Меню
Пошук
UA-students and graduates - header collage

Готові стрімко будувати свій кар'єрний шлях від самого початку?

У Компанії «Хенкель» ви знайдете не тільки середовище, в якому зможете розвиватися, а й спільноту однодумців. Ми пропонуємо вам шанс здобути досвід роботи у міжнародній команді, яка стане чудовим кроком для старту кар'єри. Нижче ви можете дізнатися більше про переваги початку кар'єри саме у Компанії «Хенкель».

студентка Ніна, проходить стажування з міжнародного маркетингу, бізнес-підрозділ

А ви вірите, як Ніна, що реалізація ідей реально можлива?

Розпочавши кар’єру у нас, Ніна впевнилася, що Компанія «Хенкель» – це чудове місце для роботи, адже тут вона отримала досвід роботи у міжнародній команді та на реальних, серйозних проектах. Однак, є ще дещо особливе, що дозволило Ніні пишатися своїми результатами.

Отримайте пораду про те, як побудувати кар’єру, від своїх майбутніх наставників

Ми підтримаємо вас на початку вашої кар’єри. Керівники будуть супроводжувати вас як в особистому, так і у професійному розвитку.

Дізнайтеся більше, як відгукнутися на вакансію

Процес відбору, що складається з трьох етапів, допоможе нам дізнатися про ваші навички та компетенції, наблизивши вас до наступного кроку на вашому кар’єрному шляху. Почніть з онлайн-заявки, отримайте запрошення на співбесіду, а потім отримайте пропозицію про роботу. З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

Кращий спосіб показати себе

Ми віримо, що ви можете продемонструвати свої найкращі якості.

Знайди цікаву роботу на початку кар’єри

Незалежно від того, що саме вас цікавить і які ваші сильні сторони, у Компанії «Хенкель» для вас знайдеться підходяще місце.


Дізнатися більше про перспективи розвитку в Компанії «Хенкель»

Обличчя різних співробітників Хенкель. Вони дивляться впевнено і посміхаються.

Давайте робити зміни разом

Кар'єра в Компанії «Хенкель» – це розвиток у яскравій культурі різноманіття, довіри та приналежності, і можливість втілювати ваші ідеї у життя.
Готовий наважитися на зміни? Ми готові це обговорити.