Consumer Brands

Henkel Consumer Brands Stage Visual

Бізнес-підрозділ Consumer Brands є нашим структурним підрозділом із продажу споживчих брендів у сегментах засобів для прання і догляду за оселею та засобів догляду за волоссям. Він є платформою, поділеною для зручності на категорії, де представлені найпопулярніші бренди, такі як Persil, Schwarzkopf, all і Syoss. Асортимент нашої продукції зосереджений на двох основних категоріях: 

Засоби для прання і догляду за оселею


Компанія «Хенкель» розпочала свій шлях у бізнесі майже 150 років тому з виробництва прального порошку. Наразі наша лінійка побутової хімії включає пральний порошок і кондиціонери для білизни, засоби для миття посуду, для очищення поверхонь і для миття туалетів. 
washingmachine

Чи знали ви, що компанія Henkel щороку продає такий обсяг засобів для миття, якого б вистачило на 25 мільярдів 
завантажень прання?

Догляд за волоссям


У категорії догляду за волоссям ми активно займаємося продажем як споживчих товарів, так і професійних засобів догляду за волоссям. У споживчому сегменті представлені фарби для волосся, засоби для укладання і догляду як для роздрібної торгівлі, так і для продажу безпосередньо кінцевим споживачам. Перукарням пропонуються засоби для лікування, фарбування, фіксації й укладання волосся. Schwarzkopf Professional входить у ТОП-3 провідних постачальників професійних засобів догляду за волоссям у світі. 


icon hair color

Чи знаєте ви, що кожної секунди у світі продається понад 20 упаковок засобів для волосся, вироблених Компанією
«Хенкель»?

Наші найпопулярніші бренди в Україні 

Наші провідні світові бренди