Меню
Пошук

Beauty Care «Косметичні Засоби»

Бізнес-підрозділ «Косметичні засоби» компанії «Хенкель» утримує провідні позиції на світовому ринку, а його виробництво споживчих товарів постійно розширюється. Цей бізнес-підрозділ розробляє, виготовляє  та продає безліч високоякісних продуктів (у категоріях догляду за волоссям та шкірою, догляду за тілом і гігієни порожнини рота), що доступні споживачам у 150 країнах світу.

Бізнес-підрозділ «Косметичні засоби» здійснює активну діяльність у сегменті споживчих товарів і професійних засобів. У сегменті споживчих товарів ми прагнемо до розширення наших позицій лідера у сфері інновацій на розвинених ринках з метою збільшення на них нашої частки. У сегменті професійних засобів ми дотримуємося стратегії глобалізації, приділяючи особливу увагу активізації нашої присутності на ринках, що розвиваються. Ми утримуємо провідні позиції у всіх сегментах міжнародного ринку косметичних засобів. Споживчі товари бізнес-підрозділу «Косметичні засоби» є символом якості у категоріях засобів для фарбування волосся та його укладання, догляду за тілом, шкірою та порожниною рота. Schwarzkopf Professional входить до трійки провідних світових постачальників професійних косметичних засобів.

Наші найпопулярніші бренди в Україні

Ринки

Бізнес-підрозділ «Косметичні засоби» веде активну діяльність у сегменті фірмових споживчих товарів різних категорій: засобів догляду за волоссям, догляду за шкірою та догляду за порожниною рота, а також у сегменті професійних засобів для перукарських салонів.