22 черв. 2021 р.

Бренд Ceresit «Хенкель Баутехнік (Україна)» — генеральний спонсор Всеукраїнського будівельного саміту

Український підрозділ міжнародного лідера у галузі виробництва будівельних матеріалів і сумішей компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» та її флагманський бренд Ceresit підтримали головний індустріальний захід «Всеукраїнський будівельний саміт» у статусі генерального спонсора.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» — це більше ніж 22 роки лідерства на українському ринку та безпосередня участь у формуванні його стандартів якості відповідно до провідних міжнародних практик. Всеукраїнський будівельний саміт — захід, де кращі експерти галузі діляться досвідом та знаннями про інструменти зростання.

Василь Дудник, генеральний директор «Хенкель Баутехнік (Україна)», виступив на саміті як один із галузевих топспікерів. Він має чим поділитись із колегами, адже саме на час його керівництва українською компанією «Хенкель Баутехнік» припали пандемічні випробування на міцність. Незважаючи на це, його команді вдалося не лише зберегти, але й посилити провідні позиції традиційного міжнародного лідера з 22-річною історією присутності на українському ринку.‚

Василь Дудник має 20 років досвіду в операційному бізнесі міжнародних компаній у сфері менеджменту, маркетингу, продажів. Він чудовий кризовий менеджер і на практиці довів, що команди під його керівництвом  досягають бізнес-показників вищих за середньоринковий рівень, впроваджуючи нові стратегії, нові продукти та бренди, інноваційні управлінські рішення для прогнозування й автоматизації діяльності.

У своєму виступі «Створення можливостей як результативна бізнес-стратегія» Василь Дудник приділив значну увагу цінностям, що сповідують компанії незалежно від економічної ситуації: які можливості ми створюємо для країни, працівників, партнерів, майстрів і кінцевих споживачів. Це дозволяє компаніям зберігати лідерство та відданість партнерів і споживачів за будь-яких обставин і захиститися від перепадів економічної кон’юнктури.

У своєму виступі керівник «Хенкель Баутехнік (Україна)» поділився реальними кейсами: чому продукт Ceresit CM 11 змінив історію компанії, як утримувати лідерство в різних категоріях та як забезпечити гарантію якості на кожному етапі виробництва.