Кар'єрний шлях Джуліани

Який крок був найбільшим для вашого розвитку?
Це напевно переїзд до Китаю! Адаптація для досягнення успіху в зовсім іншому культурному контексті – з особистої та професійної точки зору – дуже складна, але водночас надзвичайно корисна. Це розширило мій світогляд, збагатило мій спосіб мислення і навчило мене розуміти різні культурні відмінності, що є важливою навичкою при роботі в багатонаціональній глобальній компанії, як Компанії «Хенкель». Щодо особистого життя, то я переїхала до Китаю одна, але повернулася з новими чудовими друзями!

У Компанії «Хенкель» ви працювали у трьох різних регіонах та двох бізнес-підрозділах. Як Компанія сприяла вашому розвитку кар'єри?
Компанія «Хенкель» підтримувала моє кар'єрне зростання з різних боків. Наприклад, завдяки чудовому навчанню, яке допомагало мені покращувати знання та навички. Я не втрачала нагоди брати участь в офіційних програмах менторства, які дуже допомогли мені у розвитку моїх лідерських якостей. Оскільки я завжди виявляла інтерес до переходу до інших напрямів діяльності в рамках компанії, мої менеджери завжди підтримували мої амбіції, надаючи нові можливості. Нарешті, Компанія «Хенкель» також подбала про те, щоб усі мої переходи були бездоганними з погляду HR-процесів.

Як ви відстоюєте гендерну різноманітність у таких галузях, як автомобільна промисловість та клейові технології (Adhesives Technologies), де, мабуть, домінують чоловіки?
Я роблю кілька речей, щоб спонукати більше жінок просуватися кар'єрними сходами в Adhesives Technologies. Насамперед, я прагну бути союзником талантів серед жінок з різних підрозділів Компанії «Хенкель», наставляючи їх. Крім того, я регулярно беру участь у розвитку нашої програми «Розмаїття та інклюзивність у бізнесі Adhesive Technologies». Я також використовую свою професійну мережу для залучення зовнішніх жіночих талантів до нашої Компанії, також я активний учасник різних галузевих асоціацій, які займаються просуванням теми D&I.

Що дійсно унікальне у Компанії «Хенкель»?
На це питання важко відповісти, тому що в «Хенкель» дійсно багато чудових речей. Для мене це чарівне поєднання сильної корпоративної культури, яка відповідає моїм цінностям, фантастичних людей, які тут працюють, тут ви знайдете справжній командний дух. І безумовно різноманітність нашого бізнесу, що відкриває незліченні можливості для розвитку.