7 трав. 2020 р.

Компанія «Хенкель в Україні» та її бренд «Fa» спрямували 500 тис. грн. на боротьбу з пандемією коронавірусу

Компанія «Хенкель в Україні» та її бренд продукції з догляду за тілом та гігієни «Fa» переказали 500 тис. грн. на забезпечення медиків засобами індивідуального захисту.

Це частина прибутку компанії розміром 10% від продажів продукції «Fa» у лінії магазинів EVA з 20 березня до 10 квітня. Пів мільйона гривень компанія «Хенкель в Україні» переказала благодійному фонду «Фундація CEO Club».

Гроші спрямували на закупівлю засобів індивідуального захисту для лікарів: одноразових захисних костюмів із бахілами, захисних масок SSP2 та медичних стерильних рукавичок. Таку продукцію отримали медики, які протистоять поширенню пандемії коронавірусу та її наслідкам у Міській клінічній лікарні № 21 імені проф. Є. Г. Попкової в Дніпрі та Київській міській клінічній лікарні № 9.

Таким чином, сумарний внесок компанії «Хенкель в Україні» у протистояння пандемії коронавірусу сягнув 750 тисяч гривень. Раніше компанія надала для восьми столичних медичних закладів засоби для прання, миття, чищення та дезінфекції – усього 14 800 одиниць своєї продукції. Майже дві тисячі одиниць продукції Henkel волонтери компанії доставили до Олександрівської лікарні, де перебувають хворі на коронавірус. Також допомогу одержали дитячі лікарні столиці № 1 і № 2 та ще п’ять київських міських клінічних лікарень — № 4, 5, 8, 9 і 17.

Медики столичної клініки «Охматдит» і Київського обласного онкодиспансеру отримали змогу своєчасно потрапляти на роботу в умовах обмеженого руху громадського транспорту в столиці завдяки допомозі компанії «Хенкель в Україні», яка передала 100 тисяч гривень столичній службі «Еліт-Таксі» для оплати поїздок лікарів.

Компанія Henkel як провідний міжнародний виробник також має глобальну програму протидії пандемії коронавірусу, яка складається із таких заходів:

  1. Пожертва Фонду ВООЗ/ООН та іншим організаціям. 2 млн євро будуть передані різним фондам і організаціям для боротьби із пандемією. Фонд Фріца Хенкеля пожертвує 1 млн євро безпосередньо Фонду солідарного реагування на COVID-19, заснованому Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) і Фондом ООН. Ці кошти  використають для того, щоб закупити захисне спорядження для медичних працівників, обладнати діагностичні лабораторії, покращити збирання  й аналіз даних, створити та підтримувати відділення інтенсивної терапії, а також прискорити дослідження та розробку потенційних вакцин і терапевтичних препаратів. Ще 1 млн євро буде розподілено Фондом Фріца Хенкеля між різними організаціями, такими як вищезазначені в Україні, та партнерами в усьому світі, а також використано для підтримки особистої ініціативи та добровільного залучення працівників, які борються з кризою.
  2. Пожертвування засобів особистої гігієни та побутової хімії. Компанія «Henkel» також пожертвує 5 млн одиниць засобів особистої гігієни та побутової хімії в усьому світі. Сюди входять засоби для дезінфекції рук, мило та захисне спорядження, а також мийні засоби, дезінфекційні засоби й інші побутові засоби для чищення. Команда з соціальної активності компанії «Henkel» надаватиме ці пожертви у тісній співпраці з благодійними організаціями, місцевою владою та партнерами по всьому світу.
  3. Перепрофілювання потужностей для виробництва дезінфекційних засобів. Крім того, компанія «Henkel» виробляє дезінфекційні засоби на деяких своїх підприємствах. Цю продукцію постачають для допомоги державним установам і професійним групам у боротьбі з коронавірусом.
  4. Постійні заходи боротьби із кризовими ситуаціями та гарантування безпеки працівників. З моменту настання кризи компанія «Henkel» активно вживає заходів для боротьби з нею, залучаючи команди з управління кризовими ситуаціями на національному, регіональному та глобальному рівнях. Основна мета антикризового управління полягає у тому, щоб зробити все можливе для гарантування безпеки працівників, клієнтів і ділових партнерів, а також для підтримання діяльності за таких складних обставин.
Пресреліз (477,13 KB)
Олена Андрощук Керівник відділу корпоративних комунікацій компанії «Хенкель» в Україні Київ, вул. Петра Сагайдачного, 1 +38-044-247-51-00 elena.androschuk@henkel.com Завантажити візитну картку Додати до Моя Колекція