Меню
Пошук

Відповідальний підхід до вибору постачальників

Продукти, які ми споживаємо щодня, вироблені із сировини і матеріалів з усього світу. Як дізнатися виробнику цих продуктів, чи виготовлено сировину, яку він придбав, із дотриманням екологічних і соціальних норм?

palm-oil-farmers-in-colombia_eciRGBv2

Об’єднання сил на підтримку фермерів

Саме тому ключові гравці, зокрема уряди, неурядові організації, сільськогосподарські підприємства й компанії, які обробляють пальмову сировину, об’єднують свої зусилля. Усі разом вони надають підтримку не лише у сферах, пов’язаних із сертифікацією продукції. Їхня спільна праця сприяє реалізації проектів, завдяки яким малі фермерські господарства навчаються сучасним сільськогосподарським технологіям вирощування олійної пальми. Це надає фермерам змогу підвищувати продуктивність і відповідати зростаючим очікуванням щодо безпеки й екологічної стійкості. Також це гарантує стабільність робочих місць і покращує економічне становище працівників і їхніх сімей.

Цей спільний підхід до підтримки малих господарств поширюється і на фермерів, які вирощують різні культури. Ще один приклад – вирощування плодів гуару. Після перемелювання плодів гуару отримують сировину, яка використовується в косметичній продукції. Більшість плодів гуару вирощується незалежними фермерами в Індії, де ця культура нерідко є найважливішим джерелом доходу. Такі організації, як TechnoServe, які підтримують фермерів і просувають методики екологічного фермерства, мають на меті збільшити глобальні обсяги постачання плодів гуару, які вирощено з дотриманням екологічних норм, та покращити життя й умови праці.

Разом за екологічні ланцюги поставок

На додаток до заходів, що стосуються окремої сировини, такої як пальмова олія, пальмоядрова олія й екстракт бобів гуару, компанії також впроваджують ефективні системи управління. Зазвичай ця діяльність передбачає оцінювання та відвідування постачальників для перевірки їхніх виробничих потужностей. Але ж компанії мають сотні або навіть тисячі постачальників з усього світу. Це означає, що оцінювання й перевірка кожного постачальника і його потужностей для виробництва кожної сировини, яку купують ці компанії, потребують багато часу й значних витрат.

У 2011 році група компаній хімічної промисловості відповіла на цю проблему впровадженням програми Разом до стійкого розвитку (TfS). Програму створено з метою розвитку й реалізації глобальної програми оцінювання, перевірки й покращення екологічних практик у ланцюгах поставок у хімічній промисловості. Наразі ця програма об’єднує 23 компанії з усього світу і планується її розширення у глобальному масштабі. Програма TfS спрямована на отримання взаємної користі для компаній, які приєдналися до програми, та їхніх постачальників. Для цього необхідно постійно поліпшувати соціальні й екологічні умови на користь усіх зацікавлених осіб, зокрема працівників, мешканців сусідніх районів, місцевих спільнот і всього суспільства.

Найвищі стандарти

Базу постачальників у компанії Henkel складають мільйони працівників у понад 100 країнах. Це значно впливає на нашу екологічну позицію. Тому, обираючи постачальників, ми беремо на себе відповідальність щодо безпеки, здоров’я, екології, соціальних стандартів і чесних ділових практик.

Наші клієнти й споживачі можуть купувати нашу продукцію з повною впевненістю в тому, що нам постачають сировину й матеріали відповідно до найвищих стандартів екологічної й соціальної відповідальності. Хоча може здатися, що світ стає меншим, можливості просувати екологічні практики в ланцюгу цінності завжди зростають, і ми присвячуємо себе вивченню таких можливостей.

-k0a4646
Екологічна пальмова (пальмоядрова) олія

Компанія Henkel прагне просувати ідеї сталого розвитку у галузі виробництва пальмової й пальмоядрової олії й позитивно впливати на довкілля і людей, які залучені до цього виробництва. Дізнайтеся більше на веб-сайті henkel.com (англійською мовою).