28 квіт. 2022 р.

«Хенкель» відновлює виробництво в Україні на 2 заводах

Рішення про відновлення виробництва міжнародної компанії Henkel в Україні ухвалює місцеве керівництво Henkel Україна з огляду на поточну військово-оперативну ситуацію, враховуючи головний пріоритет – безпеку працівників.

Першим відновив діяльність завод у Львівській області, який спеціалізується на виготовленні будівельних сумішей бренда Ceresit. Враховуючи безпеку роботи в регіоні, працівники заводу можуть повернутися до роботи, тож українські споживачі та партнери отримають продукцію відомих брендів Henkel українського виробництва. Невдовзі, зважаючи на поточну ситуацію, «Хенкель» також планує відновити  діяльність заводу компанії у місті Вишгород Київської області.

Загалом Henkel Bautechnik (Україна) здійснює управління чотирма заводами в країні з виробництва будівельних сумішей. Роботу всіх виробництв компанія призупинила з початку війни — 24 лютого 2022 року.

Наразі робота двох виробничих об’єктів (заводів) неможлива, оскільки вони розташовані на тимчасово окупованих російськими військами територіях України у Харківській та Херсонській областях.

Для підтримки своїх співробітників та їхніх родин у скрутний воєнний час компанія Henkel повністю зберегла виплату заробітних плат, навіть незважаючи на тимчасове  призупинення виробництв і деяких процесів.

У перші дні війни компанія «Хенкель» запустила програму солідарної допомоги на суму понад 1 мільйон євро. Значна частина надійшла безпосередньо більш ніж 600 співробітникам як екстрена фінансова допомога. Henkel також забезпечив безпечне житло для своїх співробітників та їхніх сімей, які були змушені залишити Україну. Водночас компанія Henkel розширила обсяг своєї програми солідарної допомоги до загальної суми понад 5 мільйонів євро, що включає пожертвування продукції та всебічну співпрацю з довгостроковим соціальним партнером «Habitat for Humanity».

З початку війни «Хенкель» суворо засудив напад Російської Федерації на Україну та підтримав заклик міжнародної спільноти щодо негайного виведення російських військ з території України. Згодом компанія офіційно оголосила про рішення припинити свою діяльність у РФ.

Олена Андрощук Керівник відділу корпоративних комунікацій компанії «Хенкель» в Україні Київ, вул. Петра Сагайдачного, 1 +38-044-247-51-00 elena.androschuk@henkel.com Завантажити візитну картку Додати до Моя Колекція