Кар'єрний шлях Івана

Що дійсно унікальне в Компанії «Хенкель»?
Компанія «Хенкель» дає можливість по-справжньому будувати свою кар'єру. Моїм найбільшим професійним прагненням було побудувати міжнародну кар'єру, тому коли я прийшов у Компанію «Хенкель», я був дуже схвильований від кількості можливостей, які існували, щоб моє прагнення стало реальністю. Якщо ви займаєте провідну роль у питанні побудови своєї кар'єри, «Хенкель» надасть вам всю необхідну підтримку, щоб стати професіоналом, яким ви хочете бути.

В рамках роботи у Компанії «Хенкель» ви відвідали п'ять різних країн. Як Компанія «Хенкель» сприяла розвитку вашої кар'єри?
Компанія «Хенкель» має фантастичну екосистему для розвитку, яка складається з лідерів, наставників і колег, які по-справжньому співпрацюють один з одним. У вас є доступ до комплексного навчання та безлічі можливостей для навчання у процесі роботи. Ці великі альтернативи трансформаційного розвитку підтримували мене під час кожного міжнародного відрядження. Я не можу пригадати жодного моменту, коли б не отримував виняткової підтримки з боку Компанії.

У чому найбільша різниця між Європою та Латинською Америкою, коли справа стосується HR?
Дуже складно вибрати лише одну! На згадку приходять кілька відмінностей, деякі з них дуже кумедні! Я маю безліч історій про різні часи, коли мені доводилося стикатися з культурними відмінностями в HR питаннях. Щоразу я дізнавався кілька дуже цікавих практик, правил, політик та загальних правил роботи з персоналом. Крім того, я також мав можливість обмінятися практиками мого регіону. Загалом, я б сказав, що найцікавіше, що я дізнався, - це відмінності у мисленні з таких тем, як стабільність на роботі, командна робота, баланс між роботою та особистим життям та продуктивність.

Який крок був найважливішим для вашого розвитку?
Коли у вас міжнародна кар'єра, кожне завдання справді впливає на вас. Знайомство з новим середовищем, мовою, культурою та іншими людьми повністю виводить вас із зони комфорту. Все це дає можливість довести свою гнучкість і пристосованість і повністю збагачує вас як людину. Якби мені довелося вибирати досвід, який найбільше навчив мене, я б безперечно поїхав би до Німеччини!