Ринки

Рішення від Henkel можуть бути знайдені в багатьох об'єктах, які виробляються, які стосуються нашого життя щодня: автомобілі, книги і журнали, комп'ютери, літаки, холодильники, мобільні телефони, меблі, текстиль, упаковки і багато іншого.

Дізнайтеся більше про ринки, де ми працюємо.

Вдома, у школі, в офісі

Henkel представляє повний портфель найновіших споживчих торговельних марок, які задовольняють потреби дому, школи чи офісу.

Уже більше 75 років ім’я Henkel асоціюється з інноваціями, відмінною якістю та найвищим рівнем компетентності у клейових матеріалах для дому, школи та офісу. Провідні бренди Henkel присутні по всьому світу і користуються популярністю та високим рівнем довіри у своїх категоріях та регіонах. Для всіх наших продуктів та брендів діє один провідний принцип: Henkel робить життя легшим. 


Ремонт своїми руками

Henkel розробив різноманітні інноваційні високоякісні клейові матеріали для тих, хто робить ремонт самостійно.

Уже більше 75 років ім’я Henkel асоціюється з інноваціями, відмінною якістю та найвищим рівнем компетентності у клейових матеріалах для самостійних робіт. Провідні бренди Henkel присутні по всьому світу і користуються популярністю та високим рівнем довіри у своїх категоріях та регіонах. Для всіх наших продуктів та брендів діє один провідний принцип: Henkel робить життя легшим.

Для спеціалістів та будівельників

Henkel представляє портфель брендів, розроблених для задоволення потреб будівельного бізнесу: обробки та покриття підлоги, фарбування, роботи з деревом та сантехнічних робіт.

Henkel представляє портфель брендів, розроблених для задоволення потреб будівельного бізнесу. Починаючи з 1867 року Henkel докладає усіх зусиль, щоб задовольнити потреби своїх споживачів, запроваджуючи передові технології та розвиваючи партнерські відносини.

Просто оберіть те, що вас цікавить, у меню ліворуч, і ми з’єднаємо вас зі сторінкою, де ви зможете поставити своє запитання професіоналу.
Ми також раді повідомити, що продукцію Henkel узгоджено та вироблено відповідно до найсуворіших екологічних стандартів. 

Транспорт

Компанія «Хенкель» є ключовим партнером у галузі постачань рішень та технологій для виробництва та обслуговування автомобілів, транспортних засобів, літальних апаратів та транспортних систем.

Високі характеристики клейових матеріалів та герметиків компанії «Хенкель» забезпечують безліч можливостей у сфері дизайну та монтажу високотехнологічних легких конструкцій і роблять можливим досягнення суперечливих, на перший погляд, цілей, наприклад, забезпечення більш високих швидкостей при зменшенні споживання палива.

Завдяки залученню наших спеціалістів на етапі проектування та розроблення технологій виробництва для клієнтів, компанія «Хенкель» надає індивідуальні рішення проблем та потреб, що виникають на ринку. Це дозволяє нашим клієнтам отримати конкурентоспроможні переваги, а також забезпечити економічно ефективну роботу згідно з принципами екологічної відповідальності 


Енергія та енергопостачання

Компанія «Хенкель» пропонує високоякісні клейові матеріали, герметики та конформні покриття, придатні для широкого застосування у галузі виробництва енергії та систем енергопостачання.

Якщо взяти до уваги надзвичайно широкий асортимент продуктів компанії «Хенкель», її багаторічний досвід та надання технічної підтримки командою професіоналів, то немає нічого дивного у тому, що компанія «Хенкель» є світовим лідером у своїй галузі та найбільш бажаним постачальником для багатьох найбільших виробників у світі. Завдяки своїм знанням, досвіду та продукції, призначеної для застосування як у сфері промислового виробництва , так і у сфері технічного обслуговування інфраструктури, компанія «Хенкель» може запропонувати комплексний пакет рішень.
 


Промислове складання

У кожному складальному процесі промислового виробництва виникає низка специфічних завдань. В ході їх виконання необхідно ретельно обирати клейові матеріали, брати до уваги такі фактори, як їх термостійкість, в’язкість та час отвердіння.

Незалежно від сфери їх застосування, клейові продукти компанії «Хенкель» дозволяють вирішити ваші проблеми, демонструють високі показники надійності та перевершують очкування клієнтів.

Завдяки нашій команді спеціалістів, методикам валідації та широкій партнерській мережі ми пропонуємо вам найкраще рішення. Наші досвідчені технічні спеціалісти можуть надати вам оптимальне з економічної та технічної точки зору рішення. Наші передові програми навчання можна пристосувати до ваших конкретних потреб, і це допоможе вам стати справжнім експертом у цій галузі. Завдяки багаторічному досвіду у сфері розроблення матеріалів, компанія «Хенкель» пропонує широкий асортимент продуктів для процесів промислового збирання та захисту, у тому числі матеріали, вироблені з дотриманням принципу екологічної відповідальності.


Технічне обслуговування, поточний та капітальний ремонт

Задоволення потреб світової промисловості: продукти для будь-якої сфери застосування, від відомих брендів, які пройшли випробування часом та довели свою надійність. Саме цього спеціалісти у галузі технічного обслуговування очікують від компанії «Хенкель».

Скористайтеся нашими професійними знаннями та досвідом, щоб досягти найвищих результатів у сфері технічного обслуговування та ремонту. Застосовуючи наші продукти, ви зможете підвищити надійність устаткування, його безпеку, зекономити час та скоротити витрати.


МЕТАЛООБРОБКА ТА МАШИНОБУДУВАННЯ

Компанія «Хенкель» забезпечує відмінну за якістю продукцію для оброблення металів, а також прикладні системи і технічну підтримку вищого класу, що дозволяє нашим клієнтам до максимуму підвищити продуктивність праці і водночас знизити витрати.

Дізнайтеся більше про ринок продуктів для оброблення металів
Впродовж більш як 50 років компанія «Хенкель» є провідним постачальником високоякісних продуктів для оброблення металів, прикладних систем та підтримки компетентних спеціалістів. Ми забезпечуємо нашим клієнтам можливість максимально підвищити продуктивність праці з одночасним зменшенням витрат та з дотриманням принципів екологічної відповідальності. Широкий асортимент нашої продукції включає емульсію для змащування при прокатці, змащувальна охолоджуюча рідина, очисники, засоби попередньої очистки і пасиватори, які застосовуються у багатьох галузях промисловості, у тому числі у виробництві тари для продуктів харчування та напоїв, у виробництві сталі та в автомобільній промисловості. 


Охорона здоров’я, гігієнічний догляд та постачання лікарських засобів

Інженери, експерти та хіміки компанії Henkel, що спеціалізуються на охороні здоров’я, гігієнічному догляді та постачанні лікарських засобів, розуміють, що дизайн вашої продукції є унікальним, тому рішення для вибору клеючих матеріалів повинно бути таким самим.

Технічний досвід компанії Henkel, її пропозиція по співпраці, що зводить ризики до нуля, та інноваційна філософія, розвинена інфраструктура, яка гарантує глобальну підтримку, та історія лідера, який розробляє передові матеріали на ринку, гарантують, що ми є тими, хто забезпечить майбутній прогрес в галузі дизайну медичних приладів та медичної електронної апаратури.

У галузі одноразових гігієнічних засобів та нетканих матеріалів наші інноваційні продукти поєднують «дружелюбні» для шкіри властивості та високу клейкість. Наші клієнти можуть отримувати вигоду від найширших науково-дослідницьких ресурсів, доступних у галузі клеючих матеріалів. Ми проводимо навчання наших клієнтів  на нашій базі, а також виїжджаємо до клієнтів для кращого розуміння їх потреб та поділитись нашими ноу-хау у галузі клеючих матеріалів для отримання оптимальних результатів.

Упаковка та папір

Упаковка виконує надзвичайно важливу роль для компаній, які виробляють продукти харчування та споживчі товари. Вона не лише забезпечує зносостійкість та міцність, необхідні для захисту та транспортування продукції, але становить невід’ємну частину маркетингу на полицях супермаркетів. Компанії Henkel належить ключова роль в обох цих напрямках: від клеїв, що використовуються для виготовлення упаковки, до покриття, завдяки якому вона виділяється на переповненій полиці магазину.

З тієї самої пори, коли були запропоновані брендовані товари та з’явились супермаркети самообслуговування, пакувальна промисловість сягає все більших висот. Використовувані в ній технології безперервно змінюються та розвиваються — процес, у якому Henkel відіграє ключову роль. Сучасна упаковка продукції, звичайно, виконує подвійну функцію: вона захищає вміст та продає продукцію. Спеціалісти з клейових технологій компанії Henkel забезпечують рішеннями, які дозволяють перетворити ідеї дизайнерів в упаковку, яку можна виготовити.

Будівництво та виробництво меблів

Зараз як ніколи раніше конкурентноздатність виробників та їх постачальників залежить від використання сучасних технологічних процесів. Завдяки вмілому координуванню продукції, процесів та послуг можна досягти більш високої якості, продуктивності та економічної ефективності. Своїми клеючими матеріалами та системами для галузей будівництва та виробництва меблів компанія Henkel показує, яким чином це можна втілити у практику.

Henkel є експертом з виробництва декоративних оздоблювальних покриттів та виступає рухомою силою для генерації нових ідей у дизайні продукції. Наші клеючі матеріали для галузі виробництва меблів допомагають нашим клієнтам підвищувати як свою ефективність, так і здатність до сталого розвитку.

Розмах технології у поєднанні з прикладним знанням, різносторонньою підтримкою та обізнаністю у галузі роблять Henkel глобальним лідером та пріоритетним постачальником у галузі будівельних елементів.

У сфері виробництва паркетної дошки Henkel стане вашим глобальним партнером, адже висока якість продукції та професійна технічна підтримка дають можливість нашим клієнтам бути на крок попереду стосовно розробки продукції, її дизайну та безпеки у використанні рідких поліуретанових клеючих речовин.