UA-students and graduates - header collage

Готові стрімко будувати свій кар'єрний шлях від самого початку?

У Компанії «Хенкель» ви знайдете не тільки середовище, в якому зможете розвиватися, а й спільноту однодумців. Ми пропонуємо вам шанс здобути досвід роботи у міжнародній команді, яка стане чудовим кроком для старту кар'єри. Нижче ви можете дізнатися більше про переваги початку кар'єри саме у Компанії «Хенкель».

Спробувати зараз
студентка Ніна, проходить стажування з міжнародного маркетингу, бізнес-підрозділ "Засоби для прання та догляду за оселею"

А ви вірите, як Ніна, що реалізація ідей реально можлива?

Розпочавши кар’єру у нас, Ніна впевнилася, що Компанія «Хенкель» – це чудове місце для роботи, адже тут вона отримала досвід роботи у міжнародній команді та на реальних, серйозних проектах. Однак, є ще дещо особливе, що дозволило Ніні пишатися своїми результатами.

Дізнайтеся більше, як відгукнутися на вакансію

Процес відбору, що складається з трьох етапів, допоможе нам дізнатися про ваші навички та компетенції, наблизивши вас до наступного кроку на вашому кар’єрному шляху. Почніть з онлайн-заявки, отримайте запрошення на співбесіду, а потім отримайте пропозицію про роботу. З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

Спробувати зараз

Знайди цікаву роботу на початку кар’єри

Незалежно від того, що саме вас цікавить і які ваші сильні сторони, у Компанії «Хенкель» для вас знайдеться підходяще місце.


Усі вакансії

Дізнатися більше про перспективи розвитку в Компанії «Хенкель»

Обличчя різних співробітників Хенкель. Вони дивляться впевнено і посміхаються.

Давайте робити зміни разом

Кар'єра в Компанії «Хенкель» – це розвиток у яскравій культурі різноманіття, довіри та приналежності, і можливість втілювати ваші ідеї у життя.
Готовий наважитися на зміни? Ми готові це обговорити.