Меню
Пошук

Beauty Care «Косметичні Засоби»

Бізнес-підрозділ «Косметичні засоби» Компанії «Хенкель» утримує провідні позиції на світовому ринку, і бізнес компанії у напрямку виробництва фірмових продуктів постійно розширюється. Цей бізнес-підрозділ розробляє, виробляє та продає численні ефективні високоякісні продукти (у категоріях догляду за волоссям, тілом, шкірою та порожниною рота), доступні споживачам у 150 країнах світу.

Бізнес-підрозділ «Косметика» веде активну діяльність у сегменті фірмових споживчих товарів та професійних засобів для перукарських салонів. У сегменті фірмових споживчих товарів ми прогнемо до розширення наших позицій лідера у сфері інновацій на розвинених ринках з метою збільшення на них нашої частки. У сегменті професійних засобів для салонів ми дотримуємось стратегії глобалізації, приділяючи особливу увагу активізації нашої присутності на ринках, що розвиваються. Ми утримуємо провідні позиції у всіх сегментах міжнародного ринку косметичних засобів. Фірмові продукти бізнес-підрозділу «Косметичні засоби» є символом якості у категоріях засобів для фарбування волосся, укладання волосся, догляду за тілом, шкірою та порожниною рота. Бізнес-підрозділ професійної косметики Schwarzkopf Professional входить до числа трьох провідних постачальників засобів для перукарських салонів на світовому ринку.

Наші найпопулярніші бренди в Україні

Ринки

Бізнес-підрозділ «Косметичні засоби» веде активну діяльність у сегменті фірмових споживчих товарів різних категорій: засобів догляду за волоссям, догляду за шкірою та догляду за порожниною рота, а також у сегменті професійних засобів для перукарських салонів.