ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ ТА ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ ЩОДНЯ

Henkel Brand Movie (1) - Thumbnail

Ми щодня прокладаємо шлях до переосмислення та покращення якості життя. Сьогодні та для прийдешніх поколінь. Завдяки нашим брендам і технологіям, завдяки нашим командам по всьому світу.

Наша мета висловлює те, що об'єднує всіх нас в компанії «Хенкель»: Pioneers at heart for the good of generations. Ми спираємося на наш новаторський дух, знання та ресурси, щоб формувати впевнене майбутнє для майбутніх поколінь.

Готові до переосмислення!

УЯВІТЬ, ЯК ВАШІ ВНУКИ ПИТАЮТЬ ВАС, ЩО ОЗНАЧАЄ СЛОВО «ВИКИНУТИ».

Mountain

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, де вся упаковка підлягає вторинній переробці або зроблена так, щоб її можна було використовувати знову і знову.

УЯВІТЬ, ЩО КРУГОВА ЕКОНОМІКА – ЦЕ ПРОСТО ЕКОНОМІКА.

Bridge

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, в якому не буде пластику, що потрапляє у навколишнє середовище.

УЯВІТЬ, ЩО ЗАВТРА ВИ ОЗИРНУЛИСЯ НАЗАД – І ВЖЕ СЬОГОДНІ ЗМОГЛИ ЩОСЬ ЗМІНИТИ.

Жінка в лабораторії

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, в якому клімат більше не перебуватиме у кризі. Наш внесок: стати кліматично позитивною компанією до 2030 року.

УЯВІТЬ ЧИСТИЙ ОДЯГ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ ВСЬОГО ЛИШЕ ДЕКІЛЬКОХ КРАПЕЛЬ ВОДИ.

Laundry

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, де для прання білизни майже не потрібні вода й енергія.

УЯВІТЬ, ЩО ВАШІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ ВІДПОВІДАЮТЬ ВАШОМУ СПРА­ВЖНЬОМУ «Я».

220818-hen-nhm-3395

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, в якому кожен продукт відповідатиме вашим індивідуальним потребам і  вподобанням.

УЯВІТЬ, ЩО ВИ ЗАРЯДЖАЄТЕ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ЗА ЛІЧЕНІ СЕКУНДИ.

Adhesives Charging

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, в якому заряджання автомобілів відбуватиметься швидше, ніж їхня заправка. Наші високотехнологічні рішення допомагають створювати досконаліші та безпечніші акумуляторні батареї.

УЯВІТЬ, ЩО ВІДМІННОСТІ ЗБЛИЖУЮТЬ НАС.

Basketball

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, в якому унікальність кожного дозволяє нам досягати більшого разом.

УЯВІТЬ ОСВІТУ, ЩО ВЕДЕ ДО РІВНОСТІ.

Greenhouse

Ми ще не досягли цього, але кожного дня ми працюємо над створенням світу, в якому кожен зможе реалізовувати свій потенціал через освіту.

Meet the new Henkel brand design (1) - Thumbnail

Ознайомтеся з нашим новим дизайном на сайті Henkel Brand Hub

Наш новий дизайн бренда створений для того, щоб залишатися актуальним. Він динамічний, яскравий і простий у використанні. Забезпечує гнучкість, не послаблюючи того, що робить наш бренд сильним і впізнаваним: наш знаковий логотип, червоний і білий кольори компанії «Хенкель», унікальний і дуже гнучкий новий шрифт роблять наш бренд миттєво впізнаваним.

Різноманітність компанії «Хенкель» – її підприємств, продукції та людей – завжди була запорукою нашого успіху. Саме таким має бути і наш бренд. Ми відкриваємо світ кольорів, вводимо шрифт нового покоління та використовуємо безмежні можливості цифрового мистецтва.