Beauty Care «Косметичні Засоби»

Бізнес-підрозділ «Косметичні засоби» компанії «Хенкель» утримує провідні позиції на світовому ринку, а його виробництво споживчих товарів постійно розширюється. Цей бізнес-підрозділ розробляє, виготовляє  та продає безліч високоякісних продуктів (у категоріях догляду за волоссям та шкірою, догляду за тілом і гігієни порожнини рота), що доступні споживачам у 150 країнах світу.

Бізнес-підрозділ «Косметичні засоби» здійснює активну діяльність у сегменті споживчих товарів і професійних засобів. У сегменті споживчих товарів ми прагнемо до розширення наших позицій лідера у сфері інновацій на розвинених ринках з метою збільшення на них нашої частки. У сегменті професійних засобів ми дотримуємося стратегії глобалізації, приділяючи особливу увагу активізації нашої присутності на ринках, що розвиваються. Ми утримуємо провідні позиції у всіх сегментах міжнародного ринку косметичних засобів. Споживчі товари бізнес-підрозділу «Косметичні засоби» є символом якості у категоріях засобів для фарбування волосся та його укладання, догляду за тілом, шкірою та порожниною рота. Schwarzkopf Professional входить до трійки провідних світових постачальників професійних косметичних засобів.

icon hair color

Чи знаєте ви, що кожної секунди у світі продається понад 20 упаковок засобів для волосся, вироблених Компанією «Хенкель»?


Наші найпопулярніші бренди в Україні