Меню
Пошук

Як сприяти гарному клімату

Викиди вуглекислого газу й інших газів, що спричиняють парниковий ефект і впливають на клімат і глобальне потепління. Зменшити ці викиди – одне з найважливіших завдань людства за всю його історію.

Допомагаємо нашим клієнтам і споживачам зменшити викиди CO2

Щоб заохотити клієнтів до екологічного прання, підрозділ компанії Henkel «Laundry & Home Care» розробив спеціальний логотип зі слоганом «Дотримуйтеся стійкого розвитку – періть у холодній воді». Його можна побачити на упаковках наших пральних засобів, щоб заохотити споживачів заощаджувати енергію під час прання.

Бізнес-підрозділ «Beauty Care» запустив програму «BeSmarter». Цю програму було спеціально присвячено воді як ресурсу. Тому її мета – надання споживачам інформації про відповідальне використання води як важливого ресурсу. Якщо споживати менше гарячої води, також можна зменшити обсяг викидів CO2.

Технологія Henkel Bonderite Tectalis та двоступінчастий процес обробки кузовів автомобілів допомагають нашим клієнтам проектувати поліметалічні кузови автомобілів, у яких поєднано сталь і алюміній. У такий спосіб технології компанії Henkel для виробництва клейких речовин дозволяють виробникам автомобілів використовувати менше сталі й більше алюмінію. Чим легший кузов автомобіля, тим менше він споживає енергії, а відповідно, менше виробляє CO2.


Велика різниця

Здавалося б, що перехід до технологій, які не шкодять довкіллю, – лише слова. Але насправді – це потенціал, який до 2050 року допоможе змінити клімат хоча б на два градуси. Переслідуючи цю мету, компанія Henkel прагне суттєво змінити ставлення до екології. Ми захищаємо життя й беремо на себе зобов’язання, викладені в Паризькій угоді щодо зміни клімату,  як можливість проявити свою творчість і розробити інноваційні рішення, які захистять майбутнє нашої планети.