Абстрактне зображення, що символізує напрями діяльності компанії «Хенкель»: клейові технології, засоби для догляду за волоссям, засоби для прання та догляду за оселею.

НАШІ БІЗНЕСИ

Завдяки своїм брендам, інноваціям і технологіям компанія «Хенкель» посідає провідні позиції на ринку України та світу в промисловому та споживчому напрямах бізнесу.

Наші два бізнес-підрозділи об'єднані духом новаторства, щоб кожного дня переосмислювати та покращувати життя – сьогодні та для прийдешніх поколінь. Спираючись на потужну спадщину, якій понад 145 років, наша продукція відіграє важливу роль у повсякденному житті мільйонів людей і допомагає трансформувати цілі галузі.

Бізнес-підрозділ «Клейові технології» – світовий лідер на ринку клеїв, герметиків і функціональних покриттів. Бізнес-підрозділ «Споживчі бренди» займає лідируючі позиції в категоріях засобів для догляду за волосся, засобів для прання та догляду за оселею в Україні та на багатьох ринках по всьому світу. Дізнайтеся більше про наші два бізнес-підрозділи, наші бренди та бізнес-портфелі, а також наш внесок у сталий розвиток і можливості співпраці з нами.

«КЛЕЙОВІ ТЕХНОЛОГІЇ» ADHESIVE TECHNOLOGIES

Жіноче обличчя на задньому плані. На передньому плані – її руки в синіх рукавичках тримають ґвинт із синім фіксатором різьби.

Ми лідируємо на ринках сьогодення та формуємо ринки майбутнього завдяки нашим клеям, герметикам і функціональним покриттям – для промислового застосування, а також для майстрів і споживачів. 

«СПОЖИВЧІ БРЕНДИ» CONSUMER BRANDS

Жінка біля кошика, що стоїть на столі, заставленому продукцією компанії «Хенкель», а саме: Persil, Gliss, Bref, Somat, taft та інші.

Наш портфель споживчих брендів є невід'ємною складовою повсякденного життя багатьох споживачів. Ми пропонуємо добре відомі високоякісні засоби для догляду за волоссям, укладання та фарбування, засоби для прання, кондиціонери для білизни та багато інших товарів для наших споживачів і професійних перукарів по всьому світу.