенкель» – вирішують, куди нас приведе ця подорож.

СТВОРЕННЯ НОВОГО ЧЕРЕЗ ЦИФРОВІ ІННОВАЦІЇ


Creating the next through Innovation

Створення додаткових переваг за допомогою інновацій і технологій – наша пристрасть. Рушійною силою цифрової трансформації в компанії «Хенкель» є наша організація Henkel dx, що об'єднує фахівців у галузі цифрових технологій, управління бізнес-процесами та ІТ. Організацію Henkel dx було засновано в 2020 році для виявлення бізнес-завдань і перетворення загроз на можливості. Орієнтуючись на індивідуальні потреби клієнтів і споживачів, ми створюємо цифрові та засновані на даних бізнес-моделі для оптимізації, трансформації та впровадження інновацій. У тісному партнерстві з нашими підрозділами та відділами ми об'єднуємо експертів у галузі бізнесу та технологій, щоб разом, краще та швидше розробляти нові цифрові рішення, а також бізнес-моделі, завжди ставлячи у центр уваги наших клієнтів і споживачів.

Michael Nilles sitting intently

   

«Ми маємо краще розуміти наших кінцевих споживачів. Ми маємо передбачати, чого вони хочуть, будь то персоналізація чи відносини за моделлю Direct-to-Consumer, щоб зберегти їхню лояльність у майбутньому».

ЦИФРОВІ МЕГАТРЕНДИ ЗМІНЮЮТЬ ДИНАМІКУ НАШИХ РИНКІВ


Digitalization

ПЛАТФОРМНА ЕКОНОМІКА

Формує бізнес-екосистеми, що сприяють створенню товарів і послуг та обміну ними на основі відкритої цифрової інфраструктури з широкою участю. Надає додаткові переваги всім учасникам шляхом використання взаємодоповнюючих товарів і послуг та агрегації попиту та пропозиції. Цей мегатренд руйнує традиційну бізнес-модель, засновану на продуктах, і створює середовище, в якому «переможець отримує все».

ЗМІЩЕННЯ ВЕКТОРА ТЯЖІННЯ СПОЖИВАЧІВ І КЛІЄНТІВ

Все частіше ми бачимо, що поведінка споживачів кардинально змінюється. Тепер ключове значення має знання клієнтів і споживачів. З'явилися нові правила гри – це персоналізація, обслуговування на вимогу, зручність, цілодобова робота. Клієнти очікують на унікальний досвід («CX») в усіх онлайн- і офлайн-каналах («omnichannel»).

СЕРВІТИЗАЦІЯ НА ОСНОВІ РЕЗУЛЬТАТІВ

Виходячи за межі самого лише продукту, цей тренд характеризується розширенням бізнес-моделі від простої пропозиції продукту до післяпродажного обслуговування, сервісу та рішень, що базуються на результатах (Outcome-as-a-Service). Він ґрунтується на глибокому розумінні використання й ефективності продукту на основі отриманих даних. У цьому мегатренді використовуються активи, що належать іншим, наприклад, машинні дані.

ОЩАДЛИВО. ШВИДКО. ПРОСТО.

Компанії створюють цінність уздовж всього ланцюга створення цінності та всередині своїх організацій. Завдяки новим методам роботи – з підвищеною швидкістю та гнучкістю – компанії підвищують продуктивність та ефективність роботи й отримують глибші знання для ухвалення рішень.

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ У НАШІЙ ДНК


Sparc

ОДЕРЖИМІСТЬ БІЗНЕСОМ І КЛІЄНТАМИ

Кожного дня, без винятку, ми думаємо передусім про бізнес, клієнтів та споживачів і живемо ними.


ЗНАННЯ У СФЕРІ БІЗНЕСУ

Ми є авторитетними експертами для наших підприємств і розуміємо бізнес-моделі, продукти, процеси та динаміку наших ринків.


ПИШАЄМОСЯ СВОЄЮ ТЕХНОЛОГІЧНІСТЮ

Ми захоплені дослідженням нових технологій і використанням їхнього потенціалу на повну.


BizDevOps

Ми досягаємо кращих і швидших результатів, об'єднуючи наших експертів у галузі бізнесу та технічних фахівців.


МЕНТАЛІТЕТ СТАРТАПУ

Ми орієнтуємося на ринок, тестуємо та навчаємося, створюємо швидко – за тижні, а не за місяці – та завжди готові до адаптації.

НАШІ ЦЕНТРИ ІННОВАЦІЙ

michael-hdx-buz2565-1-89-

У Берліні та Шанхаї було відкрито хаби Henkel dx Hubs як спеціалізовані центри інновацій для стимулювання цифрової трансформації та створення провідних цифрових рішень у компанії «Хенкель» по всьому світу. Хаби – це місця, де наші експерти в галузі цифрових технологій зустрічаються зі стартапами, цифровою екосистемою чи технологічними гігантами. Метою є спільна розробка цифрових бізнес-моделей і провідних технологічних рішень із одночасним формуванням інноваційного мислення.

СТВОРЕННЯ НАСТУПНИХ РІШЕНЬ


Creating te next Solutions

НАША ПЛАТФОРМА ДЛЯ ЦИФРОВОГО БІЗНЕСУ


RAQN

Поведінка споживачів і клієнтів сильно змінилася у бік цифрової комерції на вимогу та гіперперсоналізації. Саме тому ми розробили платформу RAQN. Вона поєднує безліч цифрових точок дотику в єдиній цифровій бізнес-платформі для створення унікального досвіду використання. RAQN – це ядро для розширення діяльності у сфері електронної комерції з урахуванням індивідуальних уподобань споживачів  і клієнтів, прискорення часу виходу на ринок і підвищення ефективності маркетингу на основі аналітики й аналізу даних. Платформа створена на основі наших знань у галузі бізнесу, програмного забезпечення та можливостей штучного інтелекту в поєднанні з технологічним досвідом Adobe – спеціально для задоволення конкретних потреб наших різних підрозділів, що займаються споживчими та промисловими товарами.

НАША IT-ОСНОВА ДЛЯ БІЗНЕСУ У СЕКТОРІ ТОВАРІВ ПОВСЯКДЕННОГО ВЖИТКУ


SPARC

Управління стимулюванням збуту має величезне стратегічне значення для компанії «Хенкель». Саме тому ми створили наше хмарне середовище для управління стимулюванням збуту та доходами, що отримало назву SPARC (Sales Promotions and Revenue Cloud), з метою забезпечення більшої прозорості й ефективності для нас і покращення відносин з нашими клієнтами. SPARC дає змогу точно та вчасно відстежувати витрати, забезпечує ефективність і підвищує рентабельність. SPARC було розроблено на індивідуальне замовлення з використанням новітніх хмарних технологій SAP і власних алгоритмів, розроблених компанією «Хенкель». Наша мета – стати найкращими у сфері управління торговельними витратами.

НАШ ХАКАТОН ДЛЯ ЖІНОК-ПІДПРИЄМЦІВ


XATHON

Ми вважаємо, що різноманіття та розширення прав і можливостей жінок – це ключ до створення процвітаючої технологічної індустрії. Саме тому ми створили XATHON – наш щорічний бізнес-хакатон для жінок-підприємців, щоб просувати технологічні таланти серед жінок і розширювати можливості жінок-засновниць компаній і виводити їхні інноваційні ідеї на новий рівень. Xathon надає жінкам-підприємницям платформу для презентації своїх ідей, рольові моделі та наставників, які можуть скеровувати їх, а також можливості для налагодження життєво важливих контактів. Xathon і надалі слугуватиме трампліном для майбутніх поколінь жінок-підприємниць.