Кар'єрний шлях Дута

Яку роль у кар'єрі відіграє використання технологій?
Використання технологій дозволяє мені зосередитись на дійсно важливих речах, щоб ми могли досягти більшого з меншими витратами. Наприклад, візьмемо завдання проаналізувати сотні продуктів у різних клієнтів. У цьому випадку ми можемо використовувати статистичні прогнози щодо стабільних продуктів. Це означає, що ми можемо зосередити більше часу на прогнозуванні дуже волатильних продуктів. В результаті ми можемо підвищити точність та ефективність і, що найважливіше, виключити неточності у результатах через людський фактор.

Як викликати в команді ентузіазм та бажання використовувати нові технології?
По-перше, спростіть складну «технічну» концепцію та розкажіть про неї команді зрозумілою, «непрофесійною» мовою. По-друге, по можливості залучайте їх та беріть участь у розробці плану реалізації. Нарешті, наголосіть, яку користь це принесе їм у роботі і що дозволить бізнесу зростати масштабніше.

Чим ваше життя в Шанхаї відрізняється від життя в Сіднеї?
Через нульовий рівень знання китайської мови було непросто досягти результату - як в особистому, так і в професійному плані. Однак згодом ситуація стала покращуватись. Легкість, з якою ви можете здійснювати мобільні платежі та робити покупки в Інтернеті, справді зробила моє життя набагато менш стресовим. Коли я виходжу з дому, мені майже не потрібні гаманець чи карти. На додаток до всього, пристосованість і спритність китайців і суспільства, можливо, набагато вищі, ніж будь-де ще у світі.

Який крок був найбільшим для вашого розвитку?
Я сказав би, що це робота за кордоном у регіональній штаб-квартирі. Це не тільки розширило мій світогляд, а й поставило мене перед багатьма складними проблемами. Наприклад, переді мною стояло завдання змінити ключові KPI, які протягом року знижувалися з одним з наших основних клієнтів у Китаї, і при цьому мені доводилося створювати нову команду і процес з нуля.

Що дійсно унікальне в Компанії «Хенкель»?
Компанія «Хенкель»- це місце, де ви можете закатати рукави, кинути виклик статус-кво, отримати винагороду і весело провести час, поки робите це!